**Haydi kızlar bizde şafak sayalım**

selam kızlar,

ben her geçen günü kar sayıyorum, doğum ne zaman olur bilmiyoruz erken doğum riski var ve ben sürekli yatıyorum, eğer herşey yolunda giderse (inşallah öyle olur), 37. hafta biter bitmez 29 kasımda sezeryanla alırız dedi doktor. bu durumda şafak 49 :))

selam kızlar,

ben her geçen günü kar sayıyorum, doğum ne zaman olur bilmiyoruz erken doğum riski var ve ben sürekli yatıyorum, eğer herşey yolunda giderse (inşallah öyle olur), 37. hafta biter bitmez 29 kasımda sezeryanla alırız dedi doktor. bu durumda şafak 49 :))

canım pardon ama 49 mu?44 mü?
ayyy bende ne takip ediyorum kaçmaz tatlım
ALLAH hayırlısıyla kavuştursun yavrularımıza:Saruboceq:

zeacım hayırdır dışarda baş edemem diyemi şafağı uzatıyon kız yoksa
anlaşılan ilk annemiz sen olacan hayırlısı canım

neden sezaryan diyen arkadaşlar olmuş benimki en büyük neden eşim o istiyor yerimseniben

ameliyat olduğum için normal doğum yasak bana
sezeryan olcağımm.ama henüz sezeryan tarihimiz de yerimsenibenbelli değil
ben normal doğumuma göre değerlendirirsem
şafak......70

ben uzun zamandır sayıyorum günlük tuttuğum için erken başlamıştım ama zaman geçtikçe mutlu oluyorum keşke ilk gün başlasaydım ve şafak 58 çok heyecanlıyım hayalini kurmadan yatamıyorum

Allah'tan bişey olmazsa şafak 60 :)
Kızımı ilk kucağıma alacağım anı ve onu ilk emzireceğim zamanı heyecanla bekliyorum... 7 ay bitmek üzere bu kadar heyecanlanmamıştım ama sona yaklaştıkca heyecanım artıyo :) :)

Allah'tan bişey olmazsa şafak 60 :)
Kızımı ilk kucağıma alacağım anı ve onu ilk emzireceğim zamanı heyecanla bekliyorum... 7 ay bitmek üzere bu kadar heyecanlanmamıştım ama sona yaklaştıkca heyecanım artıyo:CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:

normal dogum icin yazayim son 52 gun kizlar (nasipse)ama sezeryan olacagim icin kesin tarih belli olunca yazacagim yerimseniben
hepimize hayirli dogunlar a.s.

bu sabah gördüm kızımı.
doğum pozisyonunu almış çook şükür.
herşey de yolundaydı.
doktorla normal olursa epidural konusunda da anlaştık..
ben gün saymıcam.
çünkü erken gelicek biliyorumkaydirigubbakcemile3

bhk cım tebrik ederim seni bakalım bizim bebişler ne alemde..:uhm:

X