hayat biz planlar yaparken başımıza gelenlermiş...

Ne güzel anlatmıssınız

Çok çok geçmiş olsun...

Ne güzel bir yazı diliniz var, sayfalarca yazsanız sıkılmadan okurdum
Çok geçmiş olsun, hiç ümidinizi kaybetmeyin. Mutlaka alanında uzman başka doktorlara şans verin.
Bol bol dua edin, Allah şifa versin inşallah

Ameliyat olursanız veya başka bir hekim fikri alırsanız burda da paylaşır mısınız ?

çok sağolun çok şükür neyse ki sağ gözüm iyi durumda, evet çok sinsi bi hastalık şimdiki aklım daha genç zamanlarımda olsaydı keşke

çok haklısınız teşekkür ederim, Rabbim şüphesiz kulu için en iyisini ister, belki bunda da bir hayır vardır

Detaylara hakim değilim ama tanıdığım biri aynı sebepten tedavi görüyor. Belki sizin için de geçerli olabilecek bir tedavidir. Gittiğiniz ilk doktora ameliyat olmayın bence.
evet ben de birkaç farklı doktordan görüş almak niyetindeyim. tanıdığınız o kişiyle görüşme imkanınız var mı peki? illa benim için aramayın ama rast gelirseniz aklınızda olur da sorabilirseniz çok mutlu olurum

Allah razı olsun çok teşekkür ederim. öyle bir hastalık ki gençken dikkat etmeyince bişey olmaz sanıyorsun ama biraz yaş ilerledi mi sorunlar çıkmaya başlıyor vücut kendini onaramıyor bir noktada

Dilerim Allah size de şifa versin en kısa zamanda... görmek öyle bir mevzu aslında öyle bir nimetmiş ki, ama insanız işte... elimizden alınıverecek diye ödümüz kopuyor. çok teşekkür ederim cevabınız için be sanırım yine elimden geldiğince ışığımı açık tutacağım, kendimden vazgeçemem ya elbette bir yol açılacak ben inanıyorum :)

mutlaka gidin, bişey çıkacağından değil ama tedbir amaçlı en azından bişey yoksa da içiniz rahatlar. geç kalınca malesef çözüm yolları da çok azalıyor...

teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Ben sifani bulacagini en hafif sekilde atlacagina inaniyorum kuzum en iyi doktor kimse onu arastir ve git tek doktorla yetinme ve tevekkul et bak gor cözulecek

off gözüm bi doldu bi doldu, akmadı da ama kaldı orda :) hani olur ya nazlı nazlı bi duygusallaşırsın, öyle oldum. size, kardeşinize sımsıkı sarılmak istedim. o kadar hissettim ki desteğinizi. ne güzel kalplisiniz, ne kadar içtensiniz... ve ne kadar doğru. ölmedik yaa :) daha alacak kaç nefesimiz var bilmiyoruz, bilemeyiz de ama ölmedik elbet bir yolu bulunur... çok çok teşekkür ederim size, sımsıkı sarılıyorum

Evet mutalaka başka doktorun da görüşünü alacağım ancak benimki artık malesef kanama olayını geçti. kanama aşamasındayken benim de babanız gibi iğne ve lazer tedavim vardı. ancak malesef şu anki durum ondan daha ileri olduğu için cerrahi bir müdahale gerekecek. yine de elbette daha hafif bir yolu var ise görüş almak lazım. çok teşekkür ederim, Rabbim babanıza da şifa versin inşallah

Ameliyat olursanız veya başka bir hekim fikri alırsanız burda da paylaşır mısınız ?
elbette... anladığım kadarıyla kendinde ya da yakınında bu tip sorun yaşayan insanlar azınlıkta değilmiş. elbette paylaşırım

ışığı hep açık tutmaya devam edin. tıp çok ilerledi her geçen gün daha da ilerliyor bir günde derdinizin çaresi olabilir.başka bir hekimden de fikir almak yardımcı olacaktır.

Ben sifani bulacagini en hafif sekilde atlacagina inaniyorum kuzum en iyi doktor kimse onu arastir ve git tek doktorla yetinme ve tevekkul et bak gor cözulecek
aminn inşallah dediğiniz gibi olur... tevekkül işte hem öyle zor hem de öyle rahatlatıcı ki..

Nedeni diyabet mi
Kötü ihtimaller var tabi ama iyilere de odaklansanız her tıbbi girişimde zaten riskler vardır
Lütfen iyi düşünün
Bir de hastalığınızın asıl adı ne acaba
İyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…