Hayalet çizgi uzmanları lütfen yorum

Kuzum çok erken bekle daha ben bata 2 gün kala yapmıştım kaset testte çizgi yoktu erken gebelikte silik çizgi vardı bekle 1 hafta sonra tekrar et
Çok çok teşekkür ederim kuzum şimdiden umutlu olup zamanı gelince eğer ki negatifse o zaman üzülmeyi tercih ederim verdiğin moral için çok teşekkür ederim iyiki varsın 🤲♥️♥️

Ooo Ongun öncesinde gebelik çıkmaz cnm sen heyecan yapmışsın ama biraz daha bekle çok erken test yapmak için 😊 Allah gönlünüze göre versin
Meraliiiimmmm heyecandan varya saatler geçmiyoorrr o kadar heyecanlıyım ki en küçük olumsuz yorumda dahi gözyaşları içerisinde kaldım bir post açmıştım belirtilerime dair bazı kadınlar çok merhametsiz 😭 şimdiden umutlanıp günü ve zamanı geldiğinde negatif öğrenmek daha kolay gelecek bu yönde inanıyorum 🤲🤲

Meraliiiimmmm heyecandan varya saatler geçmiyoorrr o kadar heyecanlıyım ki en küçük olumsuz yorumda dahi gözyaşları içerisinde kaldım bir post açmıştım belirtilerime dair bazı kadınlar çok merhametsiz 😭 şimdiden umutlanıp günü ve zamanı geldiğinde negatif öğrenmek daha kolay gelecek bu yönde inanıyorum 🤲🤲
Biraz fazla heyecan yapmışsın 😊 canım benim sürekli hamileyim diye düşünüp stres yapma stres gebeliği geciktiren en büyük etken 1 hafta da sabret öyle yap testini kuzum Allah gönlüne göre versin hayırlı evlat versin 🤲🥰 psikolojik olarak kendini çok yorarsin böyle düşünerek rahat ol 😊🌷🌹

Olursun inşallah yeni birakmissiniz hem sakin stres yapma benjm gibi akışına bırakolucak inanıyorum 💕
Geçen yıl bebeğimizi kaybettik 7 haftalıkken çok korkuyorum kuşum 😓 yanımda olup destek olduğun için çok teşekkür ederim ♥️♥️ Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum

Mirasanne ne yaptın test yaptırdın mı
Kuzucum tekrar idrar testi yapmıştım 14 Eylül'de yorumlara göre tek çizgi çıktı ben ilk 2. Dakikada çok çok silik çizgi gördüm hemen yok oldu. Pazartesi günü kan vereceğim ve pazar sabahı tekrar HCG ve LH testi yapacam ama belirtilerim çok çok arttı dayanılmaz ağrım hassasiyetim beyaz süt şeklinde akıntım ve kabızım varr 🫣

X