hayal kırıklığının başkentindeyim :(((

meybon

17.12.2009/ 09:55
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.254
0
adetim 6 gün gecikt diye hamiş olduğumu düşünmüş, sevinmiştim çok... hatta dün akşam bebeğimle konuştum bile, oysa o yokmuş.. az önce testi yaptım ve sonuç negatif:çok üzgünüm:

Daha öncede bu tür gecikmen olur muydu canım.. Üzülme hayırlısı. Elbet bigün gelecek bebişin :Saruboceq: Belki kan testin de çıkar bi dene istersen CADIARZU

tatlım sabırlı ol, bir an önce gelmesi için değil sağlıkla gelmesi için dua et olur mu..bu sitede de okuyoruz arkadaşların başına neler geliyor. dış gebelik oluyor, tek tüpleri alınıyor vs. onlarda başta çok sevinmişlerdi ama sonradan çok üzüntü yaşadılar. bu nedenle hem hayırlısını hem sağlıklısını iste . allahın izniyle gelecektir. sevgiyle..

ay üzülme cnm ya vardır bir vakti saati hayırlısı bekle bakalım biraz daha bide kan tahlili yaptır belki o zaman belli olur allah isteyen herkese versin inşallah ... AMİNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!

TEŞEKKÜR EDERİM !! HALA DA BİR ÜMİT HAMİLE OLDUĞUMU FISILDIYOR BANA,
HALA ADET OLMADIM VE HİÇ BELİRTİ YOK.. BAZEN TESTLER YANILIYORMUŞ ÖYLE DUYDUMhihoyyyt

ay üzülme cnm ya vardır bir vakti saati hayırlısı bekle bakalım biraz daha bide kan tahlili yaptır belki o zaman belli olur allah isteyen herkese versin inşallah ... Aminnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!

amin inşallah.. Kıslar hepiniz birbirinizden iyi kalplisiniz? şuaraya yazdığınız iki satır kendimi iyi hissetmemi sağladı.. Sağolun varolun..

insanın morali çok bozuluyo zaten birbirimize destek olalım ki kötü günleri beraber atlatalım haksız mıyım KIZLLLLAAAAAARRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…