Hastane Çıkışı Kaç Parça Olmalı?

Bende iki takim aldim biri tam fuldu battaniuesi filan olan digeride 5 li takimdi sanirim.ama ise yaradi benim kizim kucuk dogdu onlar bile olmamisti.ama si.di hala giydiriyorum.

Hahahh sorma canım dün biraz gezindim ben de akşam heryerim ağrıyodu dedim ne hallere düştüm:KK70: beklerim canım her zaman:KK68: bu arada benim hastane çıkış setim çok hoşuma gitti 10 parça toplamda. tulumu, kollu kolsuz atleti, iç dış zıbını, pantolonu şapkası önlüğü çok güzel şeyleri var ilk bebişim tabi onun da heyecanı var herşeye bayılıyorum:spor:ben cinsiyeti de öğrendim ondan alışverişte rahattım kızım olacak hayırlısıyla:halay: sen öğrendin mi cinsiyeti canım?
yok be canım nerdeee saklıyor kendini:emir_bebek: 3 aralıkta tekrar bakcaz eğer gösterse ilk alışverişini o sevinçle o gün yaparım artık :) Allah kucağına almayı da masip etsin seninde maşallah kızçene:anne::KK200:

yok be canım nerdeee saklıyor kendini:emir_bebek: 3 aralıkta tekrar bakcaz eğer gösterse ilk alışverişini o sevinçle o gün yaparım artık :) Allah kucağına almayı da masip etsin seninde maşallah kızçene:anne::KK200:
Amin canım hepimize nasip olsun inşallah:dua: o zaman heyecanlı bekleyişe devam inşallah öğrenirsin güzel haberlerini bekliyorum:emir_bebek: bu topiği dr canlı tutalım alışveriş için:KK49:

Ebe dedi ki suslu hastane cikisini ilk vermeyin..kirleniyor.odasina cikinca hastane takimini giydirin..1 takim ve cabuk kirlendigi.icin bol zibin,citcitli alt ust...

20 tl mi nerden aldın allah aşkına :eek:

:KK70: işin özü şöyle eşim ve ben Boyner de çalışıyoruz mamma ramma markası var belki gözünüze çarpmıştır. 170 mi 140 liradan mi ne 70 liraya düşmüş ve son 1 tane kalmış eşim hemen ayırdı. Bende 1 ay önce fatura başı ciroda birinci oldum 50 tl hediye çeki kazandım bunu da orda kullandık 20 tl ye gelmiş oldu battaniyesi bile var :KK70:

:KK70: işin özü şöyle eşim ve ben Boyner de çalışıyoruz mamma ramma markası var belki gözünüze çarpmıştır. 170 mi 140 liradan mi ne 70 liraya düşmüş ve son 1 tane kalmış eşim hemen ayırdı. Bende 1 ay önce fatura başı ciroda birinci oldum 50 tl hediye çeki kazandım bunu da orda kullandık 20 tl ye gelmiş oldu battaniyesi bile var :KK70:
hey maşallah artık çalışanmışsın olsun o kadar o yüzden kıskanmıyorum :KK70:

2 çocuğum var epey oldu ama doğum fotoğrafçılığı yapıyorum yakın zamanda da yeni annelerden görüyorum içim gidiyooo yeniden anne olası geliyo insanın.... Bence iki takım yeter de artar bile... Onluklar abartılı bana göre... %100 pamuklu almalısın..battaniye iki tane olmalı...ağız bezleri olmalı. Çıtçıtlı badiler çok işine yarayacak.. Diğer kıyafetleri de abartma hiç o kadar çok çabuk büyüyorlar ki inanamazsın... Giyilmedik birçok kıyafet bile kalacak elinde göreceksin. Ve çoook hediye gelecek...

2 çocuğum var epey oldu ama doğum fotoğrafçılığı yapıyorum yakın zamanda da yeni annelerden görüyorum içim gidiyooo yeniden anne olası geliyo insanın.... Bence iki takım yeter de artar bile... Onluklar abartılı bana göre... %100 pamuklu almalısın..battaniye iki tane olmalı...ağız bezleri olmalı. Çıtçıtlı badiler çok işine yarayacak.. Diğer kıyafetleri de abartma hiç o kadar çok çabuk büyüyorlar ki inanamazsın... Giyilmedik birçok kıyafet bile kalacak elinde göreceksin. Ve çoook hediye gelecek...
Bir tane onlu aldım canım gerisini ikili üçlü şeklinde alacağım saydıklarının hepsini listeme ekledim teşekkür ederim :)

Ben almayı düşünmüyorum yani takım şeklinde :) bol zıbın lazım zaten hemen büyüyck o ilk giycklri kıyaft bidahaki aya zor olabilir. Yeni doğan bi kaç parça alıp sonrasında 0-3 e yoğunlaşmayı planlıyorum. Bide doğum yaZa denk gelnce ilk zamanlar sıcaklarda geçircek. Kışlık battaniyelernizide mi ince alıyorsunuz acaba ben onu merk ediyorum. Çnkü kalınlara sarmak zor geldi bide pamuk olanlar sıcak tutmaz gibi geldi kocacığıma. Bende digerleri pamuk degil diye almadim.

Bi 5 li bi de 10 lu aldim.hastane cikisi
Gerisi zibin normal alt ust 0 3 aylik...benim yenidoganlarim da var oglumdan kalan renkleri unisex di zaten..hayirlisi olsun

ya kızlar netten görüp beğendiğim hastane çıkışları var çok beğendim pamuk yazıyr %100 güvenmeli miyim sizce 10 lu fiyatı 70 tl

Eminönünde Havuzlu Han varmış full bebek-hamile mağazaları sanırım, orası hakkında bilgisi tavsiyesi olan var mıdır acaba??
Havuzlu hana gittim. Her şey var, yatağından Bebek arabasına, hastane odası süsleme için de dükkanlar var. Fakat her gördüğünü almamanda fayda var. Aynı zıbını farklı yerde daha ucuza bulabiliyorsun. Fiyatlar biraz daha ucuz ama asla indirim yapmıyorlar nasılsa biri alır mantığıyla çalışıyorlar. Ama ucuz bulursan gittiğine değiyor.tek gitmeni önermem çünkü çok yorucu oluyor...bir de çok kalabalıktı ben gittiğimde...

Havuzlu hana gittim. Her şey var, yatağından Bebek arabasına, hastane odası süsleme için de dükkanlar var. Fakat her gördüğünü almamanda fayda var. Aynı zıbını farklı yerde daha ucuza bulabiliyorsun. Fiyatlar biraz daha ucuz ama asla indirim yapmıyorlar nasılsa biri alır mantığıyla çalışıyorlar. Ama ucuz bulursan gittiğine değiyor.tek gitmeni önermem çünkü çok yorucu oluyor...bir de çok kalabalıktı ben gittiğimde...
kızlar neresi tam orası ben tatil için istanbula gitçem

Bende 10 gün önce Bahcelievler Kadir Has Center'a gittim. Anneannemlerin evine yakın oldugundan gezmeye gitmistik, ben Tuzlada oturuyorum cok uzun zaman oldu gitmeyeli, bir de ne göreyim, o AVM değişmiş, sadece anne cocuk üzerine bir AVM haline gelmis hatta yeni adi cocuk dünyası olmus. Görünce delirdim, her magazayi gezdim, bir cok eksiğimi giderdim. Arabamızı bile aldım. Tam istediğim gibiydi, kacırmadım bende :) Yolu düsen olursa keyifli bir AVM olmus. Tavsiye ederim.

Hastane cıkısı olayına gelince, ben bıraktım artık 10'lu parca 5'li parca ugrasmayı. 1 adet annemin zoruyla almisligim var 1o-12 parcali onun disinda H&M'den Yenidoğan Mickey Mouse Kostümü aldım. Vallaha Onu giydiricem dogdugunda:)) Hem özel günümüzün fotograflarında da bir espirisi olur, benim kücük farem :anne::KK48::KK48:

Bende 10 gün önce Bahcelievler Kadir Has Center'a gittim. Anneannemlerin evine yakın oldugundan gezmeye gitmistik, ben Tuzlada oturuyorum cok uzun zaman oldu gitmeyeli, bir de ne göreyim, o AVM değişmiş, sadece anne cocuk üzerine bir AVM haline gelmis hatta yeni adi cocuk dünyası olmus. Görünce delirdim, her magazayi gezdim, bir cok eksiğimi giderdim. Arabamızı bile aldım. Tam istediğim gibiydi, kacırmadım bende :) Yolu düsen olursa keyifli bir AVM olmus. Tavsiye ederim.

Hastane cıkısı olayına gelince, ben bıraktım artık 10'lu parca 5'li parca ugrasmayı. 1 adet annemin zoruyla almisligim var 1o-12 parcali onun disinda H&M'den Yenidoğan Mickey Mouse Kostümü aldım. Vallaha Onu giydiricem dogdugunda:)) Hem özel günümüzün fotograflarında da bir espirisi olur, benim kücük farem :anne::KK48::KK48:
Orayı duydum ama gitmemiştim. Güzel anlatmışsın bir ara gitmek lazım o zaman... gerçi ben Bebek arabasını falan hallettim ama diğer ihtiyaçlar için bakmak lazım.hsyırlı doğumlar:KK200:

kızlar ben hazırlığımı yaptım bir hastane çıkışında şunlar olmalı diye düşünüyorum öncelikle göbeği düşmemiş olduğu için iç zıbın altlı üstlü bir takım onun üstüne bir yelek beresi eldiveni önlüğü battaniyesi bunlardan ikişer takım olsa ideal soğuk hava olursa kışlık dokuma bir hırka hastaneden çıkarken saracağımız yada giydireceğimiz kalın bişiler :) çok teferruata gerek yok ama hastane çıkışlarının içinde alttan çıtçıtlı zıbınlarda satıyorlar ki göbeği varken kullanamayız :)

X