hastayım ve korkuyorum...

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
kızlar selam pazartesi gününden beri grip ve nezleyim sesim iğrenç çıkıyor sürekli c vitamini almaya çalışıyorum ıhlamur içiyorum ama yok geçmedi bugün akşam doktorumu aradım ve durumu anlattım gebelik haftamıda ilettim ve çok riskli bir haftadasınız dedi bebeğe zararı olabilir dedi eğer geçmezse serum falan takacaklarmış offf moralim çok bozuk. oğlum iyi bak kendine nolurrrr:a015:

sevommm geçmiş olsun tatlım:teselli:
bak sıkmalık portakallar var mis gibi..sık sık iç.birde kant yap.acayip iyi geliyor..
senin oğluş dayanacak inanıyorum ben..sıkma canını sen hiç..

sağol böcüğüm ne bilim doktor bide riskli haftalardasınız dedi allah korusun bu haftalara kadar gelmişiz karyolası herşey varrrr:KK43:

sevom canım geçmiş olsun hayatım.aaaa ama neden bu kadar kötü düşünüyorsun dur hayatım bi sakin ol bakim.merak etme en kısa zamanda geçecek hastalığın.bu hemen hemen her hamilenin başına geliyor malesef.bol bol sıvı al ve temiz hava al,su içtiğin bardağı bile sık sık değiştir hayatım.ıhlamurun içine bal koy iç gör bak hemencecik iyileşeceksin.annesi merak etme bebeğinde çok iyi :)

korkma bitanem..Allahın izniyle meleklere emanet bebeklerimiz.
dinlen kalkma.dışardan kimseyle de görüşmemeye çalış.mikrop devirdaimi olmasın evin içinde..
ha gayret..

çok geçmiş olsun yalnz hamileyken grip çok zor geçiyor, sanırım bağışıklık sistemi yavaşladığı için olsa gerek bence panik yapma, geçer, ıhlamuru da günde 1 bardaktan fazla içme ne olur ne olmaz, sonuçta bitkisel çay, doktor serum veririz demiş ama sanırım bunu telefonda görüştünüz, bence git adam akıllı bir muayene ol, belki de seruma gerek kalmaz

canım korkma,bende 2 hafta önce atlattım,alfasilin ile geçti.
hemde bana ateşin cıktıgı an gebelıgını sonlandırmak zorundayız dendı,suyum geldıgı ıcın,bence hıc canını sıkma,parol ıcebılırsın bu arada,ates dusurucu ve agrı kesıcı olarak,bir de ekinezya cayı ıc bol bol
gecmıs olsun

kızlar size çok çok teşekkür ediyorum. sabah eşim hadi kalk gidelim doktora dedi ve gittik. sabah bebeğimi hiç hissetmemiştim ve nst ye bağladılar maşşallah bebeğimde bişey yoktu sonra doktorum beni dahiliyeye yönlendirdi ciğerlerimde vs bi problem çıkmadı parol yazdı birde burun tıkanıklılığı için ilaç yazdı ama 4 günden fazla kullanma dedi. sonra tekrar kadın doğuma gittik ve nst sonuçlarına baktı çok güzel dedi bi problem yok dedi gribini geçir tekrar gel dedi bebeğe o zaman bakalım dedi bol bol sebze tüketmemi istedi. aman dikkat edelim kızlar sizi çok seviyorum

canım yeni gördüm başlığı
geçmiş olsun ve gözünaydın canım
iyi haberlerine sevindim

sevocan canım geçmiş olsun yeni gördüm ben başlığı.bak şimdi bayram falan diye dolaşma ortalıkta çok yat dinlen gripin en iyi çözümü bol meyva ve dinlenmek,ve tabiki bol bol sıvı tüketimi.ne kadar çok sıvı alıp boşaltırsan o kadar çabuk atlatırsın.havalarda dahada soğuyacakmış aman ha bu halde evden biiyerede kımıldama bence.tekrar geçmiş olsun canım,iyi hbrni bekliyoruz

kızlar ilginize çok teşekkür ederim ama grip hafif geçti şimdi ise daha kötüsüüü:KK43::KK43: sağ kulağım duymuyoo:KK43: bütün özel hastaneleri aradım KBB doktoru yoktu cuma günü gelecekmiş dr çekiyorum yani ssk yada gitmek istemedim

off offf belki inanmayacaksınız kızlar ama şimdide bütün vucudum kaşınıyorr bıktım valla hastaneye gittik kan testi falan yaptırdık ciğerlerde falan bişey çıkmadı. birşeyden huylanmış veya yediğin birşey dokunmuş olabilir dedi ilaç vermedi tehlikeli haftalardasıın dedi dr bu riske giremem dedi yarın dr gidiyorum tekrar bebeğimi görmeye bakalım ne olacak

X