Hayırlı bir iş kapısı 🙏🏻😇

güzel kardeşim RABBİM tez vakitte sağlıkla sıhhatle huzurla çalışabileceğin ve bol bereketli helal kazanç elde edeceğin bir iş kapısı açsın amimmmm

vakıa süresi
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr
İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin
Ya Fettah , Ya Rezzak esmaları
Güzel dualarınız için teşekkür ederim hepsini tek tek not aldım okuyacağım inşallah 🥰🙏🏻

2 ay önce @PiXiEE tarafindan açılan La ilahe ilallah zikir çekmişiz.
eşimin iş bulmasi için dua istemişim
çok şükür dualarimiz kabul oldu.
eşim işe girdi. Allah hepinizden gani gani razi olsun inşaAllah
gerçekten burada açılan tüm dua kabul oluyor.
bende 100 defa ya rezzak ve ya fettah çekeyim. Zikir çok güzel bişey inanki. 🤲🏻🤲🏻😍
Çok şükür umarım eşiniz gibi bende iş bulurum 🥺🙏🏻 dualarınız için de çok teşekkür ederim 🥰

Ya Fettah esmasını çekebilirsiniz..
Maddi manevi sıkıntıları gideren Fettah ismiyle güzel kapılar açan anlamında ..
Ya Rezzak da çekebilirsiniz..
Dilediğine bol bol rızık veren, rızka muhtaç olan bütün mahlukata rızkını veren anlamında..
Ya Rezzak ve Ya Fettah esması çok faziletli iş konusunda..
Rabbim hayırlı iş rahatlığı versin 🤲🏻🌸
Ya Fettah ismiyle hayırlı, mutlu olacağınız iş kapıları açsın, Ya Rezzak ismiyle hayırlı rızıklar, bol kazançlar nasip etsin inşallah 🤲🏻💜🌸🫶🏻😘😘
Rabbim gönlünüze göre versin 🤲🏻💜🌸
Çok teşekkür ederim, Amin inşallah 🙏🏻 çok güzel açıklamışsınız hepsini okuyacağım inşallah yollarım açılır 🙏🏻😇😍

'Bismillahirahmanirahim. “Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr.”

Bu duayı da sıklıkla oku kuzum🥰🌸🤲🏻
Rabbim kolaylık versin.İnşallah yakın zamanda güzel haberler alırsın dua edeceğim 🌸❤️🤲🏻
Biricik Tinimm😍🥰🙏🏻çok ama çok teşekkür ederim inşallah bende senin gibi işinde başarılı bir sağlıkçı olurum mesleğime başlarım en kısa zamanda 🥺🙏🏻🙏🏻 yazılan tüm duaları okuyacağım❤️ sizler de benim için okursanız çok mutlu olurum 🙏🏻

Biricik Tinimm😍🥰🙏🏻çok ama çok teşekkür ederim inşallah bende senin gibi işinde başarılı bir sağlıkçı olurum mesleğime başlarım en kısa zamanda 🥺🙏🏻🙏🏻 yazılan tüm duaları okuyacağım❤️ sizler de benim için okursanız çok mutlu olurum 🙏🏻
İnşallah minnoşumm hiç şüphem yok. Çok daha güzel başarılı olursun Allahın izniyle 💜🥰😍 Dualarımda yer hep vereceğim 🌺🤲🏻😍

X