Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Haydi bayanlar göğüsler yukarı.....

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
:sm_cool: SEVGİLİ BAYAN ARKADAŞLARIM!
BENİM GÖĞÜSLERİ DİK TUTAN VE SARKTIRMIYAN MÜTHİŞBİR ÖNERİM VAR BEN KENDİM TAM 3 YILDIR BU YÖNTEMİ UYGULUYORUM
HER BANYADAN SONRA GÖĞÜSLERİNİZE SOĞUK SU DÖKÜN VE HAFTADA 2 KEZ BUZ MASAJI UYGULAYIN:1rolleyes:GÖĞÜSLERİNİZİ DİKLEŞTİRMEK İÇİN KOZMETİĞE BİRSÜRÜ PARA VERMEYİN.BU YÖNTEMİ BİR DENEYİN BİŞEY KAYBETMEZSİNİZ KAYBEDECEĞİNİZ TEK ŞEY SARKIK GÖĞÜSLER:teytey:
HEPİNİZE SEVGİLERa.s.a.s.a.s.

• Konu Sahibi EU1
hiç denemedim,çok duydum.soguk su insanı ürpertiyor.

• Konu Sahibi EU1
ben soğuk su yapıyorum ama 10 sn kadar dayanamıyorum:)

• Konu Sahibi EU1
denemek lazım kolay bi yöntem bakalım nasıl olucak..

• Konu Sahibi EU1
ceku19 doğru bir noktaya değindin sırt üstü uyumak gerçekten çok faydalı yüzdeki kırışıklığıda bi nebze önlüyor ve göğüslerin sarmasınıda tabi:sm_cool:sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi EU1
ben de banyodan sonra soğuk su tutarım ama fazla deil..1 aydır yapıyorum.. sen ne kadar tutuyosun suyu öğrenebilr miyim???

• Konu Sahibi EU1
Kesinlikle faydasi oluyor tavsiye ederim ama buz masajini bilmiyorum

• Konu Sahibi EU1
sarkmış göğüsleri dikleştirio mu peki gerçekten yoksa sarkmayı mı önlüo eer çünkü sarkmış göğüsü dikleştirmek zor gibi gelio bana:)) ama gerçekten sarkmış göğüslere ii geliosa denerim wala yazda geldi nası olsa soğuk suya daa çok dayanabiliris..

ben de banyodan sonra soğuk su tutarım ama fazla deil..1 aydır yapıyorum.. sen ne kadar tutuyosun suyu öğrenebilr miyim???

canım ben banyodan sonra birer tas döküyorum fazla bekletmiyorum ama buzu eriyene dek gezdiriyorum göğüslerimde

uzun bir sabırdan sonra sarkan göğüslerede iyi geliyor bence deneyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

ben bekarken 5-6 buzu bir su sızdırmyan poşete koyup onuda bir beze sararak sutyenimin içine yerleştirdim uyuya kalmışım sabah uyandığımda göğüslerim kalkmıştı inanamadım
emzirme den sonra sarkmış göğüslerime tek uygulama yetmiyor sabırla tahinim 2 -3 hafta yapmak gerekir

Canım buzların faydasını görüp sonuç alman gerçekten beni mutlu etti.Böyle faydasını gören arkadaşlar varsa lütfen onlarda yazsınlar

peki bu yöntem geçici olarakmı dikleştiriyor acaba o şokla?
off kadın olmak çook zooorr

bu kadar kolay diyosunuz yani....hangi beden takanlar için bu öneri bende faydalı olacağını düşünmüyorum ama donmaya hazırım komutanım denemekte fayda var...ya tutarsa......??????????dimi.....

bu bırktek göğüsler için değil ki tatlım tüm vücut için geçerli.çok soğuk olmasın tabiki üşütüp hasta olmayın.sıcak sudan hemen sonra soğuğa dönük su ile duş alın.vucudu sıkılaştırır... göğüsleri dikleştirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…