Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Haydi bayanlar göğüsler yukarı.....

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
yiyoruz güzelim günde 2tane istersen fazlada ye :p

yaaaaaaaaa ama benımkıler cok kucuk yanı bana ole gelıyo

Bir sağlık sitesinde adamlar yazmışlar kadınların sarkık göğüs sorunlarına cevap olarak.
-Göğsün sarkık dikik olması önemli değil. O işlevini yapıyor mu önemli olan o diye.kaydirigubbakcemile3

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
valla dikleştircez diye ciğerleri üşütüp hasta olcaz nasıl bişi o yaaa oyyy oyyy soğukkkk ama faydası kesinlikle var çok duydum

bende bi ara çok alıştım hergün yapıyodum bu yaz yani ama havalar soğuduğundan beri yapamıyorum taş gibi oldular zaten kışın yeter bunlar bana montun kazağın içinde zaten evlide değiliz bakcak olan yok :roflol: yazın yine başlarım :dance:

kızlar evet soğuksu bendede işe yaradı kilo verdikçe ve emzirdikçe sarkıyo
ben çok sık yapmıyorum ama emziriyorumda
sütümde azalmada olmaıd ama korktum ya
birde hurma demişsiniz hangi huurma bu kızlar
soğuk su üm vücut için lazım
yüze koyunca kırışıklıkta olmuyo bilginize

Dik göğüs bence güzel değil. Geniş yayvan ve dolgun duruşları daha güzel bence. Hem daha kadınsı.

ooooooooooo cok soguk kiz soguk su buz

canım sen bunu sanırım o.... çocukları filminde duymuşsun yanılıyomuyum :jeyyar:soğuk su tavsiye ederrim bende haklılar...

sende yaş kaç canımmm
30-35 den sonra bi daha dene de gör sengözlerimebaksanab

kalem testi yapan arkadaşımmm

sende yaş kaç canımmm
30-35 den sonra bi daha dene de gör sengözlerimebaksanab

Dik göğüs bence güzel değil. Geniş yayvan ve dolgun duruşları daha güzel bence. Hem daha kadınsı.

kaydirigubbakcemile3geniş yayvan ve dolgun durabilmesi için zaten dik olması gerekmiyomukiii:uhm:
sarkmış meme :roflol:nasıl öle tarif ettiğin gibi duruyo anlamışş diilim :nazar:

:sm_cool: SEVGİLİ BAYAN ARKADAŞLARIM!
BENİM GÖĞÜSLERİ DİK TUTAN VE SARKTIRMIYAN MÜTHİŞBİR ÖNERİM VAR BEN KENDİM TAM 3 YILDIR BU YÖNTEMİ UYGULUYORUM
HER BANYADAN SONRA GÖĞÜSLERİNİZE SOĞUK SU DÖKÜN VE HAFTADA 2 KEZ BUZ MASAJI UYGULAYIN:1rolleyes:GÖĞÜSLERİNİZİ DİKLEŞTİRMEK İÇİN KOZMETİĞE BİRSÜRÜ PARA VERMEYİN.BU YÖNTEMİ BİR DENEYİN BİŞEY KAYBETMEZSİNİZ KAYBEDECEĞİNİZ TEK ŞEY SARKIK GÖĞÜSLER:teytey:
HEPİNİZE SEVGİLERa.s.a.s.a.s.

yaz aylarında büyük bir zewkle yapılılabiliyo bu sölediğin ama kış aylarında çok zor helede benim gibi soğuğu fazla sewmeyen kansız kişiler için :1rolleyes:

kızlar ben denedim buz olayını..
evde televizyon izliyordum aklıma düştü yapayım dedim
buzdolabı poşeti aldm her göğsüm için bi tane içine 4 5 buz koydum
sütyenimin altına yerleştirdim..eriyene kadar..
canım da yanmadı..ohh serin serin:teytey::teytey:
eriyince bi çıkardm poşetleri dipdiri olmuşlar
her gün yapıcam artıkkk,deneyin siz deekaydirigubbakcemile3

yaz aylarında büyük bir zewkle yapılılabiliyo bu sölediğin ama kış aylarında çok zor helede benim gibi soğuğu fazla sewmeyen kansız kişiler için :1rolleyes:
merak etme arkadaşım soğukta kendilerini muhafaza ediyor sadece banyodan sonra soğuk su ile şokla:1closedeyes:

bi arkadaşım o.... filminden mi aldın demiş hayatım o tarz filimleri sevmem ama bildiğim birşey varki benim büyüklerim böyle yapardı ve bende böyle yapıyorum ve sonucundanda çok memnunum.
bir arkadaş yaşımı sormuş bence bilgi yaşta değil okumaktan ve yaşamdan geçer
saygılarımla

X