Doğuma Hazırlık Hastane için sevimli ve şık gecelık ,pijamalar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

incircekirdegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
109
0
Merhaba ben daha yenı uye olmus bı aralık annesıyım ve su ankı problemım guzel bı hastane cantası hazırlamak tabı bunun yanında oda susu ve seker problemım de var ama bu haftakı programımda kendı cantam var.onerilerınızı beklıyorum :ecrin_bebek:

incirçekirdeğim merhabaakaydirigubbakcemile3
ben kendisinin üst kat komşusu ve aynı zamanda kadınlar,kulübüyle tanıştıran kişi ve aynı zamanda bir haziran 2009 annesiyiim
inşallah benim de bööle gecelik falan düşüneceğim günler gelecektir.:Saruboceq:
salı günü kalp atışlarını bi duysam aaaahhh ahhhhhhhhhhhh:içelim:lülülülülülü

canım benım o da olacak merak etme sen benımkının gurultusunden vakıt nasıl gececek anlamıycaksın zaten ınsallah hadı cabuk gel soracaklarım var

incirçekirdeği hoşgeldin aramıza.Hastane çantasıyla ilgili konu başlığı var zaten.stersen oraya bir gözat.Ayrıca bebek şekeri konu başlığı altında birçok fikir paylaştık.Okuyacak çok şeyin var yani.Sorularını da o konuların devamına yazarsan daha verimli olur sanırım.Hergün en baştaki 2008 Aralık anneleri başlığında yazışıyoruz.Oraya her zaman girip bizimle fikirlerini paylaşabilirsin.Seni tanımaktan mutluluk duyarız.
En kısa zamanda kendine bir takvim yap ki hamilelik haftanı hem kendin takip edebilesin hem de biz.
Bebeğini sağlıkla kucağına alman dileğiyle.

inciçekirdeği hoşgeldin.topiğimize bekleriz seni ordan fikir edinebilirsin.

edoş kıssss sen burlardamısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…