Hayırlı bir işe girmek için dua grubu

gulrecelim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
3.485
6.356
30
Selamün aleyküm arkadaşlar. Bir süre önce kendimin ve eşimin hayırlısıyla güzel işlere girebilmemiz için düzenli olarak ayet,sure,zikir... okumaya başladım :)

Burada dua topiklerine katıldım. Birçok dua arkadaşı edindim. Bu duamızda da belki gönül dostları, dua arkadaşları edinebilirim dedim. Eşi, dostu, kardeşi, kendisi için hayırlı bir iş arayanlar buyurun beraber dua edelim. 🤲🤲

Şimdilik okuduğum dualar;
41 mülk suresi
41 vakıa suresi
1000 tane Yunus suresi 31. Ayet
9000 tane ihlas suresi

Kendimce yavaş yavaş tamamlamaya çalışıyorum.

5 tane mülk suresi okudum. Her gün 5 tane okuyup 9 günde mülk süresini tamamlayacağı inşallah 🤲

Merhaba.
Öncelikle hayırlı olsun yeni topiğiniz 💐
Hangi zikirleri okuyorsunuz iş bulabilmek adına, şayet özel değilse? 😇

Selamün aleyküm arkadaşlar. Bir süre önce kendimin ve eşimin hayırlısıyla güzel işlere girebilmemiz için düzenli olarak ayet,sure,zikir... okumaya başladım :)

Burada dua topiklerine katıldım. Birçok dua arkadaşı edindim. Bu duamızda da belki gönül dostları, dua arkadaşları edinebilirim dedim. Eşi, dostu, kardeşi, kendisi için hayırlı bir iş arayanlar buyurun beraber dua edelim. 🤲🤲

Şimdilik okuduğum dualar;
41 mülk suresi
41 vakıa suresi
1000 tane Yunus suresi 31. Ayet
9000 tane ihlas suresi

Kendimce yavaş yavaş tamamlamaya çalışıyorum.
Bunu herkes kendisi ayrı ayrı mı uygulayacak anlamadım tam ?

Bunu herkes kendisi ayrı ayrı mı uygulayacak anlamadım tam ?
10 kişi kadar olsak toplu okumak isterdim, daha iyi ve hayırlı olurdu :) yazan olmayınca ben okumaya başladım. Sende katıl istersen ? Şimdilik bireysel oluruz katışmak isteyen olursa toplu.

X