Hastanede hediyelik dağıtılır mi?

kyrenias

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2022
33
14
31
Merhaba, benim tarih çok yaklaştı. Hediyelikler hazır ama hastaneye de götürülüyor mu yalnızca eve gelenlere mi dağıtılıyor?

Hastanese dağıtmak için çikolata aldım hazır ama hediyelik de götürmeli miyim emin olamadım. Siz nasıl yaptınız?

Bende ekimde doğum yapacağım inşallah. ben hediyelik götürüp dağıtmayı düşünmüyorum. kimseyi hastaneye de kabul etmeyeceğim zaten. orada bebeğimle ilgilenmek istiyorum sadece
sağlıkla kucağınıza alın inşallah :KK200: :nazar:

Merhaba, benim tarih çok yaklaştı. Hediyelikler hazır ama hastaneye de götürülüyor mu yalnızca eve gelenlere mi dağıtılıyor?

Hastanese dağıtmak için çikolata aldım hazır ama hediyelik de götürmeli miyim emin olamadım. Siz nasıl yaptınız?

Hediyelikleri neden götüresinki? Kaç kişi gelecek doğuma? Veya nekadar kalmayı düşünüyorsunuz hastanede?
Burda herşey normal giderse bir kaç saate çıkıyosun normal doğumda. Sezeryanda belki 2 3 gün kalıyorsun ama o arada ziyaretçi olarak kimse gelmiyor.

Ben eşime hastanede kimseyi kabul etmeyeceğimi söyledim, evde kırkı çıkınca görmeye gelenlere vereceğim hediyelikleri…

Şahsen başkaları için hediyeliğe para vermektense bebeğine birşey almak daha mantıklı geliyor bu devirde . Tabiki kişisel mesele.

Çok teşekkürler, ya zaten çok basit ve maddi olarak külfet olmayacak bir şey hazırladım ama...

Hastanede kalabalık olmaması daha mantıklı geldi şimdi ben de istemeyeyim. Birinciller dışında:)

X