Hata yapmaktan korkuyorum akıl verin lütfen

Dilarakk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2017
5
0
28
Yaklaşık 10 ay önce çok güzel bir ilişkiye başladım mesafeli bir ilişkiydi ama güven ve sevgi olduğu için çok güzel gidiyordu ruh ikizimin o olduuğunu düşünüyordum ailelerimiz de ki sorunlar bile aynıydı aynı şeyleri yaşamıştık aynı anda aynı şeyleri düşünüp aynı mesajları atarsık birbirimize maşallahımız vardı sonra ilişkinin 5. ayında sorunlar çıkmaya başladı stresli dönemden geçiyordu ve sürekli bana yansıttı 7. ayımızda ise okullar bitti aramızdaki mesafe kısaldı iki saatlık bi uzaklıktaydık artık beraberiz her şey daha güzel olacak derken ben bi boşluğa düştüm duygularımdan emin olamamaya başladım ama onu üzmek istemiyordum kendimi zorladıkca iyice soğudum ve açık açık konuştum onunla zaman istedim ayrıyken onu özlediğimi istediğimi fark edince barıştık ailelerimiz biliyor onun ailesi beni seviyor benim ailem onu seviyor ama içimde hep bir şey beni korkutuyor bir şey eksik sanki derken zaman ilerledi bazen deli gibi aşık hissediyorum bazen yok ben istemiyorum demeye başladım dengesizleştim ilişki de zarar gördükçe gördü tabi beni çok sevmesine rağmen o da soğumaya başladı şimdi son dönemeçteyiz belki de ayrıyız ama konuşuyoruz belki son şans vereceğiz ama hâlâ bi yanım istemiyorsun derken bi yanım istiyorsun diyor bu araftan çıkamıyorum mantığım da kararsız kalıyor beni seviyor onun iyi bir eş olabileceğini düşünüyorum güvenyorum ama mesleği polislik bi bakıyoruz izinli sonra birden görev çıkıyor stresli bir işte aynı zamanda anlayacağınız hem kalbim hem mantığım ikisi de arada dere de kaldı artık onu boş yere oyalayamam eğer sevmiyorsam ama pişman da olmak istemiyorum lütfen bi akıl verin

aranızda bi problem yok gibi görünüyo ve ilişki ha deyince bitip ha deyince başlayacak türden olmamalı bence. yansıtması belki altından kalkamayacağı sorunlar olabilir. ınsanların inişli çıkışlı dönemleri olabilir. bana kalırsa ikinizde bi şeylerden emin olmak ve birbirinize güvenmek istiyorsunuz. kendinize biraz zaman tanıyın acele kararlar vermeyin...

bir yanınız istemiyorum diyorsa bir sorun sezmişsiniz demektir.. içinize sinmeyen birşeyler var ve bunu açığa çıkarmaya çalışın ne oldugunu bulmaya çalışın.. ve bu şekilde evliliği asla ve asla düşünmeyin.. uzun da olsa flört edin evlenip boşanmaktan iyidir.

acaba ona karşı hissettiğiniz şey aşk mı alışkanlık mı bence alışkanlık gibi görünüyor hayatınızdan çıkardığınızda özlüyor hayatınızdayken de sıkılıyorsunuz..duygularınızdan emin değilseniz küs-barış yapıp ilişkiyi yıpratmayın ve sevgilinize yazık etmeyin..aklınızı karıştıran içinize sinmeyen ne varsa çözün ve netleştirin ki sonra daha ciddi şeyler olmasın ve ah almayasınız..

Eğer evleneceksen alış, polisin bayramı da olmuyor, haftasonu izni de.

Zaten "acaba?"diyorsan o aşk değildir, ayrıl.

Evet.
İşi gereği bazen stresli olacak, bunları kaldırabilecek misin? Ordan oraya sürekli tayinleri oluyor, bunu da düşündün mü?
Hepsini düşündüm eğer sevgimden şüphe duymasaydım bunlara hazırdım ama artık polis olması da düşündürüyor beni

X