hatim için yardım

dilek3256

Guru
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2012
94
119
kızlar merhaba.ben hamileyim ve doğacak bebeğim için hatime başladım.fakat çalıştığım için yetiştiremiyorum .sizden ricam bir kaç cüz okumanız.lütfen desteklerinizi bekliyorum kardeşlerim.

5 ve 6 cüzleri okurum senın için yarın ...allahım hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsın inş...banada dua edersen sevınırım bebegım olsun dıye:26:

teşekkür ederim allah razı olsun kızlar çok sağolun.bende sizlere dua edicem.rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa şu ramazan ayında kabul etsin inşallah.allah razı olsun.

teşekkür ederim allah razı olsun kızlar çok sağolun.bende sizlere dua edicem.rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa şu ramazan ayında kabul etsin inşallah.allah razı olsun.

senden de ALALH razı olsun canıım benimm ..
Rabbim ikinizinde kucağına güzel huylu hayırlı evlat nasip etsin inşallah...

AYY NE GÜZEL DUA ETTİN ALLAH IM KABUL ETSİİNN...ALLAH razı olsun canım benim

..ben 7. cüzü okudum sana gönderdiimm ..ALLAH ım kabul etsinn.......

senden de ALALH razı olsun canıım benimm ..

AYY NE GÜZEL DUA ETTİN ALLAH IM KABUL ETSİİNN...ALLAH razı olsun canım benim

..ben 7. cüzü okudum sana gönderdiimm ..ALLAH ım kabul etsinn.......

çok sağol canım şu mübarek ramazan gününde benim yüzümü güldürdün mutlu ettin rabbimde senin yüzünü güldürür mutlu eder inşallah..

Canim bende 8.cuzu okuyuvereyim belli bi gunu varmi yada ne zamana kadar okunmasi gerekiyor eger zamn varsa bi kac cuz daha alabilirim

Canim bende 8.cuzu okuyuvereyim belli bi gunu varmi yada ne zamana kadar okunmasi gerekiyor eger zamn varsa bi kac cuz daha alabilirim

canım çok sağol ramazan bitine kadar yani arefe günü bitirmiş olmamız gerekiyor.eğer okuyabilirim dersen 8 ve 9 vereyim.fazla dersen sadece 8 al canım.allah razı olsun çok sağol destek olduğun için.

kızlar 16 17 ve 18.cüzlerim kaldı bi onlarıda paylaşırsanız dünyanın en mutlu insanı ben olacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…