Anket Hayatınızın büyük fırsatı

hayatınızın büyük fırsatı

• Ankete Katılan
    67

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
55.322
211.582
52
hayatınızın en büyük fırsatını yakaladınız kader defteriniz elinizde tabii elinizde bir kalem ve silgide var, ne yapardınız?

defteri kısmen silip bazı yerlerinde değişiklik yapardım...keşke öyle bi fırsatım olsaydı...

kesinlikle müdahale etmem, çünkü benim için şu anda iyi veya kötü olan bir şeyin zaman içinde ne gibi bir değişikliğe uğrayacağını bilemem.. ne yazılmışsa onu yaşamak lazım...

defteri kısmen silip bazı yerlerinde değişikliklik yaparım bende sımdıden nerlerde yapacagımı bılıyorum:biggrin:

Her insanın hayatında keşke ler olmuştur mutlaka..Bende kısmen değişiklikler yapardım.. :yes: :yes:

elif_im .!.:
kesinlikle müdahale etmem, çünkü benim için şu anda iyi veya kötü olan bir şeyin zaman içinde ne gibi bir değişikliğe uğrayacağını bilemem.. ne yazılmışsa onu yaşamak lazım...
bravoo aynen katiliyorum..:eyes:

kısmen siler bazı yerlerinde değişikler yapardım özellikle kayınvalide terörünü silmeyi bırak yakardım herhalde ahh ahhhh

Asla dokunmazdım ben...Allah'tan daha mı iyi bileceğim tarzında düşünürdüm...

denge meselesi bence;her iyinin içinde bir kötü her kötünün içinde bir iyilik barındırır hayat,kaderde buna bağlı hareket ettiği için ben olanı yaşamayı kaderde ne varsa onunla yetinmeyi isterim .....

defteri silmem kaderimde ne varsa onu yaşarım kesinlikle kaderim ne ise o.

*** Her insanın pişmanlıkları olmuştur. Benim de ... Galiba benimki biraz daha fazla ,çünkü çoğunu silip , yeniden yazmak isterdim.

kaderimizde ne varsa onu yaşayacağımız kesin ama ben genede öyle bir fırsatım olsa kısmen değişiklik yapmayı çok isterdim...

X