Hayatımın hatası mı ???

Sorunuma ortak olduğunuz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi çocuğumuz için konuşamayı ve beraber vakit geçirmeyi teklif edeceğim eşime. Eğer bunu başarabilirsekte evlilik terapisti ve alkol sorunlarını gündeme getireceğim bende yaratttığı ve benim onda ortaya çıkardığım güven sorununa değineceğim inceden.
Ben olacağını göreceğim eğer sorunumuz devam ederse de yapacak birşeyimiz kalmamış demektir.

Bu arada maddiyat için evlenmedim sadece durumlarımız birbirine denk olduğu için aklıma yatması daha kolay oldu diyebilirim. Ayrıca artık bende yuva kurmak düşüncesinde idim ki bu herkesin isteyeceği birşeydir diye düşünüyorum.
Hatam tanımadan ve etrafın dediklerine kulak asmadan ben bunu yaparım, biz bu işi götürürüz deyip bodoslama dalmaktan oldu. Evliliğin ne olduğunu anlayamamakta çabası elbette.
Sonuç olarak dediğiniz gibi kim olursa olsun ne olursa olsun hiçbir kadının kocam alkollü gelir mi, bana sataşır mı, huzursuz mu oluruz diyerek yaşamasını istemem kendim de dahil.
Sonucunu yaşayarak göreceğim.

İşe geri iadenizi isteyin eğer memursanız gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten. Bebeğinize yazık.

Merhaba, ben 1,5 yıllık evli 5 aylık bebeği olan biriyim. Eşimle nişandan itibaren sorunlarımız başladı, çok kavgalar ettik ancak sonunda genede evlendik. Ardından işim nedeniyle 6 ay ben Ankara’da o İzmir’de kaldı ve tüm hamileliğim bunun için suçlanarak geçti. Logusalığımın 10. Gününde terk edildim ve baba evine döndüm. Ardından bebeğimin hattına 3 aylık olduğunda tekrar barıştık. Su anda ise durumum daha da kötü. Eşim sürekli beni kendisine ilgisizlikle suçluyor ve buna dayandırarak alkol alıyor. Alkolle arası ise cok kötü, ya tamamen kendini kaybediyor ya da siddet hakaret.
Alkol almadığında (normal zamanlarında) sinirli ama genede bi şekilde idare edebiliyoruz. Bu arada ben üniversitede çalışan bir bayandım ve tayinim olmadığı için işimi bırakmak durumunda kaldım.
Hep düzelecek diye umuyorum ama bir türlü anlaşamıyoruz. Çok kararsızım, erken mi pes ediyorum yoksa zaten olmaz mı...
Alkol, şiddet, hakaret ayrıca alkol almadığında sinirli bir yapı.... Devam ederseniz yıllarınızı boşa harcamış olur üstüne bir de sağlığınızdan, gençliğinizden olursunuz... Şiddet bir kez bile gerçekleşse benim için en ciddi boşanma sebebidir

X