Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

arcLizzie
sevgilim06
MASLOW
cadoloz_x
melancol
melidia
Kormanova
azrazehra
ftm55
Fountain
Esilayagmur
için okudum... Allah kabul etsin...

Hayırlı cumalar kızlar; Allah kabul etsin tüm dualarınızı ve hakkınızda hayırlısını versin...

Cum'a Suresi daha önce okunmuş ama, ben bizzat uyguladığım ve hayırlısı ile kabul olan bir okuma yöntemini paylaşmak istiyorum...

Geçen yıl kış boyu her cuma günü, cuma saati dediğimiz, sal'a ile öğle ezanı arasındaki vakitte 18 defa okudum... belki 3-4 ay devam etmişimdir...

dileyen arkadaşlara bugün de okuyabilirim...

selayla basladım ama 18 tane yetısmedı ezana bende devam ettım yınede :KK43:

Allah kabul etsin.Gonlumuze gore imanli hayirli es nasip etsin insallah Rabbim.Tez zamanda hayirlisiyla yuva kurmayi coluk cocuga karismayi nasip etsin insallah :) :)

Hepimizin gonlune gore versin:)

Canımmmm benim bu cevsende geçiyor,Said Nursi hazretleri 19 defa okuyalım demiş toplamı efendimizin doğum tarihinedenk geliyordiye,ben bunu üni sınavı dönemi çok çok okumuştum yani rahat ol=)Ben arapçayı biliyorum bunlar ayet hep hiç ayet kötü olur mu bunlar kişilerin lafı değil allahın lafı:KK66: ama rahat değilseniz kurandan sure alalım :KK66:

anladım tatlım.said-i nursının kaynagında gecıyosa sorun yok.ıcım rahat ettı sımdı

Kızlar ya bu dua sizce olumlu etki ediyor mu? Sadece okunan diğer arkadaşlarda bir şey oldu mu merak ettim de var mı bariz bir sorun olan? Çünkü ben 1 haftadır acayip kötü durumdayım belki duayla hiç alakası yok ama bu hafta neden bilmiyorum ağladım durdum :26: Hasta da olabilirim gerçi daha 10 günü var ama.Sizde durumlar nasıl ona göre okumak istiyorum zarar vermek istemem hiçbirinize :26: İlk sayfadaki yazıları da görünce kuruntu mu yaptım acaba hiç bilemedim ama pek iyi değilim onu biliyorum :KK31:

Son düzenleme:
Canımmmm benim bu cevsende geçiyor,Said Nursi hazretleri 19 defa okuyalım demiş toplamı efendimizin doğum tarihinedenk geliyordiye,ben bunu üni sınavı dönemi çok çok okumuştum yani rahat ol=)Ben arapçayı biliyorum bunlar ayet hep hiç ayet kötü olur mu bunlar kişilerin lafı değil allahın lafı:KK66: ama rahat değilseniz kurandan sure alalım :KK66:

Ayet miymiş bunu yeni gördüm tamam o halde okurum ben de o zaman.

OKUNAN-------------TARİH------OKUYAN
arcLizzie-----------21.03.2013---melidia, cadoloz_x, ftm55,azra,melancol, sevgilim06, kestane_sekeri, MASLOW
sevgilim06---------22.03.2013---melidia, cadoloz_x,azra,melancol,ftm55,kestane_sekeri
MASLOW----------23.03.2013---melidia,cadoloz_x,kestane_sekeri,sevgilim06,ftm55
cadoloz_x---------24.03.2013---melidia,cadoloz_x,kestane_sekeri,ftm55
melancol----------25.03.2013---melidia,cadoloz_x,kestane_sekeri
melidia------------26.03.2013---azrazehra,cadoloz_x,kestane_sekeri
Kormanova--------27.03.2013---melidia, cadoloz_x,kestane_sekeri
kestane_sekeri----28.03.2013---melidia,cadoloz_x,
azrazehra---------29.03.2013---melidia, cadoloz_x,kestane_sekeri
ftm55-------------30.03.2013---melidia,cadoloz_x,kestane_sekeri
Fountain----------31.03.2013---cadoloz_x,kestane_sekeri, melidia
Esilayagmur-------01.04.2013---cadoloz_x,kestane_sekeri, melidia

Kızlar ya bu dua sizce olumlu etki ediyor mu? Sadece okunan diğer arkadaşlarda bir şey oldu mu merak ettim de var mı bariz bir sorun olan? Çünkü ben 1 haftadır acayip kötü durumdayım belki duayla hiç alakası yok ama bu hafta neden bilmiyorum ağladım durdum :26: Hasta da olabilirim gerçi daha 10 günü var ama.Sizde durumlar nasıl ona göre okumak istiyorum zarar vermek istemem hiçbirinize :26: İlk sayfadaki yazıları da görünce kuruntu mu yaptım acaba hiç bilemedim ama pek iyi değilim onu biliyorum :KK31:

canım,said nursınin kaynagında gecıyomus.ben de basta bılmedıgım ıcın kararsız kaldım ama sonra ıcım rahat ettı

Kafalarımızın değişmes lazım anlayış hoşgörüyü hayatımızın ortasına getirip oturtmamız gerek

X