,haydi buluşalım

gumusboncuk

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
558
44
,merhaba hanımlar önüzdeki cuma günü sizleri
evime davet ediyorum nedersiniz,,cevaplarınızı bekliyorum hanımlar

çok isterim ama cuma günü günüm var...eğer bir değişiklik olursa ordayımmmm..

perşembe uygun olmuyormusun gümüşüm..perşembe daha garanti benim için canım...

son anda bi işim çıkmazsa gelebilirim,sanırsam eltime de uygun bi gün, ses ver eltim ne diyon...

slm cuma günü benim içinde sorun kalmadı ..bende gelebilirim..teşekkürler gümüşüm... kk ya çok zor giriliyor...sayfalar zor açılıyor bendede....

merhaba hanımlar ..sorun sadece bende sanıyordum..sayfaya girlimiyor neyse haydeç çok sevindim..herkese tet tek mesaj yazmadım ..formdan dolayı ..beyaz toprak.... nerdesin duymadıysa arkadaşlar iletin lütfen ben giremiyorum..pek ..birde kablo sorunumuz var..

geldim yettim arkadaşım zor oldu ama sizlere ulaşmak için dağları bile aşarım ben-tatlicadiarzu-inş cuma günü kızım ve ben oradayız öptüm tatlım

Merhaba arkadaşlar. Ne güzel yine bir buluşma.hihoyyyt
Dilerim gününüz güzel geçer. Ben katılamayacağım malesef...:1no2:.
Gümüşüm mesajın ve davetin için çok teşekkür ederim.
Cuma günü eşimle toyota hastanesine gideceğiz.
Mr ve ultrason için dün randevu aldık.Böbreklerimden rahatsızlığım beni bir
hayli zorlamaya başladı. Nasip inşallah bir dahaki sefere
aranızda olurum. Sizlere eğlenceli birgün dilerim.Sevgilerimle
:1hug:

gümüşboncuk bide size nasıl geleceğimizi yazsan eşimi ikna açısından lazım daaa

arkadaşalar merkezde buluşup beraber gitsek nasıl olur bilenler bilmeyenleri götürürkaydirigubbakcemile

bencede merkezde buluşalım hep beraber gidelim...gümüş te adresi nasıl gelebileceğimizi söylesin...tuzlu benden..cokacimcoook

dimi yaa bak bu konuyu hiç konuşmadık bişeyler yapıp götürmek lazım bende en alasından bir kek yaparım arkidişlercokacimcoook

günaydın,ee ben ne yapıcam bu durumdaaaa
nerde nasıl kaçta buluşucaz
belli olmamış sanırım
1 gibi bulvar civarında bi yerdemi buluşsakk ne dersiniz diye bi konu atayımda ortaya,sonra siz şekillendiresiniz:)

günaydın arkadaşşlar..buluşma saatı.. 1..5..... yer,, camili belediye durakları..nillyy sizi getirecek arkadaşlar ..okeymidir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…