Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

normalde nerde oturuyosun?
ist'da var mı tanıdıklarınız?
tek mi geldin?
hangi semtlere gittin?
bunları da istiyorum

Ben zaten ist.luyum ailem de orda
Eşimden dolayı doğudayız ama haziran başı batıya tayinimiz çıkıcaz
Heyecanla onu bekliyorum hatta şimdiden bütün eşyaları koliliyorum bile

Avrupa yakasında gezdim

Ben zaten ist.luyum ailem de orda
Eşimden dolayı doğudayız ama haziran başı batıya tayinimiz çıkıcaz
Heyecanla onu bekliyorum hatta şimdiden bütün eşyaları koliliyorum bile

Avrupa yakasında gezdim

heee öyle miii... anladımmm ok.. kk'da bi arkadaşım var,o da senden.. doğudalar,1 sene sonra bu taraflara tayini var o da çok heyecanlı iyi bakalım hadi,hayırlısı olsun

bende nie mağzalar boş diyorum
ızlar çok özledim sizi ya
yarında yokum evde mesai var :26:

Kızz cok çalıştırıyor bunlar senıkpss calışmayamıbaslasak cok sohbetler dönuyordu güzeldi ortam bende cok özlüyorum

ya yol yoruyo beni sabha servise biniyom uyuyom akşam gelirken uyuyom ondan sersemleşiyom
ben kpss yi bıraktım özel sektör sömürsün beni ben bankada mutluyum mazoşist oldum

ya yol yoruyo beni sabha servise biniyom uyuyom akşam gelirken uyuyom ondan sersemleşiyom
ben kpss yi bıraktım özel sektör sömürsün beni ben bankada mutluyum mazoşist oldum
Ben takıkım kpss ye belkı hazıranda atanırım umudum var ama nasip bakalım

ivet tatlım çok şükür
vala yoruldum ya haftaya mesai var yine

Mesai mı ay haftasonu barı rahat versınler esımınde denetlemelerı var sabah 5 te gıdıyorlar yenı geldı hashaslı tatlı yaptım çayda demlendın gel oturalım dınlenırsın

yaaa sbaah noluyo napyonuz ben yokkken

Sabah evde pıneklıyom diş teli altada takıldı bırde lastık verdıler ölüyorummmmm yok böyle bır acı benım gunler böyle gıdıyor kociş haftaya bır hafta ızın alcak ıns. Insana hasretım paso evde delırcem kız hazıranda atansamda bır guç sahıbı olsam

Mesai mı ay haftasonu barı rahat versınler esımınde denetlemelerı var sabah 5 te gıdıyorlar yenı geldı hashaslı tatlı yaptım çayda demlendın gel oturalım dınlenırsın

canım olsun mesaide yorulmuyom ben
müşteri yok zaten evrak düzenliyorum oturduğum yerde mayışımda çift yatıyo gittiğm gün

ellerine sağlık canım benim ooooooooh mis

canım olsun mesaide yorulmuyom ben
müşteri yok zaten evrak düzenliyorum oturduğum yerde mayışımda çift yatıyo gittiğm gün

ellerine sağlık canım benim ooooooooh mis

Canım gecen yıl yaptıgın ospanaklı yesil pasta tarıfını bana yazsana onuda yapcam

canım benim normal ağrının olması benim apareydi çıkarmalı ağrım olunca çıkarıyodum valla gece yatarke takıyodum sadece uyku sersemi çıkarmış oluyodum bazen

havalar güzelleşti çık gez canım ya bugün istiklale çıktım ooooh hava süperdi valla

Yenı geldı kocam cay demledım hashaslı tatlı yaptım beklıyor cay getırmemı ben sabah aksam farketmıyor benı burda bulabılırsın

ooo bakımm iyiii kandırmışş kocayı tatlılarlaa iyimiş vallaa akşamları benle ilgilen nette ne işin var demiosa süper

Canım gecen yıl yaptıgın ospanaklı yesil pasta tarıfını bana yazsana onuda yapcam

4 yumurta
1 su bardağı şeker
2 su bardağı un
1 vanilya
1 kabartma tozu kuzum

ıspanakla sıkınca bi avuç olucak şekilde temizle onu rondoya koy birazda süt ekle iyice parçlansın sonra bu karışımın içine koy zaten hemen yeşeriyo

pişir kek gbi kontrol et içi çiğ kalmasın.biz davul fırınlarda yapıyos üstüne folyo koyuyom açıyom sonra.

kremasıda ülker labne bi tane kapta içine damak zevkine göre şeker koy çırp mikserle
başka kapta süt kreması çırp mikserde yüksek devirde.meyvesuyu kutularında olan vara onlar.o çırpınca katılaşıyo.sonra labneyle aynı kaba alıp kaşıkla karıştır

pasta kekini yuvarlak kalıba koy pişince onu karaye çevir.
normal pasta gibi yap.sonra en üste kreme sürüp üzerine o ayırdığın parçaların içini ufala fıstıklı pastaymış gibi oluyo

babam bu kadr fıstığı nerden aldınız demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…