Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Liste çıkart bacım ya evet zevkler aynı.
Ya bende liste yapmıştım kayboldu gitti çok film izledim tavsiye verirken unutuyorum.

yapın bir liste de biz de faydalanalım canlar..

nasılsınız nasıl gidiyor hayat...guit hala çalışıyorsun demi ...ne güzel ..bir işin var..

ay çok sıkıldım...ne yapsam acaba ...of offff

iyi valla canım çalışıyom hala devam bugün tatil yarın iş var bana :KK9:
yap bi kahve kendine aç yotöbe yi aç güzel müzikler zaman ayır 10 dakkada olsa kendine :KK19:

kızlar aldım elime kağıt kalem yarım saat yokum güzel bi liste çıkartıyım bize :KK23:
2010 dan itibaren alıyorum filmleri onar göre yelpaze geniş olsun biraz :KK55:

iyi valla canım çalışıyom hala devam bugün tatil yarın iş var bana :KK9:
yap bi kahve kendine aç yotöbe yi aç güzel müzikler zaman ayır 10 dakkada olsa kendine :KK19:

kızlar aldım elime kağıt kalem yarım saat yokum güzel bi liste çıkartıyım bize :KK23:
2010 dan itibaren alıyorum filmleri onar göre yelpaze geniş olsun biraz :KK55:

Sen yaz bakalım listeyi
Bende aklıma gelenleri eklerim :KK34:

ortaya karışık yaptım :KK9:

yakın tehdit
sen dünyaya gelmeden
çalıntı hayat
aşk yemini
içinde yaşadığım deri
yasak aşk
yeraltı
ilk aşkım
mavi pansiyon
siyah kuğu
dikkat bebek var
korku evi
bir avuç deniz

izlenme oranına göre listelerdim kızlar.dikkat bebek var,korku evi,mavi pansiyon benim bugünkü filmlerim :KK76:
mavi pansiyonu izlemek istemiştim unutmuşum onu şimdi bakınca gördüm :KK52::KK52::KK52:

selam kızlar nasılsınız :21::21::21:

nasıl gidiyor
kpss A gircek olan varmı. başarılar dileyecem:KK16::KK16::KK16:

The Hobbit: An Unexpected Journey

The Dark Knight Rises

Biutiful

Inception

Alice in Wonderland

Shutter Island

Yip Man 2

Sihirbazın Çırağı

The Book of Eli

Flickan som lekte med elden- Ateşle Oynayan kız

Henry's Crime- Sırf Keanu Reeves var diye izledim

Resident Evil: Afterlife

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

City Island

Burda ilk yazdıklarım 2012 diğerleri 2010 yılı filmleri

slm evli ve cocuklular
slm evlenmeye aday olan güzel hatunlar :) bizler eskidik die size güzel yazıyom kıyagımı unutmayın:KK9:
haziran ayında atama var die yazmışsınız subatta ögretmen ataması yok diyodu eşim oda girme istiyoda ögretmenlige aslında kurumlar arası geçi ş yapmak istiyo neyse bende önlisans ım bizede mi yok şimdi şubatta atama?
bide film isimleri yazmışsınız bikaç tane hoşuma giden yazıyım
(my sassy girl)benim hırçın sevgilim:) bu japon versiyonun izleyin alt yazılı olanı sonracıgıma, (50 ilk öpücük )var onu izleyin sonra ,(kaçak gelin) vardı bunlar eski filmler izlememişseniz izleyin derim özcan denizin (ya sonra) var sinemada güzel gelmişti ama evde izledimtekrar çok hoşuma gitmemişti alcakaranlık serisini zileyin :)...(kurtlar imparatorlugu) var onu izleyin

2011 yılı filmleri

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

The Adventures of Tintin

One Day

Paranormal Activity 3

Moneyball

Friends with Benefits

Limitless

Super 8

Horrible Bosses

The Smurfs

Thor

Sanctum

Fast and Furious 5

Rango

Love and Other Drugs

TRON: Legacy

Blue Valentine

sedulu bacım yazdım hepsini bana 1 ay yeter :KK52:
korku evi olarak çevrilen dream house u izledim çooooooooooooook beğendim :KK16:
tavsiye ederim valla kokuyla alakası olmayan bi film benm çok hoşuma gitti :KK24:

şimdi diğer filmi izlicem :KK4:

GokceRana23 saol tatlım :KK76:
bi kurtlar imparatorluğu eksik kalmış bende :KK52::KK52:
valla atama ne zaman bilmyiom canım ben :KK31:

slm evli ve cocuklular
slm evlenmeye aday olan güzel hatunlar :) bizler eskidik die size güzel yazıyom kıyagımı unutmayın:KK9:
haziran ayında atama var die yazmışsınız subatta ögretmen ataması yok diyodu eşim oda girme istiyoda ögretmenlige aslında kurumlar arası geçi ş yapmak istiyo neyse bende önlisans ım bizede mi yok şimdi şubatta atama?
bide film isimleri yazmışsınız bikaç tane hoşuma giden yazıyım
(my sassy girl)benim hırçın sevgilim:) bu japon versiyonun izleyin alt yazılı olanı sonracıgıma, (50 ilk öpücük )var onu izleyin sonra ,(kaçak gelin) vardı bunlar eski filmler izlememişseniz izleyin derim özcan denizin (ya sonra) var sinemada güzel gelmişti ama evde izledimtekrar çok hoşuma gitmemişti alcakaranlık serisini zileyin :)...(kurtlar imparatorlugu) var onu izleyin

Önlisans ataması hazıranda olacak dıye bılıyrum belkı mayısta olur daha fazla beklemeyız hayırlısı bakalım:KK31:

sedulu bacım yazdım hepsini bana 1 ay yeter :KK52:
korku evi olarak çevrilen dream house u izledim çooooooooooooook beğendim :KK16:
tavsiye ederim valla kokuyla alakası olmayan bi film benm çok hoşuma gitti :KK24:

şimdi diğer filmi izlicem :KK4:

GokceRana23 saol tatlım :KK76:
bi kurtlar imparatorluğu eksik kalmış bende :KK52::KK52:
valla atama ne zaman bilmyiom canım ben :KK31:

Bacım daha aklıma gelmeyen çok film var bulduğumda yazcam buraya

Önlisans ataması hazıranda olacak dıye bılıyrum belkı mayısta olur daha fazla beklemeyız hayırlısı bakalım:KK31:

bacım ne ediyon :KK3:

Bacım daha aklıma gelmeyen çok film var bulduğumda yazcam buraya

yaz valla canım ben dikkat bebek varıda izledim mavi pansiyona geçiyorum şimdi saat daha erken bi film daha gidebilir :KK8:

X