HaYdİ EyLüL AnNişLeRi GöbİşLErİ GöReLiM:)))

Size 2 hafta önceki halini göstereyim de bari çok korkmayın!
adszyq1.jpg

cnm assagıdakı lınke tıkla
orda gözat var oradan resmı nereye kayıtettıgını bul ve ekle sonra assagıdaki host it yazısına bas ve bekle sonra acılan sayfanın en sonundakı adresı kopyala ve yazıdıgımız bu sayfaya yapıstır
okiş hadi beklıyoruz senınde guzel göbişiniiii:)))))
kızlar bn yine de yapamadım yaaaaprofil resmime koydum bende umarım olmuştur görürsünüz

slm kızlar bende bugun butun gun gezdım oglusumla:dance:
ancak gırebıldım ve gordımkı herkes gobısının fotosunu koyuyor bende koyayım koca gobeğimi dedim:)
bakalım begencekmısıniz
[img=http://img170.imageshack.us/img170/9117/hamifoto006cn4.th.jpg]

Selam kızlar;
Aslii'cim dediğin gibi yaptım ama inşallah olmuştur, gözükür...Bizim şirket bi çok şeyi yasaklıyo...Heralde oldu sanırım...

[img=http://img212.imageshack.us/img212/7615/cimg2911mu1.th.jpg]

Canınız çekmez inşalah ya....

[img=http://img179.imageshack.us/img179/9381/cimg2918ub8.th.jpg]

Duygucum selam;

Seninde maaşallah karnın büyümüş.Erkek olduğu için sadece karnın çokmış maaşallah...
Allah nazarlardan saklasın canım... Kızlarda biraz basenler,popolar da genişliyomuş....Ben oralardan da kilo aldım.Ama inşallah allahın izni ile kolayca veririz...

Tombul selam;

Fazla yok senin göbiş ya, sağlıklı olsunlarda gerisi boş....Ne güzel ya Allah her isteyene bebek nasip etsin....
Nazar değmesin kızlar, maaşallah hepimize....:nazar::nazar:

günaydın hanımlar ne güzel göbüşler varya maşallaaahhhhhhh:nazar: yeğenlerime nasılda büyümüşler öyle ben koyamıcam fotomu ama halimenin karnını görün benimkini görün aynı göğüslerin şekli bile aynı :roflol: kız halime seninkinin pipisimi var yoksa kutusumu:roflol:

Duygucum selam;

Seninde maaşallah karnın büyümüş.Erkek olduğu için sadece karnın çokmış maaşallah...
Allah nazarlardan saklasın canım... Kızlarda biraz basenler,popolar da genişliyomuş....Ben oralardan da kilo aldım.Ama inşallah allahın izni ile kolayca veririz...

gunaydın canım valla karın basen hepsı cok bende:)her ne kadar cevremden 10 g almıs gıbı degılsın hepsı karnına gıttı deselerde ben ınanmıyorum:1no2:

ama sen gercekten cok ıyı gorunuyorsun hıc fazla kılon yok canım bence,kot ne kadar guzel durmus masallah...:nazar::nazar:

Ay duygucum saol ya. Ama bacaklarım falan daha da kalınlaştı ve selülitler çoğaldı.Çatlak yok sanki daha karnımda . 10 kiloya kadar boydan kaldırdık galiba da bundan sonra ağır gelir artık.Neyse az kaldı bıdıklarımıza ya, bi gelsinlerde...Hele seneye yazı iple çekiyorum.Bıdığımı denize götüreceğim, bikini alacağım kızıma...Deniz simitleri, kolluklar küçükten alışsın...
Bu arada ben deniz sezonunu açamadım daha ya, havalar serin gidiyo..Belkide böylesi bizim için daha da iyidir.Çok sıcaklarda kötü oluyom ben.

Ay duygucum saol ya. Ama bacaklarım falan daha da kalınlaştı ve selülitler çoğaldı.Çatlak yok sanki daha karnımda . 10 kiloya kadar boydan kaldırdık galiba da bundan sonra ağır gelir artık.Neyse az kaldı bıdıklarımıza ya, bi gelsinlerde...Hele seneye yazı iple çekiyorum.Bıdığımı denize götüreceğim, bikini alacağım kızıma...Deniz simitleri, kolluklar küçükten alışsın...
Bu arada ben deniz sezonunu açamadım daha ya, havalar serin gidiyo..Belkide böylesi bizim için daha da iyidir.Çok sıcaklarda kötü oluyom ben.

canım ben sabah tartıldım 11 olmusumben ya:KK43:ay çıldırcam vallasenağlama
daha 3 ay var gecenlerde hesapladımda,her ay dıyorlar ya 2 kg alırsınız dıye en az ben 20 kg yu gorcem kesınlestı valla...
ben 2 haftadır denıze gıdıyorum canım hafta sonları cok guzeldı yuzmek degısık geldı hamısken:)hava dedıgın gıbı cok sıcak olmadıgı ıcın gunes rahatsız etmedı ama daha su cok sıcak degıl aslında hazıran15 en sonra daha ıyı olur sanırım ama ıste son aylardada ben bıraz cekınıyorum acıkcası vucut agırlastıgı ıcın canım,bırde hava cok sıcak oluyor dıye sımdı bıraz tadını cıkarayım dedımsırnaşık şey

ayyy kızlarrr hepiniz süperrr çıkmışsınızzz göbişlerinizleee maşallahh allah nazarlardann korusun sizleri ve bebişlerii.

Günaydın l herkese;

duygucum ne güzel denize başlamışsın.Aman bırakma en iyi spor yüzme çünkü..Hem seni de rahatlatır. Ben ısınmasını bekliyom silivride oturuyorum, buraları güzel. Ama duydumki Marmarada civa oranı yüksekmiş gimeyin diyolarmış. Gerçi her sene bi şey diyolar da , ne bileyim acaba bi sorun olur mu, doktora soracam.

günaydın hanımlar ne güzel göbüşler varya maşallaaahhhhhhh:nazar: yeğenlerime nasılda büyümüşler öyle ben koyamıcam fotomu ama halimenin karnını görün benimkini görün aynı göğüslerin şekli bile aynı :roflol: kız halime seninkinin pipisimi var yoksa kutusumu:roflol:

pipisi var benimkinin canım.eğer karnın sivriyse erkek olurmuş ya.hiç boşuna gitme dr.a bak öğrendin cinsiyetini.:)

ooo eylül annelerii siz hala uyuyunn ekim anneleri bizi geçmişşş sizler nerdesinizz hanımlarrr.

işte benim göbişim yani oğluşum :)))))
siyahların içinde biraz az görünüyor.. T-shirt üm de iki renk çıkmış... :roflol:

pic0023qn3.jpg

işte benim göbişim yani oğluşum :)))))
siyahların içinde biraz az görünüyor.. T-shirt üm de iki renk çıkmış... :roflol:

pic0023qn3.jpg

cansu maşallah kızzz göbişş küçücük kilo desen hiç yokk ne güzell yaaa.

cansu maşallah kızzz göbişş küçücük kilo desen hiç yokk ne güzell yaaa.

Ahh canım zaten inandıramıyorum insanları hamiş olduğuma.. Karnım akşamları ancak baya bir çıkıyor..O zaman inanıyorlar..
Oğluşum 750gr olmuş maşallah... Herhalde iç karnım geniş de o yüzden pek belli olmuyor karnım
CADIARZU

günaydın eylül anneleri nasıl gidiyor hamişlik........

hilarya göbişin çok güzel çıkmış................allah sağsalim kurtarsın.....hepimizi.

X