Makyaj Ürünleri Haydi Kara Kaş Kara Gözlülerin Beğendiğiniz Makyaj Resimlerini Görelim :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eşimin Arap bir arkadaşı gözlerimin Arap kızlarının gözlerine benzediğini söylemişti...Yüzüme bakınca en çok dikkat çeken yerim gözlerim zaten :)

Ama ben konuyu bizim gibi koyu renk gözlü ve güzel makyaj yapmış ünlülerin resimlerini paylaşmak için açtım.Bir kaç arkadaş dışında kara gözlüleri beğenen yok heralde :KK17:

bunlar da diğer kara kaşlı kara gözlüler

$haifa-wehbe-27-2-07.jpg

$37A44CFB223D2E4A859316_Large.jpg

benim saçlarım simsiyah ve tenim de esmer dolayısıyla başka renkler bana hiç yakışmıyo zaten ten rengime de uymuyo. bana da soruyolar bi araplık var mı diye :KK1::KK1:

yok öyle bişey diyorum.

kendimi bi ünlüye de benzetemiyorum açıkçası. :KK1:

kızlar bu ünlülerin bir çoğu kara kaş kara göz değilki yada bunlar kara kaş kara gözse ben kap kara kasım demek oluyo :KK53:

benim saçlarım simsiyah ve tenim de esmer dolayısıyla başka renkler bana hiç yakışmıyo zaten ten rengime de uymuyo. bana da soruyolar bi araplık var mı diye :KK1::KK1:

yok öyle bişey diyorum.

kendimi bi ünlüye de benzetemiyorum açıkçası. :KK1:

:KK1::KK1: Ünlülere benzeme konusuna eşip acayip kızar...Beni Eda Özerkan'a biraz benzetirler...Eda tv'ye çıktığında ''canımmm gerçekten benziyormuyum '' diyince deli oluyor :KK1::KK1::KK1::KK1: Ben benzetiyormuyum,sadece gözlerimi ki onunda yüzünde birtek gözleri orjinal zaten,burunda dudakta estetik :9

bak canım benim ten rengim bu şekilde kaşlarım biraz daha siyah sanki saçlarım da aynı bu renk

ama benim gözlerim de çok koyu kahve insanlar siyah sanıyo o derece kömür gibiyim yani

$freida-pinto-wallpaper.jpg

kızlar bu ünlülerin bir çoğu kara kaş kara göz değilki yada bunlar kara kaş kara gözse ben kap kara kasım demek oluyo :KK53:

:KK1::KK1::KK1: Kahverengi ve koyu kahverengi göze sahip ünlülerin resimlerini ekledim sonuçta koyu renk göz beyaz tende de olur,sen kendini kötü hissetme,resimdekilerin çoğunun kaşı boya zaten :KK1::KK1: yüzlerine de bi ton fondoten sürmüşlerdir :KK66::KK66:

bak canım benim ten rengim bu şekilde kaşlarım biraz daha siyah sanki saçlarım da aynı bu renk

ama benim gözlerim de çok koyu kahve insanlar siyah sanıyo o derece kömür gibiyim yani

Eki Görüntüle 249773

Bu kadının gözleri de koyu kahverengi,çünkü bazı resimler de çok koyu bazıların da açık,ya ışığın flashın etkisiyle yada photoshop ile bu kadar açık olmuş :KK17:

:KK1::KK1::KK1: Kahverengi ve koyu kahverengi göze sahip ünlülerin resimlerini ekledim sonuçta koyu renk göz beyaz tende de olur,sen kendini kötü hissetme,resimdekilerin çoğunun kaşı boya zaten :KK1::KK1: yüzlerine de bi ton fondoten sürmüşlerdir :KK66::KK66:

bi de benim dikkatimi çeken esmer ünlülerin gözleri ya lens ya da renkli ama gözler koyu renkliyse saçlarını açık renge boyuyolar

ünlülerin çoğu photosop güzeli zaten sokakta çok daha güzel kızlar var. ama şans işte kiminde de yetenek.

ben de çok makyaj yapamayanlardanım bi eyeliner bi rimel belki bi de ruj.

bi de benim dikkatimi çeken esmer ünlülerin gözleri ya lens ya da renkli ama gözler koyu renkliyse saçlarını açık renge boyuyolar

Bence her insanın doğal hali daha güzel...Kim Kardashian da esmer bir kadın ve muhtemelen koyu saç rengine sahip.Ve ona siyah saç acayip yakışıyor,sarıya filan da boyamış ama koyu renk kadar hoş durmamış...Lens konusu ise bende çok hevesleniyorum özellikle solotica hidrocharme mel ve ocre çok istedim ama hem allerjik bir yapım olduğu için alamıyorum hemde yıllar önce paraya kıyıpta aldığım lenslerimi toplam 10 kez takmamışımdır,takınca kimsenin gözlerine bakamıyordum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Bu arada bunların dışında kalan insanlarda var tabi,Çağla Şikel de esmer bir kadın ama sarı saç çok hoş duruyor onda...
Ayyyy çok şey yazdım sanırım:KK1::KK1::KK1::KK1:

Bence her insanın doğal hali daha güzel...Kim Kardashian da esmer bir kadın ve muhtemelen koyu saç rengine sahip.Ve ona siyah saç acayip yakışıyor,sarıya filan da boyamış ama koyu renk kadar hoş durmamış...Lens konusu ise bende çok hevesleniyorum özellikle solotica hidrocharme mel ve ocre çok istedim ama hem allerjik bir yapım olduğu için alamıyorum hemde yıllar önce paraya kıyıpta aldığım lenslerimi toplam 10 kez takmamışımdır,takınca kimsenin gözlerine bakamıyordum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Bu arada bunların dışında kalan insanlarda var tabi,Çağla Şikel de esmer bir kadın ama sarı saç çok hoş duruyor onda...
Ayyyy çok şey yazdım sanırım:KK1::KK1::KK1::KK1:

ama çağla şikelin kaşları çok koyu değil benim kaşlarım çok siyah o yüzden kahveye bile boyamıyorum. bi de benim saçlarım kalın telli boyayınca daha da kalınlaşıyo sanki taranmıyo falan çok bakımsızlaşıyo bana boya hiç yaramadı. ya kaşları da boyatıcam biraz açık renge ya da hep kara kız olarak kaılcam :KK9::KK9::KK9:

ama çağla şikelin kaşları çok koyu değil benim kaşlarım çok siyah o yüzden kahveye bile boyamıyorum. bi de benim saçlarım kalın telli boyayınca daha da kalınlaşıyo sanki taranmıyo falan çok bakımsızlaşıyo bana boya hiç yaramadı. ya kaşları da boyatıcam biraz açık renge ya da hep kara kız olarak kaılcam :KK9::KK9::KK9:

Halinden memnun değilmisin ? Yani bu kadar kara kaş ve kara saç rengine sahip olmaktan...
Eğer öyleyse iyi bir kuaföre gidip kendinde ufak bir değişiklik yapabilirsin....

aslında bi değişiklik yapmak istiyorum ama güvenemiyorum kuaförlere de bi kere saçımın arasına kahve renkler attırmak için gittim açıcı kulanmış fazla bekletmiş bildiğin sarı balyaj olmuş. o kadar zıt renkler ki bi de sık attırmıştım bi hafta sarışın gezdim. kaşlarımı da azalttım pudraladım falan ama çok zor oldu tekrar siyaha boyat falan

aslında böyle üstteki resimdeki kız gibi doğal kahverengilikler olsun istiyorum papatya suyu yapsam açılır mı acaba

ben de çok seyiyorum kırmızı ruj ama sürecek bi ortam yok

gündüz de sürülmüyo. inşallah eylülde tatile gidicem orada acısını çıkarıcam

siyah eyeliner bi de kırmızı ruj bronz tene iyi gider

X