Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

yettim kızlar :KK55::KK55::KK55::KK55:
öf berbat bi gündü :KK37:

ah ah amin inşalalh canım benim :KK19:
ben 4 tane istiyorum ama 2 ye ikna edebildim 3 için gazozuna ilaç atıcam :KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60:

feliçya yaşıyomuş ya :KK53:
mika başa geçti yeni yer buldular nur da sermaye oldu :KK23::KK23:

bende beyimsiz yatmazdım ya kenara sIkışı versin ben rahat rahat yatarım :KK53::KK53::KK53::KK53:

tatlım nerde seninki istte piyadedemi kenan evrendemi :KK52::KK52:

kuru maya yarım elma rendesi 4-5 damla limon suyu karıştır yüzüne sür pambık gibi oluyo valla :KK12::KK12::KK12:

geldim tatlım mafoldum ama bugün :KK14:
çok yoğundu ya :18:

Ah guıet bende memur olayım sıze dıyeyeım bugün daıre çok yogundu ah hayalı bıle benı benden aldı:KK53:

:) hee eskılerden bı tanıdık dedıydı coookkkk fena ruzgarı var kulak kopartır sogugu dıye :) ben aslen anne baba tarafından samsunluyum ama mersınde dogdum esımde mersınlı mersın baglantısı ılıskımızde yok ama evet mersınlı:) burduru gormedım ama sıkıcı bı memlket ufak bı yer dıye duydum bende kıl tuy lazer mevzularında sorf yapıyordum onemlı degıl sekerım :)

Çok sıkıcı bosver gıtme :KK53:bende pek gıtmıyorum zaten evlendıgımden berı bı düğünümüz oldu ozaman gıttım 2 kezde kayınvalıdecıgımı zıyarete gıttık :KK53:

Yelkenlıkız orda askerıye varmı kız belkı esın gelır bende pesınden gelirım kocam nereye ben oraya :KK53:

Yarın mısafırım var kahvaltıya söze menümü yazayım sızce ıyımı

Beyaz peynır
Kasar peynırı
Sıyah ve yesıl zeytın
Kayısı recelı
Bal
Yumurta haslıycam
Sucuk yapıcam
Salam
Patates kızartması
Sıgara böbreği kızartıcam
Çay demeliyim bıde bukadar ha bıde ekmek:KK53:domates salatalık bıttı yarın pazara çıkınca alıcam yeter dımı bukadar

hoppp müdür (quietnrkn) nasılsın kım yprdu senı yahu:)

özel sektör kanımı emdi :KK52::KK52:

:KK53::KK53::KK53: hemen açıp izlemem lazım fragmanında nur zırlayıp duruyordu fena merakladım :KK53:

nur u öldürcekti yaman sonra ben senin kızının anasıyım dedi.son kez kızımı arıcam dedi konuştular nur ağladı falan yaman ara geliceni söle dedi :KK52::KK52:

Ah guıet bende memur olayım sıze dıyeyeım bugün daıre çok yogundu ah hayalı bıle benı benden aldı:KK53:

Çok sıkıcı bosver gıtme :KK53:bende pek gıtmıyorum zaten evlendıgımden berı bı düğünümüz oldu ozaman gıttım 2 kezde kayınvalıdecıgımı zıyarete gıttık :KK53:

kız memurlukta yopğunluk olmuyo ki :KK9::KK9::KK9:

Beyaz peynır
Kasar peynırı
Sıyah ve yesıl zeytın
Kayısı recelı
Bal
Yumurta haslıycam
Sucuk yapıcam
Salam
Patates kızartması
Çay demeliyim bıde bukadar ha bıde ekmek:KK53:domates salatalık bıttı yarın pazara çıkınca alıcam yeter dımı bukadar

ordu komutanlığımı gelicek kahvaltıya :KK53:
hey maşallah :21:

tamam soz gıtmıcem ama atanırsam o baska hahahah :))

Yelkenlıkız orda askerıye varmı kız belkı esın gelır bende pesınden gelirım kocam nereye ben oraya :KK53:

askerıye var mı oturdugumuz yerde mı ankarada mı :) askerıye cennetı ankara merkezler hep burda koca koca kıslalar hepp ıst yolu esk yolu uzerınde burda meshur ıkı yol bunlar bızım ev cankayada ve sıkı durrr :) hemen dıbımızde yıne alay (alay galıba :)) var hemde cumhurbaskanlıgı alayı :)) solemesı ayıp koske komsuyuz Abdullahcım aksam caya falan gelır yuruyerek 10-15 dk aramız :)

Beyaz peynır
Kasar peynırı
Sıyah ve yesıl zeytın
Kayısı recelı
Bal
Yumurta haslıycam
Sucuk yapıcam
Salam
Patates kızartması

ayyyy vallaa ozendım bezendım banada boyle kahvaltı hazırlayıp agıracak komsum olsun ıstıyorummm:KK9::KK52:

kızlar 15 dk ya gelırım benı bekleyın anacıımm:KK66:

özel sektör kanımı emdi :KK52::KK52:

nur u öldürcekti yaman sonra ben senin kızının anasıyım dedi.son kez kızımı arıcam dedi konuştular nur ağladı falan yaman ara geliceni söle dedi :KK52::KK52:

kız memurlukta yopğunluk olmuyo ki :KK9::KK9::KK9:

Ya ben memur olayım çok çalışırım aksam mesaıye bıle kalırım ama yeteri alsınlar benı:KK53::KK60:

ordu komutanlığımı gelicek kahvaltıya :KK53:
hey maşallah :21:

Yok kız yan komşum gelecek kadın hıc gelemedı bende ders çalışmaktan zaman bulamadım snav bıttı temızlıgımıde yaptım bıttı çağırdım hemen gelecek yarın 9 da :KK53:patates ve sıgara böbreği zaten buzlıkta çıkarıp kızartıcam hazır alıyoruz onları :KK51:actifry da hazır patates güzel oluyor dıgerı yumuşak oluyor sevmıyorum bım da posetı patatesın 2.5 tl sudan ucuz:KK53:al sende

tamam soz gıtmıcem ama atanırsam o baska hahahah :))

askerıye var mı oturdugumuz yerde mı ankarada mı :) askerıye cennetı ankara merkezler hep burda koca koca kıslalar hepp ıst yolu esk yolu uzerınde burda meshur ıkı yol bunlar bızım ev cankayada ve sıkı durrr :) hemen dıbımızde yıne alay (alay galıba :)) var hemde cumhurbaskanlıgı alayı :)) solemesı ayıp koske komsuyuz Abdullahcım aksam caya falan gelır yuruyerek 10-15 dk aramız :)

ayyyy vallaa ozendım bezendım banada boyle kahvaltı hazırlayıp agıracak komsum olsun ıstıyorummm:KK9::KK52:

Gel sende bırlıkte yerız senın komşularla ben konuşayım sanada davet yapsınlar :KK53:mersınde askerıye varmı dıye sordum Ankara'da var baya onu bılıyorum :KK31:

Yok kız yan komşum gelecek kadın hıc gelemedı bende ders çalışmaktan zaman bulamadım snav bıttı temızlıgımıde yaptım bıttı çağırdım hemen gelecek yarın 9 da :KK53:patates ve sıgara böbreği zaten buzlıkta çıkarıp kızartıcam hazır alıyoruz onları :KK51:actifry da hazır patates güzel oluyor dıgerı yumuşak oluyor sevmıyorum bım da posetı patatesın 2.5 tl sudan ucuz:KK53:al sende

ben onları eve sokarsam annem beni dışarı atar valla :KK9::KK9::KK9::KK9:

Olsun eğlence alırsın benım annemde sokmaz eve ama bak ben kendı evıme sokuyorum :KK9:ya benım kocamda çok patates sevıyor haftasonu vdeyken 2gun mutlaka kahvaltıya kızartıyorum

afiyetler olsun tatlım :KK56:
bakalım biz evvlendiğimizde nolucak :KK16:

Beyaz peynır
Kasar peynırı
Sıyah ve yesıl zeytın
Kayısı recelı
Bal
Yumurta haslıycam
Sucuk yapıcam
Salam
Patates kızartması

Canım patates kızartmasına kesinlikle sos yapmalısın harika oluyor

ah canım benim ağzın bal yesin :KK19:
bazen çok uzal gibi geliyo be okyonuscum :KK31:

Kız bak ben kendımı hıc evelenemeyecegım sanıyordum esımle bır tanıştık 10 ay sonra ıstemeye geldıler 5 ay sonrada düğün oldu nasıp olunca kendılıgınden yürüyor gıdıyor hayırlısıyla sırede nasıp olsun ıns. Tez vakıtte :KK16:hıc üzülme sabrın sonu selamettır seneye ıns. Sende bıle evınden yazacaksın yaptığın yemeklerın yenı tarıf aldığın kurabıyelerının tadından bahsedeceksın sevdıcegının yanından:KK19:

Nasıl sos bacım

canım bak ben tam anlatamayabilirim o yüzden netten alıntı yaptım tarifi
Kızarmış patateslerin yanına çok lezzetli bir sos tarifi:pınar krem peynir,biraz süt,biraz ketçap,karabiber bu malzemeler karıştırılıp bir fık kaynatılacak.(sosu kendi ağız tadınıza göre ayarlayın.)

bunu yapabilirsin yada domates sosu olabilir bunu daha çok kullanıyoruz biz.
domatesi rendele içine isteğe göre bir diş sarımsak ve zeytinyağı kat bir iki dakika pişir
üzerine dökebilirsin yada yanında servis edebilirsin

birde şey var annem baharatlı unlu sos yapıp patatesi buna nası diyim bulandırıyor öyle kızartıyor harika ötesi oluyor
bir daha sade patates yemezsin :KK70:

Misafirlerine değişiklik olur ne hamarat desinler :KK1:

X