**Haydi kızlar bizde şafak sayalım**

veee geriye sayım başladıııı hihoyyyt gel teskere geeellll daha çok var.. 50 gün var doğumuma :nazar: ama bellide olmaz sezeryan da olabilir oğluşum

bu sabah gördüm kızımı.
doğum pozisyonunu almış çook şükür.
herşey de yolundaydı.
doktorla normal olursa epidural konusunda da anlaştık..
ben gün saymıcam.
çünkü erken gelicek biliyorumkaydirigubbakcemile3

bu sabah gördüm kızımı.
doğum pozisyonunu almış çook şükür.
herşey de yolundaydı.
doktorla normal olursa epidural konusunda da anlaştık..
ben gün saymıcam.
çünkü erken gelicek biliyorumkaydirigubbakcemile3

canım adına sevindim hayırlısı a.s.

Allah hayirlisi ile bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin insallah,
sezaryen isteyenler neden sezaryen ?
Allah hepinizin yardimcisi olsun her iki dogum icin de

Allah hayirlisi ile bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin insallah,
sezaryen isteyenler neden sezaryen ?
Allah hepinizin yardimcisi olsun her iki dogum icin de
:1hug:a.s.

bende birkaç gündür girmiyorum şafağı kaçırdım şimdi altta çıkar takvimimde bakalım kaçmış

uyyy kutucuk bilem atlamışımm yarabbimin ne günleri varmışş dayan küçük erkeğim az kaldı sabır

ben daha sezaryan günü almadım ama zannedersem şafak 44
bir arkadaş neden sezeryan diye sormuş, ben şeker hastasıyım, 8 aydırda sürekli yatıyorum, doktor o yüzden normal doğumu kaldıramayacağımı en başından söyledi, ben de kendimi ona göre hazırladım, halbuki hamile kaldığımda normal çok istemiştim, bizim ailenin kadınlarının doğumları çok kolay olur çünkü , ablam doğuma güle oynaya girmiş bir saat sonra bebekle çıkmıştı

İnşallah normal epidural olacak benim.Kızım olacağı için erken gelir diyorlar.Ben de erken gelmişim.Aralık'ta beklerlerken Kasım'da pırtlamışım.Kızım da annesine çekerse Aralık başında gelebilir.15 Aralık diyo doktor ama biliyorum ki öylesine bir tahmin bu.

Bende şafak tam 60 görünüyor bugün.Sekizinci kutuya geçti benim kızım da:ecrin_bebek:

Bhk'cım gözün aydın.Ben de dört gözle muayene günümü bekliyorum.En son ters duruyordu.O zamandan beri çok defa döndüğünü hissettim.Şu anda nasıl durduğunu çok merak ediyorum:emir_bebek:

Allah hepimize bir avazda rahat doğumlar nasip etsin:Saruboceq:

hadi hayırlısı bhk inşallah, doru maşallah ne kadar da az kalmış ya bak şeker takipte bir sorun çıkmıyomuş allahın izniyle, ceyrme sana da maşallah

safak 71 bebiş daha dogum pozisyonu almadı! sizce bu onemli bir detay mi?

Bebişlerin pozisyonu bence henüz o kadar önemli değil.Bu konuda yorum yapmak için hala erkenmiş gibi geliyor bana.Senin Aralık sonu gibi bekleniyor hem.Aralık başı olanlar için yorum yapılabilir belki ama bizim hala vaktimiz var diye düşünüyorum.Doktorun en doğru yorumu yapar elbette.Moral bozan gıcık doktorlardan değilse tabii-tatlicadiarzu-

X