Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

kızlar kahvaltilar yapıldımı masa tenise kaçar bn yakin zamanda okçuluka geçiş yapcam dua edin canlarım başarılı olayım:)
Maşallah ablacım git tabii harikasın kendini geliştirmen güzel bir şey ben eşimle yatak keyfi yapıyorum birazdan kalkar hazırlarım kahvaltıyı:KK8:

İlginç aslında. Pazara gitmem lazım,ev temizlenmeli, yemek yok, kendi işlerim çok. Sıkıldım oturup güzel muhabbetleri okuyorum.
Çok da ilginç değil bence, olabilir 🙂 yıllardır 2 mesaj yazmıştiniz,uzun süre siteyi kullanmamaktan kaynaklandı sanırım,merak ettim de.sifreyi falan mı unuttunuz,yoksa sadece okuyup yazmamak imkansız bence 🥰

Çok da ilginç değil bence, olabilir 🙂 yıllardır 2 mesaj yazmıştiniz,uzun süre siteyi kullanmamaktan kaynaklandı sanırım,merak ettim de.sifreyi falan mı unuttunuz,yoksa sadece okuyup yazmamak imkansız bence 🥰
Hayat kosturmacasi diyelim. Yoğunluk. Halen daha öyle. Merak ettiğim konular hakkında yazılanları okur geçerdim, yorum yapmazdım. Zaten mesaj yazıldığı için cevap yazdım. Instagram Facebook vb tüm sosyal medyada böyle. Okur geçerim sadece bazılarını beğenirim

Hayat kosturmacasi diyelim. Yoğunluk. Halen daha öyle. Merak ettiğim konular hakkında yazılanları okur geçerdim, yorum yapmazdım. Zaten mesaj yazıldığı için cevap yazdım. Instagram Facebook vb tüm sosyal medyada böyle. Okur geçerim sadece bazılarını beğenirim
Bizim sayemizde mesaj yazmış oldunuz, şaşırdım 🥰 anladım, demek biraz da mizaç meselesi,ben de bazen hiç yazmak istemiyorum ama bazen, genelde hep yazmak 💃

X