Hayatımın en doğru kararı boşanmam oldu

Aslında bir nokta var orayı geçtiniz”gözünüzdeki ışık geri gelince özgüveniniz yerine gelince “ demiştim ben spora yazıldım hayata olumlu bakmaya başladım ve hayatıma biri girdi ki yara bandı kelimesi oldukça anlamsız hiç bir şahıs yarama bant olamaz kendim önce iyileştirdim kendimi sonra o karşıma çıktı

ayrıca biz ekim ayından bu yana ayrıydık sadece dava Ertelendi şubatta oldu birinin hayatıma girmesine ve boşanır boşanmaz nasıl duygu besledim cümlesine açıklığa kavuşturayım. Ki oldukça kötü ayrıldık öncesi de zaten var.

kimseyi hayatımın önüne koymuyorum benimle yola çıkmak isterse burdayım istemezse de hayat güzel yaşayacağım güzel günler var Bir duygusal boşluk elbet var ama sende çok bende azdır hangi kadında yok? ama asla bir kişiye hayatımı mecbur bırakmam bırakamam özgürlük öyle güzelki Ekonomik özgürlüğüm var ailem arkamda Allah aşkına neden birine mecbur olayım

ben eski eşimle 5 yıl görüştüm ve evlendim evlendikten 6 ay sonra hiç tanımadığımı anladım asla birini tanıyamayız o kendini tanıtmak istemedikçe derinlikleri bilemeyiz bu her ilişkide öyle ama bir süresi yok bu işin yaşadım gördüm biri 1 ayda hissettirir birisi yıllarca hissettirmez.

Taviz olayı yok gerçekler var duygusal boşluk fln gerçekten geçtim bunları gerçeklerle yola çıkıyorum çünkü gezecek görecek çok güzel bir hayat var önümde

mutlu olmadığımız yerde işimiz yokmuş dava günü gelmeden farkına varacaksınız dava sadece bir imzayı kapsıyor kendinize kavuşmanız dileğiyle..

Aslında bazen erken tanışmaya geç tanışmaya bakmıyor
Mesela kocasıyla evlenmeden önce yıllarca görüşmüş ama bir işe yaramamış

öyle..
kimse kendini tamamen açmadıkça tanıyamayız o isterse tanırız izin verdiği yere kadar tanımaya çalışırız bu da dip not olsun

Aslında evlilik kurumuna sonsuz saygılıyım ama toplumumuzdaki anlayış yurtdışından farklı olmak üzere tamamen kadının 1-0 yenik olarak başlamasıyla oluşan bir kurum haline gelmiş tüm sorumluluklar kadında evlenmeyi düşünmüyorum açıkçası hayat böyle daha nazik bana

Teşekkürler ama olay bir buçuk ay değil sadece dava şubata ertelenmişti ekim ayından bu yana ayrıydık ve dava sürecindeydik Burda bir arkadaşıma da yazdım kimse yaşadıklarınızı unutturup yara bantı olamaz hem ona büyük saygısızlık hem öyle bi bant daha gelmedi dünyaya
Bir defter var elimde birisi böyle berbat bitti dibine kadar acıyı yaşayıp sonra düze çıktım kendimi buldum şimdi o sayfa bitti yeni bir sayfa açtım.Bu açtığım sayfa biriyle olmadı ben kendim açtım o sayfayı birisi de o defterdeki anılarıma katılmak istedi bu kadar. Bir kişiye bağımlı olacak kadar ucuz değilmiş hayatım,hayatımız hissediyorum ve yaşıyorum bu kadar..

Aslında bazen erken tanışmaya geç tanışmaya bakmıyor
Mesela kocasıyla evlenmeden önce yıllarca görüşmüş ama bir işe yaramamış
Ya tabi ki. Hayat bir matematik denlemi gibi degil ki
Yani belirli bir denklemi yok aslinda. Yine de ben endisemi dile getirdim. Yoksa hayatin ne getirecegi hic belli olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…