Hayalet çizgi erken gebelik testi

zegum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
12
3
20
IMG_7473.jpeg
Bayanlar çok silik hayalet çizgi var adetim 1 gün gecikti sizce varmıdır

Sabah ilk idrarla tekrar yapın bence çünkü hiç net bir şey yok adet tarihiniz ne zaman

Silikte olsa görüyorum canım ben , bence biraz daha bekle testi ilk idrar ile sabah tekrarla. Geç döllenme olduysa ondan siliktir bence var gibi ama bekle tekrar yap koyulaşıp çıkarsa kan verirsin

Silikte olsa görüyorum canım ben , bence biraz daha bekle testi ilk idrar ile sabah tekrarla. Geç döllenme olduysa ondan siliktir bence var gibi ama bekle tekrar yap koyulaşıp çıkarsa kan verirsin
Merhaba yumurtlama tarihi ve ilişki tarihi belli olan birinde de geç döllenme olabilir mi acaba? Yoksa geç yumurtlayanlarda mı oluyor sadece

İnşAllah vardır eşimin doğum günü ona hediye olarak söylemek istiyorum birde eşim asker kuzey ırağa göreve gidicek gitmeden ona bu haberi vermek istiyorum 🙏

Merhaba yumurtlama tarihi ve ilişki tarihi belli olan birinde de geç döllenme olabilir mi acaba? Yoksa geç yumurtlayanlarda mı oluyor sadece
Tabiki olabilir siz gününde yumurtlamayı yapsanız bile onun ulaşması döllenmesi geç ve tam zamanındada olabilir. En sağlıklısı adet gecikmesi 1 hafta beklemek.

X