Makyaj Ürünleri Haydi Kara Kaş Kara Gözlülerin Beğendiğiniz Makyaj Resimlerini Görelim :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben de çok seyiyorum kırmızı ruj ama sürecek bi ortam yok

gündüz de sürülmüyo. inşallah eylülde tatile gidicem orada acısını çıkarıcam

siyah eyeliner bi de kırmızı ruj bronz tene iyi gider

Bugün dayanamayıp sürdüm ama sürmez olaydım,çarşıdan eve gelene kadar sadece erkekler değil kadınlar da bakıp durdu,az daha otobüsün altın da kalıyordum...Kırmızı renk çok dikkat çektiği için çabuk nazara gelir derlerdi de inanmazdım.

ben de çok seyiyorum kırmızı ruj ama sürecek bi ortam yok

gündüz de sürülmüyo. inşallah eylülde tatile gidicem orada acısını çıkarıcam

siyah eyeliner bi de kırmızı ruj bronz tene iyi gidekirmizi ruj benim vazgecilmezim.ozellikle gunduz :) aksamlari sadece parlatici kullanmak daha hos.cunku nedense kirmizi ruj resimlerde kotu gorunuyor :21:

aslında bi değişiklik yapmak istiyorum ama güvenemiyorum kuaförlere de bi kere saçımın arasına kahve renkler attırmak için gittim açıcı kulanmış fazla bekletmiş bildiğin sarı balyaj olmuş. o kadar zıt renkler ki bi de sık attırmıştım bi hafta sarışın gezdim. kaşlarımı da azalttım pudraladım falan ama çok zor oldu tekrar siyaha boyat falan

aslında böyle üstteki resimdeki kız gibi doğal kahverengilikler olsun istiyorum papatya suyu yapsam açılır mı acaba

Ben papatya suyu filan hiç denemedim ama gideceğin kuaförü iyi araştırıp git,maddiyatı düşünüp bilmediğin ve ucuza boya yapan bir yere gitme..Ben 1 kez gittim ve bin pişman oldum...

Şıklığıyla,kendine olan güveni,güzelliği,saçları ve güzel makyajları ile Tülin Şahini acayip beğeniyorum...Bu kadın gerçekten işi biliyor ve çok güzel makyaj yapıyor.Çıkardığı cd'yi alanınız varmı? Oriflame'da da satışı var ama emin olamadığım için almadım açıkçası.

Uploaded with ImageShack.us

ben makyajla ilgili youtube da make up gurularını takip ediyorum canım daha kolay geliyo bana

Şıklığıyla,kendine olan güveni,güzelliği,saçları ve güzel makyajları ile Tülin Şahini acayip beğeniyorum...Bu kadın gerçekten işi biliyor ve çok güzel makyaj yapıyor.Çıkardığı cd'yi alanınız varmı? Oriflame'da da satışı var ama emin olamadığım için almadım açıkçası.

Ben izledim cdyi. Çok başarısız buldum. Çünkü sadece kendi yüzüne göre olan makyajı anlatıyor. Sonuçta herkesin göz yapısı, surat yapısı, hatları başka ve onun yüzüne yaptığı makyaj her insanda onda göründüğü gibi görünmez. Sen gözlerinin büyük olduğunu yazmıştın sanırım. Şekil olarak da Tülin Şahin'e benzemiyordur doğal olarak. Bu sebeple de işine yaramaz bence. Onun yerine youtubeda bir sürü makyaj videosu var her şekilden insana göre... Onları izlemek daha mantıklı ve yararlı. :97::97:

Eva Longoria'nın makyajları da hoş esmerler içinde.

040319iUT.jpg

Ben izledim cdyi. Çok başarısız buldum. Çünkü sadece kendi yüzüne göre olan makyajı anlatıyor. Sonuçta herkesin göz yapısı, surat yapısı, hatları başka ve onun yüzüne yaptığı makyaj her insanda onda göründüğü gibi görünmez. Sen gözlerinin büyük olduğunu yazmıştın sanırım. Şekil olarak da Tülin Şahin'e benzemiyordur doğal olarak. Bu sebeple de işine yaramaz bence. Onun yerine youtubeda bir sürü makyaj videosu var her şekilden insana göre... Onları izlemek daha mantıklı ve yararlı. :97::97:

Cevabın için teşekkürler.Youtube dakiler keşke türkçe olsaydı,ordaki makyajlarda kullanılan malzemelerin markası da çok iyi bence.Çünkü onların sürdüğü kapatıcı anında düzgün bir görünüm verirken ben o görüntüyü elde edemiyorum.Evet büyük,badem gözlerim var :KK76::KK76: hatırlamana sevindim :)

bende kara kaş kara göz ve beyaz tenliyim. bende geçen senelerde saçlarımı renkten renge soktum ve saçlarımın rengi açıldıkça soluk hastalıklı gibi bi görüntüm oldu. en son kendi rengime döndüm ve bana en yakışan renk koyukahve. göz makyajında gri -siyah favorimdi. ama pembe ruj olarak aradığım rengi daha bulamadım...kahverengi gözle uyum sağlayacak bi pembe ruj biliyo musunz? (marka ve no yazarsanız sevinirim)

bende kara kaş kara göz ve beyaz tenliyim. bende geçen senelerde saçlarımı renkten renge soktum ve saçlarımın rengi açıldıkça soluk hastalıklı gibi bi görüntüm oldu. en son kendi rengime döndüm ve bana en yakışan renk koyukahve. göz makyajında gri -siyah favorimdi. ama pembe ruj olarak aradığım rengi daha bulamadım...kahverengi gözle uyum sağlayacak bi pembe ruj biliyo musunz? (marka ve no yazarsanız sevinirim)

Kesinlikle Avon İnstant Mocca...Rengi itibari ile aldığım en güzel ruj diyebilirim.Reklam amaçlı yazmadığıma inanmanı istiyorum,istersen yakınında bulunan bir temsilci var ise testırını deneyebilirsin.

Kesinlikle Avon İnstant Mocca...Rengi itibari ile aldığım en güzel ruj diyebilirim.Reklam amaçlı yazmadığıma inanmanı istiyorum,istersen yakınında bulunan bir temsilci var ise testırını deneyebilirsin.

niye öyle düşüniyim cnm zaten ben istedim marka ve no olarak çünkü bi türlü aradığım tonu bulamadım. kozmetik dükkanlarındaki ışıklardanda nefrett ediyorum zaten. orda farklı dışarıda farklı çıkıyo... tavsiyen için tşkler cnm. vee tam aradığım ton :)))) çok teşekkür ederim benm hemen bi avoncu bulmam lazım:)

Instant mocha renk bu swatchda ne kadar harika görünüyor. Sağdakiymiş.
Ben de beyazım çok iyi gider bana diye düşündüm.

brunette bu ruj burda göründüğü gibi vişne çürüğü gibi bir renk mi yoksa pembemsi mi?
Farklı görünebiliyor çünkü netteki fotolarda.

103_0897.JPG

Instant mocha renk bu swatchda ne kadar harika görünüyor. Sağdakiymiş.
Ben de beyazım çok iyi gider bana diye düşündüm.

brunette bu ruj burda göründüğü gibi vişne çürüğü gibi bir renk mi yoksa pembemsi mi?
Farklı görünebiliyor çünkü netteki fotolarda.

103_0897.JPG

Bir dakika sonra ekliyorum :KK66:

ayy makyaj yapmaya bayılıyorum her gözün ayrı bir hikayesi var bence. benim kendime yaptğm makyajı bir başkasına denediğimde daha farklı oluyor. bence genel hatlarıyla makyajın ince ve püf noktalarını bilmek gerekir.

ben de geldimm :KK16: gözlerim siyaha çok yakın, çok koyu kahverengi yani, bide badem gözlü dediklerinden:) ışıkta çok fazla parlar, hatta geçenlerde bi çingene kadın bana laf attı gözlerine kurban diye :KK17: her neyse kendimi çok övdüm farkındayım ama hep renkli gözlülerin övülmesi sinir ediyo beni o yüzden biraz abartmış olabilirm :KK55: kahverengi göze her türlü makyaj yakışıyo ayrıca, mavi tonlar siyah grimsi tonlar yeşil pembe kısaca kötü duran renk pek yok gibi, bence en büyük avantajımız bu:)

X