Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

merhaba kızlar
nasılsınız
filmler izlenmiş bakıyorum da
ben daha gidemeden büyük oğlum ve babası dün hobite gittiler
ben de isterdim ama birisi küçük olan oğlumla kalmalıydı
ve dün baba ve oğul günüydü ...anne ve baba günü değil

ben de ders çalışma bitince kitap okumaya başladım 1 haftadır
melekler ve şeytanlar çok uzun yıldır okunmak için bekliyordu..onu bitirdim
dün markete kitaplar gelmiş aldım bende 3 tane

şeytani plan a başladım
ölüm oyunu sırada beklemekte
ve cehennem yolcuları da okunmayı bekliyor
akşam 12 gibi çocukları yatırınca okuyorum
3-4 günde bitiyor
bu yıl bende tekrar üniversite sınavlarına girmeyi düşünüyorum
açık öğretim okumayı düşünüyorum
memur olabilirsem işime yarar
eğer olamazsam da yine bir şekilde kendimi geliştirmek için iyi olur diye düşünüyorum

siz neler yapıyorsunuz
ben bu arada katiplik sınavlarına hazırlanıyorum
f klavyede çalışma yapıyorum arada sırada

ve 2 gün önce de fena hastalandım
boğazım acıdı
doktora gittim istirahat dedi
ve ben bütün gün tembellik ettim .yattım tv izledim ..izlerken uyuyakaldım vs.
aslında farkettim ki ben evde olmama rağmen hiç dinlenmiyormuşum
bana çok iyi geldi 1 gün yatıp uyuklamam

ama yine de çalışmak istiyorum .ne kadar yorucu olsada istiyorum...kendinize iyi bakın

Adilemir geçmiş olsun canım
İnsan her ne kadar evde de olsa yoruluyor
Çok iş yapmasa dahi can sıkıntısı yoruyor insanı

canlarım ben geldım ozledım sızı yaaaaa kotam doldu yıne yarın yenılenecek bu gece annemlerdeyız hemen babamın netten gırdım
bugun ortodontıst randevum vardı kadın cok tecrubelı dıye bılıyordum ama bayada sıcak kanlı cenende kayma var ama sanslısın cene acıs kapanısın duz ıyıleşme ihtımalın yuksek dedı kendı cenesıde kayık kolay kolay amelıyat olmam bende dıyor benım gıbılerde var benım dısarıdan bellı olmuyor zaten bakalım yarın fılmlerımı cektırıcem çarşamba bır aksılık cıkmassa uste takılacak teller bır kac ay sonrada alta takılacak 4000 lıra odeyecez 3500 lıra olanda vardı ama bu daha ıyı sonuc verıyormus esim bu olsun dedı hayırlısı bakalım 1-2 yıl arası surecekmıs tedavı

kociş ızne ayrıldı teller takılsın ıstanbula gelıcez nasıpse bır dısıme kanal tedavısı yapılıyor ıstanbul donusude onun gecıcı dolgusunu sokup normal dolu yaptırıcaz bu dişlerle cok ugrasıcam daha

adilemir gelmiş
çok geçmiş olsun canım şimdi nasılsnı iyimisin biz hep aynı
iyiyim canım daha iyiyim ..
bugün buranın pazarıydı ..pazara çıktık..ikeanın tülleri vardı geçen hafta almıştım ama olmamıştı..bu hafta onu değiştirdim..ve oğluma wenicee kids in ihraç fazlası olan bir tezgahtan eşofman takımı aldım.ve anneme de zaraa nın elbisesini ..bizim buradaki pazar istanbuldaki bostancı pazarına ve kadıkoy pazarına fark atar..istanbul da ben bostancı pazarını çok gezerdim..ama orada olupta burada olmayan tek şey parfüm tezgahı...tester lerin satıldığı bir tezgah vardı istanbul pazarında..orijinal parfümlerdi .en ala parfümler o kadındaydı..ama burada malesef yok..iste böyle bir gün geçirdik biz..hava çok yağmurlu burada..ama ılık ..
Adilemir geçmiş olsun canım
İnsan her ne kadar evde de olsa yoruluyor
Çok iş yapmasa dahi can sıkıntısı yoruyor insanı
canım haklısın insanı sıkıntı yoruyor..ama ben oturmaya fırsat bulamıyorum..bulsamda oturamıyorum..kötü bir durumum var..hep koşarcasına hareket ediyorum..bu da beni yoruyor..ama ben hızlı hareket ettiğimin farkında bile olmuyorum..komşular söylüyor bazen.okula çocuğu götürürken görüyorlarmış balkondan beni...çok gülüyorlar halime..çocuk arkamdan zor yetişiyormuş..eşimde ben de çok hızlı yürürüz..bir de ben çok hızlı konuşurum...(((
sen nasılsın canım ..nasıl gidiyor klavye eğiitimin ..iyi gidiyordur herhalde..maşallah sana canım

caınm iyi yapmışsın ..tel taktır canım ..ablamın kızı da taktırdı..6-7 ay oldu sanırım..her ay kontrolu var..ona da cene yamuk demiş doktor hatta ameliyat gerekibilir demiş..ama yapmayalım demiş başka bir prof..gerek görmüyorum demiş..ve 6-7 ay da bile çenesi bayağı farketmiş canım..ben görmedim ama annem görmüş yeğenimi..dişleri çok düzgündü ama dişler öne doğruydu..baya bir dişlekti..şimdi iceri girmiş dişler..
geçmiş olsun canım sana da ...

hadi hayırlısı o zaman canım benim.doktor içine sindiyse tamamdır düzeldin
canım teller hep aynı aman iyisi olsuun nolucak.tam zamanında geliyonuz ist e yılbaşı zamanı
yakalacoda çok güzel kampanyalar oluyo bak derim canım romantik romantik gün geçirrisin beyinle

ben hep bakıyom ilanlara ama sadece bakıyom

Saol canım ıcımıze sındı ıns. Guzel bır sekılde sonuclanır tedavıyılbasında orda degılız canım 5 gun kalıp donucez malesefkar gelıyormus ıstanbulada persembeden sonra bende persembe gelıcem yarın ust ceneye teller takılacak nasıpse fılmerı cektırdık yarın 11:15 te randevum var

Sen neler yapıyorsun canım

inşallah canım sen dikkatlisin maşallah iyi bi süreç olcana eminim

iyi valla canım nolsun işte hala başlayamadığım kitabımla bakışıyoz

Bugun ust cene diş tellerım takıldı ıkı dolgu gıbı tumsek yaptı doktır alt ceneyle ust cene bırleşmıyır cıgneme olayım 0 felakette agrım varbırsey yıyemıyorum sabahları sutlu cıcıbebe dıger ogunler corba yıycem kac kılo vercem bakalım cok karnım ac yaaaaaaa

canım vitaminde al o zamn zaten zayıfsın :26:
hadi bakalım hayırlısı olsun başladı devamıda gelsin güzelce.ama mutlaka al vitamin desteği canım

canım vitaminde al o zamn zaten zayıfsın :26:
hadi bakalım hayırlısı olsun başladı devamıda gelsin güzelce.ama mutlaka al vitamin desteği canım

Vıtamın alıcam canım yoksa ıyıce gucsuz duserım51 kıloydum en son bakalım cok vermesem barien kısa zamanda ıns. Su tedavım guzel sonuclanır

Vıtamın alıcam canım yoksa ıyıce gucsuz duserım51 kıloydum en son bakalım cok vermesem barien kısa zamanda ıns. Su tedavım guzel sonuclanır

olur canım sen içini ferah tut esim çekeydin ilk halim son halim diye.tellerden diş yapanı unutucaksın teller çıkınca kocaman dişlerin varmış gibi görücen bütün ark. öle oldu telden sonra

Hakkaten sona doğru fenaa oldu

tey tey fırtınalar koptu

günaydın hatunlar

Gunaydın guıettttt sılıvrıdeyız az kaldı ıstanbula gelıyoruz sansada kar yagıyor kesan taraflarında cok var özellıkle karsıla bızı ev sahıbısın sen

Gunaydın guıettttt sılıvrıdeyız az kaldı ıstanbula gelıyoruz sansada kar yagıyor kesan taraflarında cok var özellıkle karsıla bızı ev sahıbısın sen

canım kocaeli il sınırına gel ben ordayım işte daha çok var buraya
bembeyaz karşıladı istanbul işte :))
dikkatli olun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…