HAYDİ HEP BERABER NAMAZ GÜNLÜĞÜ OLUŞTURALIM

Maşallah en hayırlı faydalı topigi sen açmışsın.sana maddi birsey yapamam ama dua ederim.gönlünden geçenin hayırlısını
Allahü Teâlâ tez vakitte nasip etsin inşallah.

Maşallah en hayırlı faydalı topigi sen açmışsın.gönlünden geçenin hayırlısını
Allahü Teâlâ tez vakitte nasip etsin inşallah.
ayyy Allah razı olsun nasıl içten dua etmişsin cok teşekkür ederim seninde gönlünden geçenler kabul olur inşallah cnm

Allahim hepimize yardımcı olsun canlarim.aman deyim bırakmayın namazları.
Kabirde ilk sorgumuz namazdan olacak.eğer namazlarimz tam sa gerisi kolay .tam değilse o zaman bittik.
Allahim namaza tam başlayıp bir daha ölene kadar bırakmamayı bizlere nasip etsin inşallah

3 gün içinde nasipse bende katılıyorum aranıza Allahın izniyle çok üzüldüğün fakat yapmadıgım için bir devam edip bir bırakıyorum Allah razı olsun inş birbirimize destek olarak devam ederiz..

sagol canim Allah razi olsun destegin icin insallah dedigin gibi olur yarina sag cikacagimiz belli deil dun komsumun oglu vefat etti daha gencecik bekar cocuk aile perisan cok etkiledi beni

3 gün içinde nasipse bende katılıyorum aranıza Allahın izniyle çok üzüldüğün fakat yapmadıgım için bir devam edip bir bırakıyorum Allah razı olsun inş birbirimize destek olarak devam ederiz..
hosgeldin cnm tabiki gel aramiza elimizden geldiginkadar birbirimize destek oluriz calisiyor musun peki tatlim

hu huuu kizlarrr nasilsiniz namazlariniz nasil hepiniz tamdir insallahhh benim eksiklerim var cok uzginum insallah bu hafta telafi ederim

Can
hu huuu kizlarrr nasilsiniz namazlariniz nasil hepiniz tamdir insallahhh benim eksiklerim var cok uzginum insallah bu hafta telafi ederim
canim ben sana çok kaynaştı m gerçekten yakın bi arkadaşım gibi hissettim.canım namazlarını hiç bırakma canım.Su an yaşıyoruz ki Allahin bize davetini duyuyoruz ezanlarimizi.
Allahim in davetini reddetmek olur mu haşa. İnsallah hep beraber namazlarimisi kılalım omur boyu

amiiinnn canim cok tatlisin bende aynen tanisiyormusim gibi konusuyorum seninle ne vizel burada dostluklar kurabilmek

@melegim66 canım evde yoktum siteyede giremedim kaçgündür evde olmayınca bikaç namazımda kazaya kaldı malesef ama buhafta telafi etcem inşallah. 29 vakit kıldım ve 6 vakit kazam var malesef

@melegim66 canım evde yoktum siteyede giremedim kaçgündür evde olmayınca bikaç namazımda kazaya kaldı malesef ama buhafta telafi etcem inşallah. 29 vakit kıldım ve 6 vakit kazam var malesef
insallah canim ya bu hafta bende boyle oldum uzerimde cok yorgunluk var bazen gece aniden uyuyorum gunduz cok yoruldugumdan heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…