Hastane Çıkışı Kaç Parça Olmalı?

seydosum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
892
472
Merhaba hanımlar. Ufak tefek şeyleri artık almayı düşünüyorum. Özellikle bazı internet sitelerindeki indirimlerden faydalanmakta yarar olduğu fikrindeyim. En çok aklımı karıştıran şey şu yenidoğan hastane çıkışı mevzusu. Üçlüsü beşlisi onlusu bir ton seçenek var. Hangisi işe yarar, kaç takım hastane çıkışı almalı, hangi marka en iyisi? Bir ton soru var kafamda. Tecrübeli annelerin yardımını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Canım aynı düşünceler bende de mevcut başka bi topikte de sordum ama kimse cevap vermedi. Bu alışveriş başlığı ilgi görse de biz de bilgilensek ben dün dışarda gezerken 10'lu bi set gördüm bayıldım ve aldım. Bazı listelerde 2 set hastane çıkışı alın yazıyo ama bana fazla gibi geldi. Yanına ekstra tulum,zıbın falan alıyım diyorum ama hangisinden kaç parça almalıyım, yenidoğanın kıyafet ihtiyacı nelerdir bilenler yardımcı olun lütfen

Bir tane hastane çıkışı yeter canım.. ben bi kaç tane altli üstlu takim aldım sonrası hep zibin tulum ve ayaklı pijama olarak aldım..ne kadar alsaniz kardır özellikle zibin..bide ince battaniye fazla alınmalı bence çünkü kustuklarinda yedek olmasi lazim

İki tane onlu almıştım ben. %100 pamuk olmasına dikkat et. Gerisi hep 5 ki takımdı. 5li hem hesaplı oluyor hemde çok çeşit oluyor. Hevesli hevesli değiştiriyorsun. Zaten iç zıbın falan ayrıca aldığın için 10 lü hastane çıkışına çok lüzum yok. Ben hastanede giydirdim Bi tanesini tam takım . Birini evde giydirdim gelen giden.

Canım görümcem doğum yaptığında bekardım ve o ara işsizdim. Önce bir avmde baktım baya pahalıydı ama battaniyesi falan da vardı içinde. Sonra farklı bir yerde daha küçük bir yerde baktım aynısını yarı fiyatına almıştım ve oradaki başka bir müşteriyle konuştuk.
Kızım hiç gerek yok, kaç kere giyecek sanki, O fiyata 1 tane alacağına bu fiyatla 2 tane al dedi.
Bence biraz araştırıp öyle alın.

Hastane cıkısı denilen seyin özelliği var mi? Yani komple takım olması dısında? Genelde artık tulumların yanında bile sapkası eldiveni komple takımı var. Anlayamadım ben hic :) Bir tane hastane cıkısı diye adlandırılan komple takımdan aldım dün ama 4-5 parca biseyi var icinde.

Edit: Simdi baktım 4lüymüs evet. Tulum, uyu&Oyna şapkası, patikli pantolon ve body iceriği.

çok iyi olmuş bu başlık kafamızda deli sorular en azından yardımcı oluruz birbirimize

Bizde önümüz de ki hafta çıkmayı düşünüyoruz alışverişe. İlk bebeğimiz heyecan dorukta indirimleri takip ediyorum bende netten ama bide çarşıda araştırmak gerek devir ekonomi devri . Tecrübeli annelerimiz nerde acaba bizlere yardımcı olsa haftaya kadar bişeyler netleştirsem kafamda :)

aynen canım çarşıda da bakmak lazım. Dört koldan araştırıyorum, araştırtıyorum

Bence hastane çıkışı falan alma.herşeyi tek tek seç al çünkü hastane çıkışında hiç işine yaramayacak ıvır zıvır bezler falan çıkıyor.zıbın,üst kollu penye,patikli pantalon ve penye battaniye lazım olacak sana.hem kaliteli olur böyle hemde gereksiz çöp almamış olursun.

Nerde yaşıyosun canım? Gelseydin alışverişe eminönü falan katardık birbirine hayali bile güzel keşke hamile bi arkadaşım daha olsaymış yakınımda
Edirne'deyim canım ama İstanbul'a gelmenin fikri bile yoruyor şu an beni Bir gün gelirsem doğumdan önce haber ederim

O da doğru aslında

Edirne'deyim canım ama İstanbul'a gelmenin fikri bile yoruyor şu an beni Bir gün gelirsem doğumdan önce haber ederim
Hahahh sorma canım dün biraz gezindim ben de akşam heryerim ağrıyodu dedim ne hallere düştüm beklerim canım her zaman bu arada benim hastane çıkış setim çok hoşuma gitti 10 parça toplamda. tulumu, kollu kolsuz atleti, iç dış zıbını, pantolonu şapkası önlüğü çok güzel şeyleri var ilk bebişim tabi onun da heyecanı var herşeye bayılıyorumben cinsiyeti de öğrendim ondan alışverişte rahattım kızım olacak hayırlısıyla sen öğrendin mi cinsiyeti canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…