Hayatın çıkmazında, bu evlilik olmalı mı??

Bence herkes yorum yaparken bu sitede insan hayatından bahsettiğimiz için dikkatli kelimeler secmelidir lakin bir genç kızın hatasını daha da körüklemiş olabilirsinz bence yaşamınızdan örnek vermeniz daha mantıklı şöyle böyle yapmasın dememin bi faydası yokkkk beni dinlersen eğer kardeşin nikah kıymış ve çok zor bi durumda bi psikoloğa gidip bunalımı atlatması lazım bilinçsizce yapılan hatalar ki hepimiz yapıyoruzbirsürü sorun yaratıyor . İkinci tavsiyem eski sevgilisine evlenecegini söyledgi halde ikna edememiş mecbur iyi kısmet gelince kabul etmiş Tercih yapmş yalnz doğru veya yalnş diye şuan hüküm veremeyiz nikahı kıymış ve bence tozu dumana katıp eski sevgilisine dönmektense eşi ile mutlu olmayı denesin ve son bir şey söyleyecegim bilmem katılır mısın bizzz kızlar acı çekmeyi aşk sanan insanlarız acı cektirenlerden medet umuyor ve aşık oluyoruz maalesef

Bence kimse istemediği biriyle evlenmez. Şu an eşi olan kişiye karşı bir şeyler hissetmiş ki evlenmiş. Sırf inat üstüne olduğunu düşünmüyorum. Benim de Burcu gibi bir ilişkim vardı, sebep aynı olmasa da ben de terk edildim. Ben de son çıkıştan önce yalvardım. İstemedi. Kimseye karşı kalbim öyle atmadı, atmıyor. Muhtemelen yine kalbim aynı derecede çarpmadan evleneceğim. Evlilik karnaval gibi bir şey değil bence, evlenmedim ama dışarıdan öyle görünmüyor. Maddi sorunlar, kaynanalar, çoluk çocukla uğraşılan bir hayat ortaklığı. Bu da aşkla değil düzgün bir insanla yürür bence. Arada bir çekim varsa olur ama iyi tanımadan evlenmesi kötü olmuş. Düğüne kadar bolca zaman geçirmeleri ve bu kararı gözden geçirmeleri gerek bence.

İnsan kendini üzen kişiden soğur git gide evet bu çok sevdiğimiz uğruna hergece yastığımızı gözyaşına buladığımız o kişiden bile.Sevmek güzel şeydir elbette ama karşılıklı .Eski Sevgilisi bitmiş bence .Ama evleneceği kişi onu yeniden hayata döndürebilir .İnsan kendisini seven insana ısınır .kendisinden soğutana değil .Yani kardeşiniz beyninde bitirse nişanlısına biraz daha yakınlık gösterse herşey düzelir bu unutamadığı eski sevgilisinden bile daha çok sever.Çünkü insan hep bi sevgi ,ilgi bekleyeşi içerisindedir ..herşeyin hayırlısı ....

X