Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

Arkadasima okudum.Rabbim gonlune gore hayirli imanli kiymetini bilen es versin :) :)

Kızlar bu dua bilindik demi sonra allah muhavaza carpılmayak:26::26::26::KK28::KK28:

ben de senın gıbı dusundum canim ama arkadasların gonlu olsun dıye ıtıraz etmedım.
Sevgılı arkadaslarım.bundan sonrakı okumalarda kuranda gecen surelerle veya bılındık kaynaklarda gecen dualarla devam edelım.ınternettekı dualar,uygulamalara pek ıtımat edemıyorum.oyle cok bılgı var kı cevırgeller,ayet-el kursinin tılsımı vb. Evde bır yıgın kaynak var.Hıcbırınde de bu uygulamalar,dualar mevcut degıl.ne yalan soylıym bı hacetım ıcın nette buldugum bı duayı duzenlı olarak verılen sayısıyla okudum ama oyle bır ters teptı kı felegımı sasırdım.benımkı bı rıca.herkese uyarsa ıcımız rahat bı sekılde bılınen,yazılı kaynaklarda gecen dualara devam edelım

ben de senın gıbı dusundum canim ama arkadasların gonlu olsun dıye ıtıraz etmedım.
Sevgılı arkadaslarım.bundan sonrakı okumalarda kuranda gecen surelerle veya bılındık kaynaklarda gecen dualarla devam edelım.ınternettekı dualar,uygulamalara pek ıtımat edemıyorum.oyle cok bılgı var kı cevırgeller,ayet-el kursinin tılsımı vb. Evde bır yıgın kaynak var.Hıcbırınde de bu uygulamalar,dualar mevcut degıl.ne yalan soylıym bı hacetım ıcın nette buldugum bı duayı duzenlı olarak verılen sayısıyla okudum ama oyle bır ters teptı kı felegımı sasırdım.benımkı bı rıca.herkese uyarsa ıcımız rahat bı sekılde bılınen,yazılı kaynaklarda gecen dualara devam edelım

haklısın canım, benim de iki kez başıma geldi
çevirgel ve surhubad duası gibi dualar 3 harflileri davet edip onlardan yardım isteyen sözleri içeriyormuş
ben 2 kere çarpılma tehlikesi geçirdim Allah korusun
sen arapça biliyo musun ben hiç bilmiyorum da kuran da okuyamıyorum o yüzden
forumda bize bu konuda yardımcı olabilecek arapça bilen ya da dua bilgisi olan arkadaşlar var mıdır
yoksa da sureleri okumak en iyisi herhalde

haklısın canım, benim de iki kez başıma geldi
çevirgel ve surhubad duası gibi dualar 3 harflileri davet edip onlardan yardım isteyen sözleri içeriyormuş
ben 2 kere çarpılma tehlikesi geçirdim Allah korusun
sen arapça biliyo musun ben hiç bilmiyorum da kuran da okuyamıyorum o yüzden
forumda bize bu konuda yardımcı olabilecek arapça bilen ya da dua bilgisi olan arkadaşlar var mıdır
yoksa da sureleri okumak en iyisi herhalde

arapca okumayı bılıyorum ancak anlamlarını bılerek degıl tatlım.kuran kursu bılgısıyle sadece arapca sozcuklerı okuyabılıyorum ama senın de bahsettıgın gıbı bılıncsızce yapılan dualar vb. Uygulamalar fayda degıl zarara neden olur.hepımızin evınde kaynaklar vardır.o kaynaklardan devam edelım.sureler,ısmı azamlar,salat-ı tefrıcıyeler,salavat-ı serıfeler en guzel sıfa kaynaklarıdır

arapca okumayı bılıyorum ancak anlamlarını bılerek degıl tatlım.kuran kursu bılgısıyle sadece arapca sozcuklerı okuyabılıyorum ama senın de bahsettıgın gıbı bılıncsızce yapılan dualar vb. Uygulamalar fayda degıl zarara neden olur.hepımızin evınde kaynaklar vardır.o kaynaklardan devam edelım.sureler,ısmı azamlar,salat-ı tefrıcıyeler,salavat-ı serıfeler en guzel sıfa kaynaklarıdır

doğru diyosun canım
benim bildiğim bi kaç esmayla salavatı şerife var
bu duamız tamamlansın herkes tarafından onları da paylaşırız isterseniz
ben bi de kuranı kerimin mealini okuyorum
çok faydalı canım, tavsiye edirm, anlamını bilerek okuyunca insan çok etkileniyo

kızlar bu duada ole buyu falan ıcın deılkı genelı ısmı azamlardan olusuyo

kızlar bu duada ole buyu falan ıcın deılkı genelı ısmı azamlardan olusuyo

yok canım benim , bu dua için demedik zaten, genelde internette yalan yanlış bilgiler dolaştığı gibi dua adı altında büyü terkipleri de var, sekine duası sırlı bir duaymış, ben de araştırmıştım
hem inanmasam ilk gün hepimiz için okur muyum :)
Allah kabul etsin inşallah

Valla bana kırılmayın,gucenmeyın ama ben bu duayı da cok ıcıme sınerek okumuyorum.elbette buyu degıldır ama herhangı bı kaynakta da rastlamadım.nolur yanlıs anlamayın benı olur mu?sızlerı sevıyorum.muccks

Valla bana kırılmayın,gucenmeyın ama ben bu duayı da cok ıcıme sınerek okumuyorum.elbette buyu degıldır ama herhangı bı kaynakta da rastlamadım.nolur yanlıs anlamayın benı olur mu?sızlerı sevıyorum.muccks

canım cevsende gecıyormus dua kaynak olarak

Canımmmm benim bu cevsende geçiyor,Said Nursi hazretleri 19 defa okuyalım demiş toplamı efendimizin doğum tarihinedenk geliyordiye,ben bunu üni sınavı dönemi çok çok okumuştum yani rahat ol=)Ben arapçayı biliyorum bunlar ayet hep hiç ayet kötü olur mu bunlar kişilerin lafı değil allahın lafı:KK66: ama rahat değilseniz kurandan sure alalım :KK66:

OKUNAN-------------TARİH------OKUYAN
arcLizzie-----------21.03.2013---melidia, cadoloz_x, ftm55,azra
sevgilim06---------22.03.2013---melidia, cadoloz_x,azra
MASLOW----------23.03.2013---melidia,cadoloz_x
cadoloz_x---------24.03.2013---melidia
melancol----------25.03.2013---melidia
melidia------------26.03.2013---azrazehra
Kormanova--------27.03.2013---melidia
kestane_sekeri----28.03.2013---melidia
azrazehra---------29.03.2013---melidia
ftm55-------------30.03.2013---melidia
Fountain----------31.03.2013
Esilayagmur-------01.04.2013

arcLizzie-----------21.03.2013---melidia, cadoloz_x, ftm55,azra
sevgilim06---------22.03.2013---melidia, cadoloz_x,azra

Hayırlı cumalar kızlar; Allah kabul etsin tüm dualarınızı ve hakkınızda hayırlısını versin...

Cum'a Suresi daha önce okunmuş ama, ben bizzat uyguladığım ve hayırlısı ile kabul olan bir okuma yöntemini paylaşmak istiyorum...

Geçen yıl kış boyu her cuma günü, cuma saati dediğimiz, sal'a ile öğle ezanı arasındaki vakitte 18 defa okudum... belki 3-4 ay devam etmişimdir...

dileyen arkadaşlara bugün de okuyabilirim...

OKUNAN-------------TARİH------OKUYAN
arcLizzie-----------21.03.2013---melidia, cadoloz_x, ftm55,azra,melancol, sevgilim06
sevgilim06---------22.03.2013---melidia, cadoloz_x,azra,melancol,ftm55
MASLOW----------23.03.2013---melidia,cadoloz_x
cadoloz_x---------24.03.2013---melidia,cadoloz_x,
melancol----------25.03.2013---melidia,cadoloz_x,
melidia------------26.03.2013---azrazehra,cadoloz_x,
Kormanova--------27.03.2013---melidia, cadoloz_x,
kestane_sekeri----28.03.2013---melidia,cadoloz_x,
azrazehra---------29.03.2013---melidia, cadoloz_x,
ftm55-------------30.03.2013---melidia,cadoloz_x,
Fountain----------31.03.2013---cadoloz_x,
Esilayagmur-------01.04.2013---cadoloz_x,

Listede eksiklerimiz var hala yenı arkadaslar lısteye eklenmek ıstemıslerdı ama sanırım tekrar ugramadılar

Son düzenleme:
Hayırlı cumalar kızlar; Allah kabul etsin tüm dualarınızı ve hakkınızda hayırlısını versin...

Cum'a Suresi daha önce okunmuş ama, ben bizzat uyguladığım ve hayırlısı ile kabul olan bir okuma yöntemini paylaşmak istiyorum...

Geçen yıl kış boyu her cuma günü, cuma saati dediğimiz, sal'a ile öğle ezanı arasındaki vakitte 18 defa okudum... belki 3-4 ay devam etmişimdir...

dileyen arkadaşlara bugün de okuyabilirim...

canım benim hoşgeldin
Allah senden razı olsun
benim için okursan çok sevnirim
ben az önce senin için cuma suresi okudum Allah kabul etsin

çok teşekkür ederim canım, Allah kabul etsin inşallah....
cuma selası verilince başlayacağım okumaya ....

X