Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Evet bende geldım dun 5 dersten bugun 4 dersten gırdıgım sınavı tamamladım uykum geldı sınavda hep ıyıkı 20 soruymus 30 soruyla ugrasılmazdı bos kalanları salladım bakalım nasılgeleek sonuclar

Hoopp bacım sana da geçmiş olsun bende aynı girdim dün 5 bugün 4 ders vardı

Sağol bacım ama ne yapayım bu sene mezun olmak için her yönetemi deneyeceğim
Karacan nokta atış sorularıda patladı valla hiç mi bir tane sorusu çıkmaz

Onlar bi tek cümle sonundaki noktayı tutturmuşlar

Hu huu bende 45 dakikada çıktım sınavdan
Ama bu bana ders olsun bir dahaki sefere kitabı yalayıp yutucam

Sana film tavsiyesinde bulunabilirmiyim guvitt

Evet bende geldım dun 5 dersten bugun 4 dersten gırdıgım sınavı tamamladım uykum geldı sınavda hep ıyıkı 20 soruymus 30 soruyla ugrasılmazdı bos kalanları salladım bakalım nasılgeleek sonuclar

Sağol bacım ama ne yapayım bu sene mezun olmak için her yönetemi deneyeceğim
Karacan nokta atış sorularıda patladı valla hiç mi bir tane sorusu çıkmaz

anam bu ne yav herkes tırtlamış
bitsinde gitsin ya olsun önemli olan o bakın beni örnek alın 2 yıllığı tek dersten uzattım 4 yılda bitirdim açıkta

paylaş bacım izleyek valla ya bu arda adam sandlerin büyükler filmini tavsiye ederim çok eğlenceli ben hep geriden gidiyorum 2010 yapımı
bide bekarlığa veda var 2012 aralıkta türkiyede yayınlanmış bozuk alt yzısılını buldum ama izledim yinede ing bildiğimi öğrendim bölelikle

Hoopp bacım sana da geçmiş olsun bende aynı girdim dün 5 bugün 4 ders vardı

Onlar bi tek cümle sonundaki noktayı tutturmuşlar

Saol bacım atlattık bakalım fınal asıl dananın kuyrugunu koparacak % 70 etkılıyorsevdıcegın nezaman gelıyor kız kac gun kaldı

Saol bacım atlattık bakalım fınal asıl dananın kuyrugunu koparacak % 70 etkılıyorsevdıcegın nezaman gelıyor kız kac gun kaldı

Kopan kuyruk olsun boşver
Ayın 18 inde geliyor yavrum
Aşk tazeleyeceğiz gelince

Cok garıp sorular vardı ya degısık bır sınav oldubu yıldan tek beklentım esımın hayırlı bır yere tayını cıksın bende hayırlısıyla atanırım ıns.

Love me if you dare filmini buldum fransız yapımı film
Yorumlar güzel olduğu yönünde bakalım bi de ben izleyeyim

Cok garıp sorular vardı ya degısık bır sınav oldubu yıldan tek beklentım esımın hayırlı bır yere tayını cıksın bende hayırlısıyla atanırım ıns.

inşallah canım benim hem önlisans atanıp çalışırken bitirince senin avantajına

Love me if you dare filmini buldum fransız yapımı film
Yorumlar güzel olduğu yönünde bakalım bi de ben izleyeyim

kız ne bu fransız aşkı sende :26:
bende sevmiyom onları
ben beyazperdeden bakıyom filmlre sonra nette araştırıyom

Kız tavsiyelerini ortaya atta bizde faydalanalım

Atayım bacım

Halk düşmanları- Johnny Deep şiddetle tavsiye ederim orda çok tatlı çünkü
Başlangıç ve Zindan adası-leonarda Dicaprio
Çatı katı diye bir film başrolünde kim oynuyordu hatırlamıyorum ama çok değişik bir film
İzlemediysen limit yok diye bir film dün atv'de yayınladılarda
En favorilerimden ölümcül deney serisi hatta en son 3d olarak sinemada 5. izledim
Ama nete düştümü bilmiyorum
Kanı bol film severim diyorsam brad pitt soysuzlar çetesi çünkü tarantino filmidir
Pers prensi zamanın kumları yada titanların savaşı

dur şimdilik bunları yazdım devamı yazarım ama ne tarz film seviyorsunuz bi söyleyin hele

tey tey koşun savaş çıktı
ada sen o öldürmeli pc oyunlarınıda oynuyosundur bacım kesin
bu ne kız vurmalı kırmalı filmler

Adaaaaaa kız sen neler yapıyosun cok kar varmı oralarda yarın burayada yagacakmıs kar cok sogudu hava

Hadı hayırlısı olsun guıetcım en kısa zamanda sende evlıler kervanına katılırsın ıns.

aaaaaaaaaaaaaaaaaah aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah bende sevdiceğimi görmüyom 3 aydır kokusuna hasret kaldım valla
inşallah canım benim bugün izin alıp almıca belli olucak dua edinde yıllık izne çıksın kızlar özledim beyimi valla

Az kalmıs hadı gozun aydın benım kocamda ankaraya egıtıme gıttı bende 5 gunlugune anneme geldım

Askerlerin zor her şeyi ya ben artık ayrı kalmak istemiyorum gelsin beş dk ayrılmıcam dibinden

anam bişi kalmmaış ya la

bende sayıyom valla şafak bugün belli olucak

Az kaldı az heyoooo geliyor artık
Sende buluşmak için mi şafak sayıyon kız

Kız ben sevmiyorum fransız filmi ama denk geliyor izliyorum bende

Bunları izledim canım.
Başka önerilerini bekliyorum

Benımkı temellı asker plan program yapamıyoruz hıc gunluk yasıyoruz herseyı

Angelina jolie-johnny Deep turist filmi tvye düştümü bilmiyorum

Ajan Salt vardı birde angelinanın ama ben pek beğenmemiştim
Kartal göz vardı değişik bir filmdi izlemediysen 2008 yapımı
Thor , sherlock holmes, açlık oyunları
Ayy birde çok gülerek izlediğim ve çok keyif aldığım cameron diaz ve tom cruize filmi gece ve gündüz

Bunları da izledim
Turist tv ye düştü
Ya ben zaten fantastik film manyağıyım thor falan gözümden kaçar mı hiç
Fantastik ne varsa izlerim

O gün bizim sinema kanalında izledik şeytan 2010 filmi asansörde geçiyor başka şeytanlarla karıştırmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…