Hayatinizda Geriye Dönseniz Tekrar Nerden Devam Etmek Isterdiniz?

CHOSEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
269
9
ben hayatımda geriye dönmüş olsaydım eşimi hiç tanımamayı evlenmemiş olmayı isterdim.peki ya siz.geriye dönmüş olsanız hayatınıza tekrar nereden devam etmek isterdiniz?

annemin ölmeden15 gün önce yani mart 27 o güne dönmek isterdim.keşke dönsem ona söyleyecek o kadar çok şeyim varki son görüşmemizde ölmeden önce 5 saat önce aradaığımda dilimin ucuna kadar gelen seni çok seviyorumu söylerd,m ertelemezdim

ben hayatımda geriye dönmüş olsaydım eşimi hiç tanımamayı evlenmemiş olmayı isterdim.peki ya siz.geriye dönmüş olsanız hayatınıza tekrar nereden devam etmek isterdiniz?

ben 17 yaşıma, liseyi bitirip üniversiteye başladığım yıla dönmek isterdim. o zaman ne bu işte çalışır, ne kocamla evli olur ne de bu hayatı yaşardım ama daha mı iyi olurdu bilemiyorum

bende tekrar lise yıllarına dönmek isterdim kazandığım okula muhakkak giderdim herhalde o zaman da her adımımı iki kere düşünüp atardım bu yaşadıklarımın hiçbirini yaşamazdım ama ne kadar iyi olurdu şimdikinden bilemem

Hayatımın en büyük pişmanlığı İletişim Fakültesi okumak oldu. Lise yıllarıma dönüp yabancı dille ilgili biryerleri tercih etmek isterdim. O zamanlar İletişim Fakültesini bir halta yarıyor zannediyordum tabi ama gerçek maalesef öyle değil.

Daha geç evlenmek hatta hiç evlenmemek isterdim. Eşimi sevmediğimden değil ama evlilik garip bir olay.

burada oturmayı asla kabul etmezdim eşimi çok seviyorum 1 sene daha bekleyeyim derdim

bende 17 yasinma dönmek isterdim biraz daha okuluma zaman ayirip iyi yerlere gele bilirdim ve evlilmi ertelerdim ,

orta sondaki halime dönmek isterdim.ozamanki kadar saf olmaz hayattan ne istediğime karar verirdim.isteklerim içinde mücadele ederdim.yani.....

bakıyorumda nerdeyse herkes okul yıllarına dönmek istiyo.değilmi kızlar keşke şimdiki aklımız olsada okul okumus birer çalışan, hayata daha pembe gözlerle bakabilen ,ayaklarının üstünde kimseye ama hiç kimseye tutunmadan kendi bansına durabilen birer birey olabilseydik.o zman ezilen değil susan değil korkusuzca yasayan insanlar olabilirdik belkide.keşke okusaydımda suan bu durumda olmasaydım.okul yıllarında öyle basıt geliyoki hersey insana durumun ciddiyetini anlayamıyorsun.ama okul bitipte acımasız gercekle bas basa kalınca bu ölesi muhtaclık kahrediyo insanı..kader demicem buna kendim sectim çünkü.ve öyle pişmanımki anlatamam...bu yazı hala okulda okuyan ve bu siteye üye olan gec kızlar varsa ders olsun.önce iş sonra koca..benim hatama düşmeyin lütfen..hayat hiç mi hiç toz pembe değil kızlar...

bende lise yıllarıma dönüp üniversiteyi kaznmak için daha çok çaba sarfederdim çok pişmanım çok

bende keske unv. bittikten sonra annecimin sozune kanip memleketime deilde hemen Amerika ya gitseydim diyorum o zaman hayatim farkli olurdu. ama bebisime kiyamaaamyaa... aslinda alnimiza ne yazildiysa onu yasiyoruz ne kadar cabalasakta...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…