HASTALIKLARDAN KURTULMAK IÇIN GELIN BERABER 70.000 YA ŞAFİ ÇEKELİM

yumiti

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2014
4.161
2.714
Arkadaşlar ben bebegim.icin sizde başka şifa bekleyen yada kendiniz için ya şafi çekmek isterseniz hergun bir kişiye çekerek okuyabiliriz . Ben çok bilmem konu takip etmeyi ama Nefs ve O Ozzgeee bana yardım eder belki

Allah şifa versin inşallah bende çekerim

Toplu okuma usulu sayfa var cnm ben baslatmistim suan aktif ora ile ilgileniyorum Allah sifa versin senin evladinada nerede hasta kullari varsada

200 okudum canım. Rabbim kalıcı şifa versin inşaAllah bebeğine ve tüm hasta kullarına.

Canim onu gördüm kişi kişi okusak olmaz mi
70 bin yuksek bir sayi cnm zaten bu esmayi rutin okuyan 3,5 kisi onun icin ben o sekilde tercih etmedim bireysele ayrica kisiler kendisi aciyor diye
Senin duan icin 500 aldim Allah kabul etsin kalici sifalar versin evladina

Kalan:68.000 oğlum göktan in hayırlısıyla yaşıtlarından geride kalmaması fiziksel ve zihinsel olarak da sağlığına kavuşması aldığımız fizik tedavi ve bireysel eğitimlerden yarar görüp akranlarını en kısa sürede yakalamasını nasip etsin rabbim inşallah. Ömür boyu kimseye muhtaç olmadan hayatını sürdürsün inşallah

Bende 300 aldim. Kalan : 67.700

Amin ALLAH korktuğundan emin umduğuna nail eylesin inşallah

500 okudum.

GÖKTAN ŞİFASI NİYETİNE KALAN OKUMA SAYISI: 67.000

Canım Allah evladına acil şifalar versin.
300 okudum kalan 64.700

700 okudum.

GÖKTAN ŞİFASI NİYETİNE KALAN OKUMA SAYISI: 63.300

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…