Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

canım basküllerde arzum iyi çünkü ben kendimi bildim bileli hala arzumun baskülünü kullanıyoz :KK9:
yeni elektroniklerden teyzemde var siyahlı olanı memnun o da canım :KK19:

Sıyahlı elektronık olanı 29.90 hepsıburadada kargoyla 35 e gelcek arzum baskul begendım bunu alayım ben :KK53:

Günaydın kızlar :21::21:

Gunaydın canım sıgarayımı bırakıyosun:) sıgara saglıga zararlı yazmıssın:KK23:
ya biz alışveriş canavarı olduk resmen :KK60::KK60:

Alışverıs bızden sorulur :KK53:Bu ay kredı kartının baya taksıtlerı bıtıyor 2 tane galaxy s3 mını alıcaz nasıpse:KK76:teknısada 899 lıraydı oyle denk getırırız ıns. Indırım kosturmaktayız:KK1:

günaydın bacım tezkere ne alemde tek sayıya düştünmü :KK52:

guietcim çok sagol tavsiyelerin için iki çocuktan vaktim kaldıkça ve nette alışveriş sitelerine bakmaktan vaktim kalınca bakıcam inş kocişle :) b

deprem olmuş kızlar çok geçmiş olsun be istanbulda oturmadıgım için burda deprem olmadı:KK43:
herkese güzel bi gün diliyorum sevgiler:KK16:

Sizde haftaya buluşuyor musunuz
bilmiyom ki canım ne zman olursa artık :KK31:

guietcim çok sagol tavsiyelerin için iki çocuktan vaktim kaldıkça ve nette alışveriş sitelerine bakmaktan vaktim kalınca bakıcam inş kocişle :) b

deprem olmuş kızlar çok geçmiş olsun be istanbulda oturmadıgım için burda deprem olmadı:KK43:
herkese güzel bi gün diliyorum sevgiler:KK16:

rica ederim canım :nazar:
biz burdan hissettik valla.olmasın zaten deprem ya :KK30:
saol canım indirimli bişiler varsa bizede ekle :KK23:

bilmiyom ki canım ne zman olursa artık :KK31:

rica ederim canım :nazar:
biz burdan hissettik valla.olmasın zaten deprem ya :KK30:
saol canım indirimli bişiler varsa bizede ekle :KK23:

eeee söyle de çıksın gelsin artık seninki
Ya ben burdayken her gün görüşürdük askerdeyken çok koydu bana bu durum

eeee söyle de çıksın gelsin artık seninki
Ya ben burdayken her gün görüşürdük askerdeyken çok koydu bana bu durum

canım bugün buluşucaktık kar var yollar kötü 3 ay oldu bugün :KK31:
haftayada ne zaman izinli oluca belli değil.artık plan program yapmıyorum.yapınca canım acıyo öle işte :KK31:
biz tezkereyi bu şekilde sayıyoz napalım :KK6:

Slm kızlar daha yeni kalktım :KK52:

Nasılsınız bakalımm
Bugün arkadaş gelicek daha hazırlık yapıcam
Hiç canım bişi yapmak istemiyor :KK50:

ben film izlemeyide geçtim yüzünü görsem yeticek :KK14::KK14:

merhaba kızlar nasılısınız görüşmeyeli..bizim de burada hissedilmiş fazlasıyla ..ama ben yemek yapıyordum..koşturup duruyordum..hiç hissetmedim..ama oğlumun okulunda öğretmenler tüm sınıfları boşaltmış..herkes çocuğunu almaya koşmuş zaten okula ..durumlarını merak etmişler ..ama ben birşey hissetmediğim için haberim yoktu tabi
komşum getirdi bizim oğlanı ...

allah beterinden korusun ...

herkes iyi mi=???

hoşgeldin canım benim :KK19::KK19::KK19:
maşallah maşşalh hızlı giriş yaptın bu yıl :nazar::nazar::nazar::nazar:allah mutlu mesut etsin canım.
canım katiplik sınavını naptın girdinmi giricenmi merak ettim valla seni.
14 ocakta şişlide lütfikırdarda evlilik fuarı var canım gidebilrisen bi git bence daetiye firmaları bernardo falan var canım :KK52:

bende çalışıyorum kadro bekliyorum gelmek üzere sanırım :KK23:
kızlarda iyi canım burda oluyolar çoğunlukta :KK53:
ben baya bakıyom çeyiz işlere canm yardımcı olucam şey varsa quiet diye seslen gelirim ben :KK52::KK52::KK52:

teşekkürler kuitim benim ....
katipliğe gireceğim nasipse bakalım ...
ah fuarı biliyorum keşke gidebilsem ama ben çok uzaktayım cnm ... trabzondayım ben ...

sabun canım hayırlı olsun kararınız..şiddetle evlilik tavsiye ediyorum ben zaten..2013 uğurlu gelsin canım sana..bak hemen evlilik kararı almışsın bilemm..çok mutlu oldum canım..
bisguviitt canım senin düğün de bu yaz demi..
katiplik sınavı 23 martta güit..daha var.

teşekkürler güzel anne ...
seninde katkın olmadı değil bu kararımda ... :KK34:

Cok şiddetlıdeprem oldu canakkalede cok korktukk:18:6.2 buyuklugundeymıs

geçmiş olsun okim ...

merhaba kızlar nasılısınız görüşmeyeli..bizim de burada hissedilmiş fazlasıyla ..ama ben yemek yapıyordum..koşturup duruyordum..hiç hissetmedim..ama oğlumun okulunda öğretmenler tüm sınıfları boşaltmış..herkes çocuğunu almaya koşmuş zaten okula ..durumlarını merak etmişler ..ama ben birşey hissetmediğim için haberim yoktu tabi

herkes iyi mi=???

geçmiş olsun cnm benim ...

herkes iyi mi=???

iyiyiz cnaım benim :KK19: bende pc le oturuyodum o yüzden hissettim iş yapsaydım fark edemezdik bizde :KK55:

teşekkürler kuitim benim ....
katipliğe gireceğim nasipse bakalım ...
ah fuarı biliyorum keşke gidebilsem ama ben çok uzaktayım cnm ... trabzondayım ben ...

eneeeee çok uzaktaymışın ya sen :18:

X