Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

rubenis tam senin okuycaktım ki özel günlerim başladı üzgünüm ama merak etme muhakkak okuycam senin için de, kızlar hepiniz dualarımdasınız, Allah hepimize gönlümüzdekini versin hayırlısıyla

Aybirgen * melidia * sevgilim06

Allah kabul etsin.Gonlumuze gore versin insallah.

Arkadaşlar benim özel günüm bitti ayrıca vizelerimde finito,eee şimdi ne yapıyoruz ?

Bende katılıyım aranıza =)

Arkadasima okudum.Rabbim gonlune gore versin insallah..Allah kabul etsin

Arkadasima okudum.Rabbim gonlune gore es versin.Hepimize hayirli es nasip etsin Rabbim.Allah kabul etsin inssallah tez zamanda :)

rubenis tam senin okuycaktım ki özel günlerim başladı üzgünüm ama merak etme muhakkak okuycam senin için de, kızlar hepiniz dualarımdasınız, Allah hepimize gönlümüzdekini versin hayırlısıyla

Kısmet canım olsun.. bende yarın başlıyorum yarıda bıraktıklarımı. Seninde dediğin gibi Allah hepimizin gönlüne göre versin..

merhaba canlarım biliyorum benimle aynı duyguları yaşayanlar hissedenler olacaktır. hemcinslerım olarak beni anlayacağınızı umuyorum. Tesettürlü sade sakin herkesin iyiliğini isteyen saygılı canayakın elindekini paylaşmayı seven şuan mühendis olarak çalışan kendince alımlı bir bayanım çevremde sevilen bir insanım. Bir eksiğim bır kusurum bır ayıbım da yok 36 yaşındayım ama hala evlenemıyorum. çevremde evlenenleri görünce kıskanmıyorum ama imrenıyor kahroluyorum. neden bu kadar büyütüyorsun boşver desemde avutsamda kendımı daha sonra kendıme söz geçiremıyorum çözülüyorum. Herkesin bır ımtıhanı var bu da benım mı ımtıhanım dıyorum ama kalbım her gun acıyor hemen hergun ağlıyorum. Kimselere açamıyorum dıyemıyorum. içine atmanın çevreye bellı etmemenın acısı daha da acıtıyor içimi. Yıllar geçiyor mevsimler geçiyor.. Çevremdekiler yaşıtlaryla evlenırken bana bu saatten sonra kım alıcı gozle bakar kı evlenmş ayrılmşlar çocuklular gelecektr. Bır de şu da var artık erkekler de bır garıp olmuş sen ne kadar ıyı olsan da yureğını açsan da kendı hallerıne bakmıyorlar gozlerı yukseklerde oluyor. Kiminle konuşsam goruşturulsem ıkıncı gun dönmuyorlar allahım ben de ne var dıyorum . Bir ilçede yaşıyorum ve ilçe şartlarında bellı konuma gelmış bır kısmet yok karşıma çıkan bırkaç kışıyı ya sevemedım ya da tamamen bana uyumsuz anlaşamayacağım bırkaç kışı çıktı. Çevrenızde benım gıbı yaşda olupda sonradan ıyı adaylarla evlenenler var mı ? bana akıl verın bana dua edin nolur canlarım..

Kesinlikle sizin dediğiniz gibi herşey kısmet sakın çevrenizdeki insanların canınızı sıkmasına izin vermeyin.. Benim çevremdeki örneklerden vermek istiyorum belki içiniz rahatlar.. benim bir abim çok ciddi kariyeri olan bir insandır 33 yaşındaydı ve 40 yaşında kariyeri olmayan ve oldukçe yaşlı görünen bir bayanla evlendi ailecek şookkk geçirdik..yani kısmetden ötesi yok..
birde boşanmak çok zormuş evlenipde boşanmaktansa hç evlenmemek daha iyiyimiş toparlanmak çok uzun zaman alıyormuş.. böylede bir örnek görmüşlüğüm var.. birde beğnilmemek diye bir şey yok bence erkekler taşıyamıyor bazı kadınları ve korkuyorlar kendilerinden üstün olur diye.. Siz üzülmeyin ben sizi dualarında bulundurmaya özen göstericem.. inşallah kıymetinizi bilen bir insan çıkar karşınıza en önemlisi..

yasin okumamı tamamladım az önce,allah kabul etsin,allah hepimize hayırlı insanlarla hayırlı yuvalar kurmayı nasip etsin
aminnnn

doğru diyosun,boşanmak da sonrası da çok sıkıntılı bir süreç aslında,bekara eş boşamak kolaydır diye bir atasözü var,bize kolay gibi görünüyor ama zor bir şey bir yuvanın dağılması anlaşarak ayrılınsa bile.

selam kızlar, ben yeni gördüm bu bölümü ve hemen koşarak geldim,
Öncelikle Allah herkesin gönlüne göre bir eş nasip etsin,
Kısaca bahsediyim kendimden, 32 yaşındayım ve öğretmenim, 3 yıl önce çok seviyeli ciddi bir arkadaşlık yaşadım ama olmadı ve ondan sonrada başka kimseyi alamadım hayatıma, sanki evlilik sadece onunla olabilecek gibi geliyor, çok güvendim, inandım, hayallerim herşey yerle bir oldu, sıkıntılı süreçler geçirdim şimdi burdayım,
bana da dua edin olur mu?

Rubenis senin için de okudum, Allah gönlüne göre hayırlı bir eş nasip etsin.

Allah yardımcın olsun, inşallah tez zamanda gönlüne göre biri çıkar karşına.

Arkadaslarima okudum.Rabbim yaninizda olsun.Gonlunuze gore hayirlisini versin..Amin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…