HaYdİ EyLüL AnNişLeRi GöbİşLErİ GöReLiM:)))

gobinh3.png

buda benim göbiş:emir_bebek:

Maşallah canım ya senin de fazla yok göbiş... aynı benim gibi...
allah sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri de göstersin inşallahh
:nazar:

Evet canım.Hep böyle olsun istemiştim.Tabi sağlıklı olsunlarda en önemlisi.a.s.

maşallah maşallah.41 kere hepimize.kimmizin çok kimimizin az göbişi var ama olsun.sonuçta hepsinin içinde bebiş var.

benimki göbiş 2 aylıkken çıkmaya başlamıştı.çok çabuk çıktı yani.şaşırmıştı herkes yani.sen çok şişeceksin demişlerdi bana.ama şimdilik iyi gidiyor bakalım.

allah hepimize hayırlı doğumlar,hayırlı evlatlar nasip etsin.

asıl benim göbeği görün "Hilarya" benden 4 hafta önde ama benim göbeğim onunki kadar var. sizce çokmu?? Allahım hayatımda hiç kilo almayan ben o kadar şiştimki herkesde moralimi bozuyor iyice kafaya taktım doktoruma da söyledim diyet verdi ama pek bi işe yaramıyor gerçi çokm uyamadım diyete geçen hafta 1 kilo vermiştim bu hafta 2 kilo almışım ne olcak benim halim. Benim gibi olan varsa beni teselli etsin.....

Kızlar bu da ben ve minik kızım,gerçi göbek pek de minik görünmüyor ama....:1rolleyes:
Bu arada saçlarıma dikkat,felaket oldu yaaa,2 hafta sonra kocam gelecek
benim saçlar kırpık kırpık,hala çok üzülüyorum kestirdiğime.:çok üzgünüm:

Kızlar bu da ben ve minik kızım,gerçi göbek pek de minik görünmüyor ama....:1rolleyes:

canım bende iyice kötü bişi bekliyorum.. hiç de kötü durmuyor saçların.. için rahat olsun..
Zaten şimdi moda böyle saçlar.. İstanbul da nelerini görüyoruz inan senin ki gayet güzel..

Bebişin de maşallahh... o kadar da büyük gelmedi karnın bana.. Belki resimden öyle görünüyordur...

:nazar:

saçlarında göbişinde süpperrrr bitanemmm
valla kız çok tatlı çıkmışsın
hem saçına başına dikkat edeceğini hiç sanmam kocacığının, hem uzun zamandır seni görmüyor hemde hamile görücek seni
saçına bakarmı hiçç:)))

gül canımm harikaa çıkmışsınn maşallahh :nazar::nazar:

ıŞte buda benım gÖbÜŞÜm ve kızım resımde bÜyÜk gÖrÜnÜyo ama benı gÖrenler o kadarda bÜyÜk deĞılmıŞ dıyolar.....................

Son düzenleme:
Maşallah Canim çok Güzel çikmişsiniz Benim Göbişte Aşaği Yukari Bu Kadar,allah Im Hayirlisiyla Doğumlarinida Nasip Etsin Inşallah...

oh oh gobişler masallah harika...
oğlumla benide koyarım buraya ama azcuk daha buyuyelım ondan sonra.. yerimseniben

ooo eylül anneleri nerelerdesinizz kimse resim eklememiş. bende iki hafta önce annemle çekildigim resmimi ekliyorum hadi sizinkileri görelim.
[img=http://img134.imageshack.us/img134/5619/dscf0510xz0.th.jpg]
buda okulun son günü çekildigimiz bir resim.
[img=http://img229.imageshack.us/img229/2733/dscf0506qi4.th.jpg]

Son düzenleme:
.........................................................

Son düzenleme:
Canınız çekmez inşalah ya....

[img=http://img179.imageshack.us/img179/9381/cimg2918ub8.th.jpg]

yahu sende hiiç göbek yokmuş ne güzel senin iç göbek geniş galiba benimki dar dedi doktorum bebek olduğu gibi önde yanii benim o yüzdende göbişş iyice kocaman görünüyor ve çok çatladı

Hicraan benim de göbek kocaman canım yaa
gören 9 aylık gibi diyor.Seninkinden de büyük gibi hatta.

X