Hayatımı nasıl değiştirdim

Nxnckdjck

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2014
766
307
Merhaba
Bu denediğim 2. sefer ilk seferinde bir takım problemlerle boğuşuyordum. Şu an daha güçlü hissediyorum. Bu yüzden yeniden başlıyorum. Aslında yaklaşık 1 aydır bunu deniyorum olumlu sonuçlarını görmeye başlayınca neden yazmıyorum dedim. İlk hedefim fazla kilolarımdan kurtulmaktı. 63 kilo ile başlıyıp 57,5 ile devam ediyorum. Neler yaptığıma gelirsek. Yanımda mutlaka su bulunduruyorum. Günde 1 saat yürüyorum. Ve yediklerime dikkat ediyordum. Öğünlerde 1 kase yoğurt yemeye çalışıyordum. Şimdi bu süreci biraz daha hızlandırıyorum. Unu şekeri ve fast food kesiliyor. bunu da 1-2 gündür deniyorum. Ekmek yemeden nasıl doyucam korkusunu yenmeye çalışıyorum
Sorunlarımla baş etmenin yolunu yazmakla buldum. Aldım güzel bir defter çöküşler yaşadığımda yazmaya başlıyorum. İçimden ne geliyorsa.
En azından 2 hafta bu yeme işini devam ettirmeyi planlıyorum. Şimdilik yeni bir maddeye geçmemeliyim. Yavaş yavaş maddeleri uygulayacağım bu ilk bölümdü aslında
Bu yolculuğun sonunda yepyeni bir ben ve yepyeni bir şehirde olma dileğiyle..

03 Mayıs
Bugün yazıya dökmeye başladığım tarih.
Çatlaklarım için badem yağı kullanmaya başladım geçmesini ummuyorum. Ama en azından durmasını umarak başladım
Duş alırken nerdeyse kaynar suda hamam havası ile saçlarımın yıprandığını düşünerek 1-2 derece suyun ısısını düşürdüm.

hayrılı olsunn
takipteyimmmm sizi

Yürüyüşten yeni geliyorum. Öğlen dayanamadim yedim. Cok pismanim. En iyisi dedim gece yuruyusu. Aksam ogununu atladim Toplamda 2 saatlik yuruyus yaptim. 20 gune ilk bolumu atlatmayi planliyorum.

7 Mayıs
Bu işe ilk başladığımda 57 kilo sanıyordum kendimi tartıldım ve 59u gördüm moralim çok bozuldu yapmasam mı bıraksam mı diye kendimi kemirip durdum. Bu duygulardan vazgeçip tekrar başladım. Şu an 58 kiloyum. Gece yürüyüşlerine çıktım.
Devam..

vay beee:)
tebrik ederim..
bende her yaşadığım her ani şükrederek geçiyo günlerim..
3 aylık kızım var işede başladim..
çok şükür allahıma diyorum en ufak şeyi bile kafamdan atiyorum bak dene:)
sana ne derlerse aldirma hehe de geç ben bunu denediğimde çok güzel oldu karşımdaki bozulsun sen sen ol:)

Harika bir yontem. Bu,aynı zamanda hatalarınızı görmenizi sağlar.

Ekmek hamur türü gıdalar alışkanlıktır..bir süre yemediginde doymuyormuş hissediyorsun.aslında doyuyorsun beyin doymuyor.beyni buna alıştırmak gerek..aynen sigarayı bırakmaya benziyor bırakamam sanıyorsun inat edip nikotinden kurtulunca ben bu lanet sigarayı nasil içmişim diyorsun.kokusunu severken bıraktıktıktan sonra kokusuna bile tahammül edemiyorsun.böyle birşey işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…