Hayatin bana yaptiği en kötü süpriz....ömrümü aldi benden..

bebeğin cennete gitmiş canım seni ileride o karşılayacak allah sabırlar versin

geçmiş olsun acını hafifletmek imkansız. bende 21 haftalık bebeğimin 1 aralıkta dr. kontrolüne gittiğimde öldüğünü öğrendim. çok acı bir şey allah kimseye yaşatmasın ve sonra ölü doğum yaptım. yapılan tetkikler sonrası kanımda pıhtılaşma olduğu ve bebeğe besin oksijen iletiminin pıhtılaşma sebebiyle sağlanamadığından dolayı bebeğin öldüğünü öğrendim. 4 ay korunduktan sonra tekrar gebeyim ve hergün pıhtılaşma önleyici iğne oluyorum.

Bebeğini kaybeden tüm annelere sabır diliyorum, en kısa zamanda tekrar hamile kalıp bebelerinizi kucaklarınıza sağlıklı bir şekilde almanız dileğiyle...

cnm nedeni kordonun kopmasi.kan akişi olmadiği için beslenememiş annesinin bitanesi.allah hiç kimseye yaşatmasin çok aci evime giremiyorum,gözümü kapatamiyorum
8 haftalık bebekte kordon kopması olamaz zaten çok küçük sadece kalp atışları var organları oluşmamış 7-8 aylık olsan neyse..
hatalı üretim sözkonusu ise 12. haftaya kadar düşükle sonuçlanıyor. her 5 gebeden 1 tanesi 3 aylık olmadan düşük yapıyor.

kızlar hepinize teşekkür ediyorum.beni böyle sıkıntılı günlerimde teselli ediyorsunuz.çok sağolun iyiki varsınız.ve inşallah bebişlerinizi sağlıkla kucaklarsınız

sabır arkadaşım sabır.öbür dünyada bunun mükafatını ana baba olarak göreceksiniz...umudunu yitirme ne olur....elbet birgün saglıklı bebelerin olacak buna inan.sevgilerimle..

Canim çok teşekkür ederim allah sana ve tüm bebeğini kaybedenlere sabir versin böyle bi aciyida kimseye göstermesin..

Sağlikli sihhatli bebişlerimizin olmasi dileğiyle

Çok üzüldüm arkadaşım rabbim sabır versin en kısa zamanda toparlanıp yeni bir bebek sahibi olman dileğiyle senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…