haydi kızlar mart 2013 te bebiş müjdelerini patlatalım..:)))

nilepis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2012
235
50
ben yaklaşık iki aydır deniyorum ama maalesef tutturamadık. bu ay ovulasyon testlerimi hazırladım adetimde bitti. yarında jinekoloğuma gidip muayenemi olduktan sonra gerisi Rabbime kalmış.. bu ay benimle birlikte test yapmak isteyen..gebelik oluşumu için fikirleri olan tüm arkadaşlarımı bekliyorum..testlerle takip dışında neler yapabiliriz.. deneyen sonuç alan herkesi sayfaya bekliyorum..

Çocuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahın izniyle hayırlı evlat sahibi olur.

merhaba ben 9 ay oldu korunmayı bırakalı ama hamile kalamadım doktorumu degiştirmeyi düşünüyorum mart ayında hamile kalmayı çok istiyorummmmmmmmmmm:)

her ay kırmızıları görmek mahvediyor insanı..:KK43:.. dua ediyorum sürekli Allahım bize bu güzel duyguyu nasip et..:KK16::KK16:

Kızlar ben 9 aydır ugrasıyorum hamıle kalamadım ve bu surec ıcerısınde sureklı sızın yorumlarınızı okuyorum en sonunda dayanamayıp üye oldum . :) benimde sorunum iltihaplanmam vardı tedavi oldum suan yok ama yumurta tembelliğim varmıs adetlerimde cok duzenlı aslında eşimdede sorun yok anlamıorum neden olmadıgını benım durumumda olupta hamile kalan varmı aranızda :KK43:( şimdi kırmızılar içindeyim...

merhaba kızlar ben bu ay korunmak zorunda kaldım rahim ağzında küçük bir yara vardı ve akıntım vardı oyzden ilaç kullandım ama nasip olursa inşallah mart sonunda güzel haberi vermek isterim:KK16::18:

Kızlar ben 9 aydır ugrasıyorum hamıle kalamadım ve bu surec ıcerısınde sureklı sızın yorumlarınızı okuyorum en sonunda dayanamayıp üye oldum . :) benimde sorunum iltihaplanmam vardı tedavi oldum suan yok ama yumurta tembelliğim varmıs adetlerimde cok duzenlı aslında eşimdede sorun yok anlamıorum neden olmadıgını benım durumumda olupta hamile kalan varmı aranızda :KK43:( şimdi kırmızılar içindeyim...

merhaba canım seninde 9 ay olmuş korunmayı bırakalı sen nekadarlık evlisin benim evlendiğimizden beri eşim korundu...benim de adetimde düzensizlik yok 1 ay önce doktora gittim ultrasyondan baktı ve hamile kalmanı engellicek bir şey yok dedi alttan muayne etmedi 1 yıl olmadan tedaviye başlayamayız demişti ben 3 ay daha beklemek istemiyorum yarın randevu aldım başka bir doktordan hayırlısı bakalım...

günaydın güzel anne adayları...

dün gittim muayenemi oldum..ilk kez o cihazları görünce irkilmedim değil:)..
ultrasona baktığında hala içeride adet kanaması olduğunu tam olrak bitmediğini söyledi. ve sağ ve sol tarafımda iki tane basit kist varmış..adetim söküldüğünde onlarında gidiceğini söyledi.iltihap vs. herhangi sakıncalı bi durum yok çok şükür..yalnız ben şimdi bu adeti nasıl sökeceğim onu düşünüyorum ayrıca basit kist dediği nedir. suda eritilen bir ilaç adet günlerim için ağrı kesici ve fol,ik asit verdi. şimdiden takviye yapalım depon sağlam olsun dedi..:)..

kızlar yarın soğan kürüne başlıyorum..15 gün devam edicem..bakalım neler oluyo..

merhaba kızlar bende bugün yeni doktoruma muayne oldum eşimin evliliğimiz sürece korundugunu söyledim ve imkansız dedi kazayla filan olurdu dedi bebek eşimden sperm testi istedi ve bendende adettimin 3. günü hormon testi yaptırmamı istedi ona göre tedaviye başlarız dedi ultrasyıondan muayne etti ve yumurtalıklarımda bir problem yokmuş hadi hayırlısı bakalım benim bebek işi bir dahiki aya kaldı:KK43:

herkese merhabaaa kızlar benim bu ay 5 veya 6. ayım olacakk bakalım herşeyin bir vakti var bekliyorum bende sabırla bebişimii bende işler biraz karışıktı çok şükür çözümlendi ama biraz yıprandım bu süreç içerisinde ama şimdi bomba gibiyimmm dört gözle bebişimizi bekliyoruz şimdi inşallah sizlerinde hemencecik gelir bebişleri:KK16:

günaydın anne adayları..
hafta sonu soğan kürüne başladım hayırlısyla devam edicem.bu arada bana verdiği ilaçlar sanki biraz çözülme yapıyor.koyu sarı kıvamlı bir akıntı geldi garip bişi nedir anlam veremedim.şimdi sıra ovulasyon testlerinde onlara başlıcam 10. günü bekliyorum.27 şubatta ilk ovulasyon testimle burdayım resim ekleyebilirsem birlikte yapalım kızlar.. resim eklemeyide öğrenirsem sizden iyi olucak:) herkese bol bebişli günlerr..:)...

kızlar bu arada soğan kürü yaparken kullandığınız soğanlar dışı kahverengi içi beyaz olan değil dışıda beyaz sarımsağa benzeyen soğanlardan olacakmış. bu tedaviyi ygulayıp sonuç alan birinden öğrendim kahverengiyi yapmayın boşuna.

günaydın anne adayları..
hafta sonu soğan kürüne başladım hayırlısyla devam edicem.bu arada bana verdiği ilaçlar sanki biraz çözülme yapıyor.koyu sarı kıvamlı bir akıntı geldi garip bişi nedir anlam veremedim.şimdi sıra ovulasyon testlerinde onlara başlıcam 10. günü bekliyorum.27 şubatta ilk ovulasyon testimle burdayım resim ekleyebilirsem birlikte yapalım kızlar.. resim eklemeyide öğrenirsem sizden iyi olucak:) herkese bol bebişli günlerr..:)...

canım merhaba benimde ovulasyon umun en yüksek oldugu gün 27 şubat en son sendemi 14 subatta adet oldun...

X