Doğuma Hazırlık Hastane Oda Süslemesi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ahahha evet o tip şeyler gerçekten komik. Bence de fazlaya kaçmamak lazım. Ancak yine de çok heves eden insanlar var neticede çok da yüklenmemek lazım. Herkesin görüşü kendine göre makul en nihayetinde. Ufak tefek hoşlukların kimseye bir zararı yok gibime geliyor (Sizin bahsettiğiniz abartı durumlara kaçmadan). Bir insanın bence evlilikten de öte en önemli günü olarak kabul ettiğimde, hatırlamak isteyeceği güzellikler olabileceğini unutmamak gerektiğini düşünüyorum. Neticede yaklaşık 10 ay stres, endişe ve kimi zaman korku durumundan ötürü hamilelik kolay bir süreç değil. Kimi insanlar için moral durumunu yükseltiyor gördüğüm kadarıyla. Belki de lohusalık döneminde faydası olur onlara kim bilir. Tabii herkes doğuruyor ancak dar gelirli de yüksek gelirli de eşe dosta, tanıdıklarına muhakkak bir şey dağıtır. Bazı kalıp davranışlar toplumun altyapısında var bunları reddetmemek gerek.
canım sen daha doğurmadın mı ?

Resim eklenmemiş

Eklentiler

• 20150113_162233.jpg
    20150113_162233.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 162
Darısı yapmayı düşünenlere ☺zaman geçtikçe hersey daha da zorlaşıyor bi an evvel baslayin dün malzeme almaya gittim 1 saat falan surdu gidip gelmem kurabiyeleri yaptım denedim falan filan derken dün akşam bacak ağrısından uyuyamadim. :KK43:

son ayların nasıl geçti ben en çok onu merak ediyorum şikayetlerin filan nasıldı ?

IMG_6080.JPG

Bugün bununla uğraştım. Neyseki internetten malzeme sipariş vermiştim de bugün geldi; artık kapı süsümüz de hazır :KK70: Ya son aylar aslında işe gitmediğim için çok mutlu hissettim kendimi. Onun dışında reflü, bel ağrısı, oturup kalkarken, yatarken filan epey bir zorlandım. Böyle pofuduk garip yürüyen bir insana dönüştüm resmen :KK70:

Eki Görüntüle 1374495

Bugün bununla uğraştım. Neyseki internetten malzeme sipariş vermiştim de bugün geldi; artık kapı süsümüz de hazır :KK70: Ya son aylar aslında işe gitmediğim için çok mutlu hissettim kendimi. Onun dışında reflü, bel ağrısı, oturup kalkarken, yatarken filan epey bir zorlandım. Böyle pofuduk garip yürüyen bir insana dönüştüm resmen :KK70:
:KK43:

Eki Görüntüle 1374495

cok tatalı olmus canım ellerine saglık:) ben hazır aldım kapı süsümüzü

Çok sık olmuş ama Defne pek belli olmuyor büyük harfle yazsaydiniz keşke nacizane fikrim

o kadar korkunç . hiç tatmadığım bel ve karın ağrılarım var ki .. psikolojm bozuldu . :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Aaa. Onlar işte büyüme ağrıları, ben de çok çektim. Doktorum hep uzan dedi ağrın olduğunda. Eğer çok dayanılmaz ise doktoruna ilaç danış istersen. Ağrı çekip böyle helak olmak daha sakıncalı senin için, bazı ilaçlar önerebiliyorlarmış zararı olmayan ama öyle aşırı durumlarda.

Aaa. Onlar işte büyüme ağrıları, ben de çok çektim. Doktorum hep uzan dedi ağrın olduğunda. Eğer çok dayanılmaz ise doktoruna ilaç danış istersen. Ağrı çekip böyle helak olmak daha sakıncalı senin için, bazı ilaçlar önerebiliyorlarmış zararı olmayan ama öyle aşırı durumlarda.
zaman 5 nisana aksın :mad::mad::mad::mad::mad:

Çok sık olmuş ama Defne pek belli olmuyor büyük harfle yazsaydiniz keşke nacizane fikrim

Uzaktan daha iyi belli oluyor aslında. Yani eşime de arkadaşlarıma da iyi gözüktü dün akşam. Teşekkürler yine de, burası zaten her türlü öneri ve birbirimize destek olmak için var.:KK19:
IMG_6082.JPG

X