Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Evet arkadaşın yazış şekli ortada
bende cvp vermek zorunda kaldım bu durumda
yoksa cvp vermeyecektim konu uzamasın diye.
Öyle yazış şekline ancak böyle cvp verebildim.
Kendimi anlatmak adına.
Hayırlı geceler
Ben gayet sakin ve usluplu cevap verdim ama siz sanrm biraz sinirli yapınız war burdaki kimsenn mesajna eywallahınz yok. Bence kendi dua sayfanza dönmekte fayda var diye düşünüyorum

Canm burası dua topigi istemezse sohbet edilmez okudum yzp cikarsiniz .biz bir suredir tanıştığımız için sohbet ediyoruz arkadaşlarla o yüzden de durumlarını biliyoruz okumayan olunca sorun olmuyor hemen aramızda bolusuyoruz.hafta sonu da girilemiyor evet ama giren okuyan konular da var biz kimseye engel olmuyoruz.konuşurken de kirmamaya özen gösterelim hepimizin bir derdi bir skntisi oluyor kimse kimseyi çekmek zorunda değil yansitmayalim bunu herkese.son olrk yeni gelen arkadaşlar haftasonu girmedigimizi artik biliyorsunuz dilerseniz sadece duaya katilirsnz hicbir sknti yok

Ben size kötü bi yorumda bulunmadım ama sanırım sizin snirli bi yapınız var burdaki herkse karşı böylesiniz ayrıca yavaş ilerliyorsak okadar dua sayfasına üyesiniz ordan devam edin. Ben sizin eşnzn imam olduğunu bilmiyodum ha bilsemde zaten önemi yok bence bunu söylemeniz zaten çok saçma. Mesajıöı alıntılamazsanz sevnrm. Yoksa sizin kavgacı olduğunzu düşünmeye başlıcam
Ben kavgacı biri asla değilim. Sinirli bir yapımda yok.
Sen msjında beni hedef aldığın için bende cvp verdim sana.
Sen benim evde boş olduğumu evde olanların günde 2 kişiye okunabileceğini ima ettin falan ben de sana cvp verdim ne kadar yoğun olduğumu anlattım.
Daha öncede dedim sana geçmiş sayfaları oku diye
Hatırlatayım tekrar ceylin ve şengül arkadaşımız duanın yavaş ilerlediğini söyledi bende onlara katıldım ne var bunda.
Ama sen msjında direk beni hedef aldın.
Eeee bu durumda banada cvp hakkı doğuyor.
Sen msjımı alıntılamazsan sevinirim.
Yoksa benle uğrastığını düşüneceğim.
Ceylin konuyu kapatın diyo sen msj atıyorsun.
Msjımı alıntılarsan. Yine cvp vermek zorunda kalacağım.

Ben kavgacı biri asla değilim. Sinirli bir yapımda yok.
Sen msjında beni hedef aldığın için bende cvp verdim sana.
Sen benim evde boş olduğumu evde olanların günde 2 kişiye okunabileceğini ima ettin falan ben de sana cvp verdim ne kadar yoğun olduğumu anlattım.
Daha öncede dedim sana geçmiş sayfaları oku diye
Hatırlatayım tekrar ceylin ve şengül arkadaşımız duanın yavaş ilerlediğini söyledi bende onlara katıldım ne var bunda.
Ama sen msjında direk beni hedef aldın.
Eeee bu durumda banada cvp hakkı doğuyor.
Sen msjımı alıntılamazsan sevinirim.
Yoksa benle uğrastığını düşüneceğim.
Ceylin konuyu kapatın diyo sen msj atıyorsun.
Msjımı alıntılarsan. Yine cvp vermek zorunda kalacağım.
Mesajımı alıntılamazsanz sevnrm. Yoksa sizin kavgacı olduğunzu düşünmeye başlıcam demiştim !!!!!......siz alıntıladğınız için siz konuyu uzatmış oldunuz........ benle polemiğe girmeyin artık!!!!!!!

Mesajımı alıntılamazsanz sevnrm. Yoksa sizin kavgacı olduğunzu düşünmeye başlıcam demiştim !!!!!......siz alıntıladğınız için siz konuyu uzatmış oldunuz........ benle polemiğe girmeyin artık!!!!!!!
Canım benim daha öncede söyledim. SEn benim hakkımda konuşursan
Banada cvp hakkı doğuyor ve cvp veriyorum
Msjlara cvp vermekle kavgacı biri olmak ne alaka canım ya.
Ben tutup buraya senin hakkında bişeyler yazsam sende bana cvp versen.
Kavgacı birimi olmuş olursun.
Sana diyorum tamam alıntılama msjımı bende cvp vermek zorunda kalmayayım diyorum.

Canım benim daha öncede söyledim. SEn benim hakkımda konuşursan
Banada cvp hakkı doğuyor ve cvp veriyorum
Msjlara cvp vermekle kavgacı biri olmak ne alaka canım ya.
Ben tutup buraya senin hakkında bişeyler yazsam sende bana cvp versen.
Kavgacı birimi olmuş olursun.
Sana diyorum tamam alıntılama msjımı bende cvp vermek zorunda kalmayayım diyorum.
ben sıze kötü bir mesaj atmadım ki çıkmak istiosan yolun açık olsun duaların kabul olsun dedim! uzatan kavga yaratan sizsiniz bence artık yeter susun ...

ben sıze kötü bir mesaj atmadım ki çıkmak istiosan yolun açık olsun duaların kabul olsun dedim! uzatan kavga yaratan sizsiniz bence artık yeter susun ...
Sadece o kelimeyi yazmadınız dikkatinizi çekerim.
Msj atmayı siz başlattınız. Bence siz Allah rızası için susun artık uğraşmayın benimle lütfen. ALLAH RIZASI İÇİN.

Ya kızlar cok gereksiz bir polemik oldu su an burada, daha gecen hafta ıcınde ancak iki uc kişiye okuyabıldık oncesinde ceylin arkadasımız da demisti yavas gittiğimizi hatta daha oncesinde günde iki kişiye bıle okuyabılecegımızı konusmustuk. Bu başlık altında konuşulan seyler yabancı seyler degil ki.
Yasmin ve sengül arkadasımız da bunu belirtti yavas gittiğimizi söylediler, ben de katıldım teyit ettim. Olay bu yani herkes görüşünü belirtti bunda da herkes özgür, neden tepki gösterildi konu uzadı anlamadım. Uzayacak bır konu yok.

Ya kızlar cok gereksiz bir polemik oldu su an burada, daha gecen hafta ıcınde ancak iki uc kişiye okuyabıldık oncesinde ceylin arkadasımız da demisti yavas gittiğimizi hatta daha oncesinde günde iki kişiye bıle okuyabılecegımızı konusmustuk. Bu başlık altında konuşulan seyler yabancı seyler degil ki.
Yasmin ve sengül arkadasımız da bunu belirtti yavas gittiğimizi söylediler, ben de katıldım teyit ettim. Olay bu yani herkes görüşünü belirtti bunda da herkes özgür, neden tepki gösterildi konu uzadı anlamadım. Uzayacak bır konu yok.
Canim sana fazlasiyla katiliyorum ben ve ceylin konuştuk yasemin arkadaşim ve sizde konuşmalarimizda bize hak vermiştiniz konu nasil yasemine dondu anlayamadim ben söyledim ilk ceylin de hak verdi ve hergun 2 kişiye okuyalim dedi herşeyi yasemin tek demiş gibi oldu anlayamadim

Yeni liste bu.
Bugün @şengül arkadaşımıza okuyoruz.
Allah kabul etsin.

1) Ceylinimdeceylinim - 300..okundu
2) Byzrn - 300......... .. .......
3) Berirem - 300........ ... ....
4) Gulucukgs - 300............
5) Gul_cann - 300...... .. ...
6) Ay__060 - 300.... ...... ...okundu
7) Redvelvetcake - 300.... Okundu
8) Elaaam-300............... .
9) Yasemin5846 -300..... ....okudu
10) Sengul1976 - 300.........okundu

Yeni liste bu.
Allah kabul etsin.

3) Berirem - 300........ ... ....
ŞENGÜL İÇİN OKUDUM....yarınmı başlıyoruz tefrıcıyeye,

Yeni liste bu.
Allah kabul etsin.

3) Berirem - 300........ ... ....okundu

Kızlar yunusun duası önerisinde ben bulunmuştum cok da ıstıyordum devam etmeyi ama benim ticaret mahkemesindeki görevim bitti, simdi icra müdürlüğüne geciyorum Pazartesi günü. Orada da isler cok yogun oluyor tahmin edersiniz. Bir süre aranızda bulunamayacağım. Sımdıye kadar dualar ıcın tesekkur ederim. Hakkınızı helal edin

1) Ceylinimdeceylinim -
2) Byzrn -
3) Berirem -
4) Gulucukgs -
5) Gul_cann -
6) Ay__060 -
7) Elaaam-
8) Bengovil06

Listemiz bu kizlar :)
Redvelvetcake kisa bir sure için cikti tekrar dönecek .
Bu listeye soruyorum ne okuyalim ?
İhlas olabilir Hz. Yunusun duasi olabilir...
Siz kararlastirin ben çoğunluğa uyarim pazartesi baslayalim o zamana rahatlamis olurum inşallah.
Nisanimiz var, işlerim çok yoğun bu ara :)
Dua edin bana kardeşler .
Allah YARDIMCINIZ olsun hepinizin ve benim .
Seviyorum sizi :)

Kızlar yunusun duası önerisinde ben bulunmuştum cok da ıstıyordum devam etmeyi ama benim ticaret mahkemesindeki görevim bitti, simdi icra müdürlüğüne geciyorum Pazartesi günü. Orada da isler cok yogun oluyor tahmin edersiniz. Bir süre aranızda bulunamayacağım. Sımdıye kadar dualar ıcın tesekkur ederim. Hakkınızı helal edin
Helal olsn canm en kısa zamanda dönersn inş tekrar aramza. Hayrlı işler :*

1) Ceylinimdeceylinim -
2) Byzrn -
3) Berirem -
4) Gulucukgs -
5) Gul_cann -
6) Ay__060 -
7) Elaaam-
8) Bengovil06

Listemiz bu kizlar :)
Redvelvetcake kisa bir sure için cikti tekrar dönecek .
Bu listeye soruyorum ne okuyalim ?
İhlas olabilir Hz. Yunusun duasi olabilir...
Siz kararlastirin ben çoğunluğa uyarim pazartesi baslayalim o zamana rahatlamis olurum inşallah.
Nisanimiz var, işlerim çok yoğun bu ara :)
Dua edin bana kardeşler .
Allah YARDIMCINIZ olsun hepinizin ve benim .
Seviyorum sizi :)
Kmin nişanı canm? Umarm hayrlsyla nişannz mutlu mesut geçer :) bende çoğunlğa uyarım dua knusunda pzartsye kdr karar verilir zaten... arada girip yazın sayfayı yetim bırakmayn :):)

Yeni liste bu.
Allah kabul etsin.

2) Byzrn - 300......... .. .......okundu
3) Berirem - 300........ ... ....okundu

kızlar bazı aksılıkler oldu anca smdı grebıldım bgunkını okuyamadım bırı okuyabılırrmı bnm yerıme nolurrrrr:KK61:

X