Havuza girmesinde bir sorun olur mu?

eskielma

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2013
261
160
Herkese iyi akşamlar.
Geçtiğimiz pazar günü oğlum bahçede oyun oynarken dizini yerdeki çakıl taşlarına sürterek küçük bir yaralanma yaşadı.
Dizinde yüzülme var.İlk gün çok ağladığı ve korktuğu için doktora götüremedik fakat ertesi gün doktora götürdük.2 gün pansuman yapıldı.
Şuan evde steril su ile temizleyip antibiyotik içerikli krem uygulayarak yarayı açık bırakıyoruz.
Size sormak istediğim pazar günü tatile gideceğiz.Doktoruna sorduğumda herhangi bir sorun olmayacağını söyledi ama başına gelen olmuştur belki diye sizlere de danışmak istedim.
Şimdiden teşekkürler 🤩

Herkese iyi akşamlar.
Geçtiğimiz pazar günü oğlum bahçede oyun oynarken dizini yerdeki çakıl taşlarına sürterek küçük bir yaralanma yaşadı.
Dizinde yüzülme var.İlk gün çok ağladığı ve korktuğu için doktora götüremedik fakat ertesi gün doktora götürdük.2 gün pansuman yapıldı.
Şuan evde steril su ile temizleyip antibiyotik içerikli krem uygulayarak yarayı açık bırakıyoruz.
Size sormak istediğim pazar günü tatile gideceğiz.Doktoruna sorduğumda herhangi bir sorun olmayacağını söyledi ama başına gelen olmuştur belki diye sizlere de danışmak istedim.
Şimdiden teşekkürler 🤩
Çok derin bir yara ise iltihaplanabilir. Ama kurumaya başlayıp kabuk tuttuysa sıkıntı olmayabilir.

Öncelikle geçmiş olsun.
Doktor birşey olmaz demişse bildiğinden demiştir.
Havuzdan çıkınca kurutup pansuman yapınca geriye birşeycik kalmaz

Gerçekten sadece düşüp derisi yüzüldüğü için doktoramı götürdünüz 🫣

Herkese iyi akşamlar.
Şimdiden teşekkürler 🤩
Havuza değil denize girmişti sorun olmamıştı kızım

küçükken yazlıkta çok kötü düşmüştüm. dizlerim ve avuc içlerim tamamen yara içindeydi hatta yaralarima kum ve taşlar dolmuştu.
kabuk tuttuktan sonra ilk olarak denize girdim. yanma bile hissetmeyince devamında havuz, deniz; ikisine de her gün girmeye devam ettim. direkt olarak açik veya açılmaya, kanamaya müsait bir yara yok ise sorun olmayacaktir.

X