***** HATİM *****

Hanımlar malum ramazan ayındayız herkesin okuduğu hatimler çektiği zikirler ettiği dualar ekstradan kıldığı nafile namazlar teravih namazları olabilir çok şükür bin şükür bu hatim içinde iki cüz kaldı onlarda bitmek üzere ben yine liste oluşturayım diyorum eğer bitirebilirsek kadir gecesine yetişir eğer bitiremezsek bayramdan sonra bitiririz sizin için uygun mudur ne dersiniz ?
Canım mazeretim umarım haftasonu biter çünkü 10 günü buluyor :KK43: öyle olursa kalacak hafta içine :KK43: ben okumak isterim tekrar

Canım mazeretim umarım haftasonu biter çünkü 10 günü buluyor :KK43: öyle olursa kalacak hafta içine :KK43: ben okumak isterim tekrar
senin cüzün vardı dimi ben şimdi hatırladım o sana verildi vardır onda da bi hikmet inşallah çabuk biter sende hemencik okursun canım

Canım ben okudum ama daha secdeleri yapamadım şimdi dışardayım ancak akşama tamamlarım secdeleri yeni hatime başlayınca beni etiketlermisin çünkü bazen bildirim alamayabilitorum

SON OKUMA TARİHİ
1.cüz
F Ftszynp OKUNDU
2.cüz
F Ftszynp OKUNDU
3.cüz
Saye- Saye- OKUNDU
4.cüz
@AKovser OKUNDU
5.cüz
@lisaa-89 OKUNDU
6.cüz
C cansu_tr OKUNDU
7. cüz Ausencia Ausencia OKUNDU
8.cüz Lale kozan Lale kozan OKUNDU
9.cüz (tilavet sevdesi) Lale kozan Lale kozan OKUNDU
10.cüz Kadriye1944 Kadriye1944 OKUNDU
11.cüz evTik evTik OKUNDU
12. cüz Hasretim bebiko Hasretim bebiko OKUNDU
13. cüz (tilavet secdesi) @AKovser OKUNDU
14.cüz (tilavet secdesi) Nego Nego
15.cüz (tilavet secdesi)
Enfal97 Enfal97 OKUNDU
16.cüz (tilavet secdesi)
Enfal97 Enfal97 OKUNDU
17.cüz (tilavet secdesi) Enfal97 Enfal97
18.cüz vesselam_ vesselam_ OKUNDU
19.cüz (tilavet secdesi 2 adet ) Enfal97 Enfal97 OKUNDU
20.cüz Nego Nego OKUNDU
21.cüz (tilavet secdesi)
Veson Veson OKUNDU
22.cüz Veson Veson OKUNDU
23.cüz (tilavet secdesi) @Hivro OKUNDU
24.cüz (tilavet secdesi)
gulbera gulbera OKUNDU
25.cüz
math27 math27
26.cüz @Ahter-i Dunbaledar OKUNDU
27.cüz (tilavet secdesi) @Hivro OKUNDU
28.cüz @Ahter-i Dunbaledar OKUNDU
29.cüz yorgun anneanne yorgun anneanne OKUNDU
30. cüz (tilavet secdesi 2 adet ) Hasretim bebiko Hasretim bebiko OKUNDU
HANIMLAR HAYIRLI RAMAZANLAR RABBİM HEPİMİZİN TUTTUĞU ORUÇLARI YAPTIĞI İBADETLERİ HAK KATINDA KABUL EDER İNŞALLAH
hanımlar 2 cüz kaldı hanımlardan biri mazeretli birinin bebeği var bildirim yapamamış olabilir ikisini bekliyoruz haberiniz olsun yeni hatimi başlatıyoruz bilginiz olsun

Canım 1 ve 7. Cüzü alabilirmiyim onları okumamışım sen merak etme Kadir gecesine yetiştiririz inşaallah

4. cüzü de ben alayım canım C cansu_tr :KK200: Böyle çok iyi oldu valla. İnsanın okuyası geliyor. ALLAH RAZI OLSUN NE MURADIN VARSA VERSİN CANIM,YUVANI HUZURLU MUTLU IMAN DOLU EŞİN VE EŞİNİN AİLESİ DE SENİ EL ÜSTÜNDE TUTSUN İNŞAALLAH

4. cüzü de ben alayım canım C cansu_tr :KK200: Böyle çok iyi oldu valla. İnsanın okuyası geliyor. ALLAH RAZI OLSUN NE MURADIN VARSA VERSİN CANIM,YUVANI HUZURLU MUTLU IMAN DOLU EŞİN VE EŞİNİN AİLESİ DE SENİ EL ÜSTÜNDE TUTSUN İNŞAALLAH
Allah razı olsun güzel duaların için canım benim Rabbim hepimizin yuvasını güzel eylesin amin

X