Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

mrb rubenis çok tşk ederım paylaşımın için. işde gozumun onunde benden kuçukler evlendıkçe kıskanmıyorum ama içim eriyor. kımselere de dıyemıyorsun. gızlı gızlı ağlamadığım gun yok. hem guzel hem de çevreme sıcak becerıklı yardımsever ınce duşuncelı bır ınsan olmama rağmen neden ? dıyorum dedığın gıbı kısmet. kısmetten otesı yok. Bende fetıh suresını okuyup sen dahıl dığer arkadaşlarıma yollıcam buradan belırtırım. sevgıler rubenıs ve dığer arkadaşlar..

canım Allah yardımcın olsun
ben de 32 yaşındayım
senin gibi düşündüüğüm zamanlar oluyo ama gerçekten kısmet işi
Allaha sığınıp bol bol dua etmeli

cadoloz_x ve rubenis için okudum ve litemi tamamladım..
Allah kabul etsin. Gönlümüzün muradına kavuştursun..

Haddim olmayarak bir kaç cümle kurmak isterim. Evlenemek sizin noksan olduğunuzu göstermez asla böyle bir düşünceye kapılmayın. ben sizi anlıyorum benim çevremde o kadar çok ablam var ki aynı durumda olan.. herşeyiyle harika insanlar (eminim sizde öyle siniz) ama bunuda bir sınav olarak görüyorum ben. Hakikaten Allah başka dert vermesin..
Hakkınızda hayırlı olan eşinizi en kızamandan Allah karşınıza çıkarsın. İnşallah mutlu huzurlu sağlıklı uzun ömürlü bir yuva kurarsınız. Evlenmek isteyen tüm arkadaşlarıma Allah gönlündekini nasip etsin..

Allah yardımcınız olsun.. İnşallah en kısa zamanda Allah karşınıza hayılı ve gönlünüze göre bir insan çıkarır..

rubenis icin okudum benim listemde tamamlandi rabbim hepinizin dualarini kabul etsin tez zamanda hayirli yuvalar kurdursun

arkadaşlar beni de bilgilendirir misinz benm de aranıza katılmam için ne yapman gerekiyor? ben de dua etmek istiyorum

merhaba rubenıs arkadaşım nasılsın? arada bazen buraya uğruyorum msj larını goruyorum. hatrını sormadan slm vermeden geçmek ıstemıyorum. senı gormedım benden buyuk veya kuçuksun bılmıyorum ama nedense içim ısındı şuan okuyamıyorum ama ben de yakında sana ve buradakı dığer kardeşlerıme okuduğumda buradan yazarım. sevgıler..

Kızlar bu aralar iş yerinde baya yoğun olduğum için dualara ara verdim bende.
Yarın malum hıdırellez (5-6 mayıs)... Yarın gece bol bol hayırlı dualar edin.
Dün işyerinde konuştuk bu konuyu... Bi abla var işyerinde, dün anlattı işte geçen sene erkek çocuk istemiş.
Bu sene hamile 7 aylık oldu ve erkek çocuk bekliyor. Ev ve arabada istemiş geçen senelerde onlarda olmuş.
Daha sonra dün akşam bir arkadaşım geldi bana. Onunla da konuştuk bu konuyu.
O da geçen sene ilk defa dileklerini yazmış gül ağacının dibine gömmüş.
Hatta gırgırına girmek istediği bi işyeri vardı onun adını yazmış ve geçen hafta ismini yazdığı işyerinde işe başladı.
Gönülden bol bol dualar edin yarın gece...
Bende ilk defa yarın akşam bir kağıda dileklerimi çizcem, istediklerimi yazıcam, gül ağacının dibine gömücem...
Allah'ım herkesin gönlüne göre hayırlı olanı versin...

Canım birşey sorabilirmiyim : şimdi asılacak diye biliyordum ben yazılıp gül ağacının dalına. Sen toprağının altına gömeceksin değil mi ? Peki yarın kaçta gidip alacaksın geriye ? Bende ona göre yapmak istiyorum. Ben dalada asıcam ama özel olanlarıda gömmeyi istiyorum :) Bu çok iyi ya cevap verirsen sevinirim :) Birazdan başlıycam hazırlanmaya :) Çok heycanlıyımmmm :)

Ben yapanlara sordum... Kimisi dalına asmış kimisi gülün dibine gömmüş...
5 Mayıs akşamı yani bu akşam yapılcak. Yarında alınacak.
Saat kaçta alıyım diye sordum... İstediğin zaman git al dediler.
Bende akşam gömmeyi düşünüyorum... Yarın sabahta işe giderken alcam...
İnternette de araştırdım baya... İnternette de farklı farklı bilgiler var...
Tam olarak nasıl yapılacağı konusunda benimde bi fikrim yok çünkü benimde ilk olacak.

“Hıdırellez”, Hıdır yani Hızır ve İlyas’ın buluşma günüymüş. Aslında baharın gelişi.
Hızır geçtiği yerleri yeşillendirirken, İlyas denizlerde rüzgârları uyandırmış.
Bu yüzden Hıdırellez günü her yer, hem yemyeşil, hem de rüzgârlı olurmuş.
Yıl boyunca Hızır karada, İlyas denizde dara düşenlerin imdadına yetişirmiş.
Tabi önemli olan önce Allah'tan istemek...

merhaba bende çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorum iyi olmaya çalışıyorum. umarım sizde iyisinizdir. yaşım 23 ama yaş filan önemli değil önemli olan gönüller bir olsun. benimde size içim ısındı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…