Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Haydi bayanlar göğüsler yukarı.....

kalem testi yapan benim 30 35 düşünmek istemiyorum daha 30 olmadım hiçbir zaman da olmucam hihoyyyt estetik falan yaptırıcaz artık kaldırma kestirme doldurma sırnaşık şey... soğuk ve sıcak su şok etkisi oluyo süper ya ben yine yapmaya başladım vücudum alışıyo ayrıca yeni okudum bütün vücuda sıcak suyun ardından soğuk su tutmak çok iyiymiş hem vücut direncini arttırıyor hemde vücudun cildin erken yaşlanmasını engelliyormuş... soğuk suyun altında durun dakika poponuzda dikleşsin :emir_bebek: a.s.

paylaşımlarınız için tesekkürler, banyoda soguk su bana göre işkence gibi:KK43: ama fedakarlık olmadan da, kolayca bir yere ulaşılmıyor... şu buz poşetlerini südyene koyma işini bende deniycem.. sonucu paylaşırım sizinle..

kizlar b'rde hurma yemeyi deneyin bende de mzirmeden dolayi sarkma olmustu gunde 3 tane hurma yiyorum banyodan sonrada buz gibi olmasada soguk suyla hafif msj yapiyorum baya bir toparlanilar cok sukur .ama hala emirmeye devam ettigim icin cok yumusaklar.(

kızlar daha on ay öncesine kadar göğüslerimden nefret ediyordum.. tek çarenin estetik olduğunu düşünüyordum. bahar aylarında buz masajına başlamaya karar verdim. duştan sonra soğuk suyu da düşündüm ama uyguladığımda buz masajının daha az ürpertici olduğunu fark edince yola onun la devam ettim. suyu buz kaselerine dondurup (her iki göğsüme de ayrı buz) 15 dakika uyguluyordum masaj sonrası kremliyordum. bir de artık hırs yaptığım için sabah akşam iki kez yapıyordum. şimdi hala uygulamaktayım üzaerinden 7- 8 ay geçti. ve benim başlarda şu kalem testinden eksi not alan göğüslerim şimdi dimdikler. aradan iki üç ay geçtiğinde sonuç alamıyorum diye azmimi kaybettiğim zamanlar,bunlardan artık bir şey olmaz dediğim bile oldu. ama yılmadım hala devam ediyorum. ama eskisi kadar sık aralıklarla değil. artık iki günde bir yapıyorum. bir daha onları öyle görmeye dayanamam diye. evde sütyensiz dolaşmak bile insana güven veriyor. meğer öyle güzellermiş ki. önemli olan en büyük şey sabretmek, biz kadınlar her şeyin üstesinden geliriz.. umarım size de yardımcı olur bu yöntem.

yılmadan devam edin kızlar ben uzun zmaandr uygulayan biri olarak gerçekten etkisinin olduğunu onaylıyorum sizeee maaşşallah benimkiler dimdiktir

Arkadaşlar yaptıklarınız aslında mantıklı yani soğuk su insanı bile dinç tutuyorsa göğüslerede iyi gelir

AMAA

ben göğüslerin soğuk sudan uzak tutulması gerektiğini çünkü göğüs liflerine zarar verdiğini öğrendim. CADIARZU

bunuda göz önünde bulundurmak gerekio bence fisfisfis

aksine soğuk su ve buzun göğüsteki lifleri güçlendirdiğini bütün uzmanlar söyluyor. zaten göğüs lifleri zarar görse göğüsler daha da sarkar soğuktan. ama yok öyle bir şey. her yazılana inanmayın:)

Benimde göğüslerim dik ben ise biraz sarksın istiyorum :S:S

göğüsler yukarı çok komik bi başlık olmuş tebrikler:)soğuk su tüm vücut için vazgeçilmez çok yararlı.

Ben dayanamıyorum soğuğa :çok üzgünüm:

.........................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yapıyorum evet cok ıyı gelıyo bıde sert lifle masaj yapıyorum sonra bı guzel kremlıyorum :))) gogusum sıkı ama kucuk :))) kucuge cozum varmısenağlama

yokkı sarksınsırnaşık şey yaa bende soguk su kan dolasımını hızlandırıyo dıye bılıyorum o acıdan dogrudur yanı sıkılık verır keske buyumede yapsamirmirmirmirmirmirmirmir

simdi hangisi,buz masajimi,soguk su mu,hangisini yapalim:uhm:

ben her banyodan sonra soguk su dokup sonra krem surup masaj yapiyorum.buzu da yuzume suruyorum banyodan sonra ama yazin.denerim bunu da.tesekkurler

doğal yollarla başka nasıl büyür kii? cevaplarınızı bekliyorum çünkü gerçekten yaşıtlarıma göre çok küçük göğüslerim var masaj yapıyorum hergün ama bi etkisini göremedim daha :kızgın::çok üzgünüm: ??

X