Hatalı olduğu halde kabul etmeyen erkek

ezgigizem_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
85
-11
20
Bir erkek hatalar yapıp uyarmanıza rağmen düzelmeyip ayrıldıktan sonra sen ayrıldın zaten benden, kolay Silebiliyorsan sana ne diyim vs diyen birisi hangi psikolojiyle bunu yapar? Kolay silebildiğim için gururuna mı yediremiyor😂galiba sileceğimi düşünmedi silince de yediremedi

Ayrılınca konuşmayı da kesin sağlıklı olan bu. Bunu yapan erkek genellikle manipülatif olup size suçluluk psikolojisi yüklemeye çalışandır
Dün ayrıldık ve dün konuştum işte ayrılırken sadece. Konuşmam bitince de her yerden engelledim zaten. Aldığı hediyeleri de çöpe atıp kendine başka keriz bul dedim 😂

Bir erkek hatalar yapıp uyarmanıza rağmen düzelmeyip ayrıldıktan sonra sen ayrıldın zaten benden, kolay Silebiliyorsan sana ne diyim vs diyen birisi hangi psikolojiyle bunu yapar? Kolay silebildiğim için gururuna mı yediremiyor😂galiba sileceğimi düşünmedi silince de yediremedi
Silmissin çok da düşünme. Günah çıkartıyor.

eğer 20 yaşındaysa ergendir erkek,ergenler herşeyi yaparlar sorgulama bence önüne bak

Bi insan bittiyse neden bunu sorgular?

X