HASTALIK HASTALIĞI.. yardım edin

delibirselvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
1.747
1.901
26
Merhaba,

iki hatta üç gündür çok şiddetli ataklar geçiriyorum. Saat başı tartılıyorum kilomu kontrol ediyorum istemsiz kilo kaybım mı var diye kafayı yiyorum deliricem artık tuvalete çıkmaya korkuyorum kilom azalacak diye sürekli tuvaletimi kontrol ediyorum. Bayramda ve bayram dönüşü herkes zayıflamışsın dedi ondan sonra başladı bu takıntım bayramda çok yemiştim nasıl zayıflayabilirim şimdi sürekli bir şeyler yemeye çalışıyorum 2 günde zorla 1 kilo aldırdım kendime ama yetmiyor kafayı yiycem allah aşkına bana yardım edin

Kaç kilosun ki? Neden milletin lafına göre hareket ediyosun, kim ne derse desin boşver herkesin her şeye bi fikri var zaten. Ben de çok zayıftım herkes de zayıf olduğumu söylerdi, yemek yemiyo musun az kilo al kansızlık mı var sende vs. Ben memnunum sağlığım yerinde çok şükür, kan değerlerim de iyi dedim hiç takmadım. Seneler geçtikçe yavaş yavaş aldım zaten kilo da. Şimdi senin böyle çabalaman sadece sağlıksız kilo olarak döner sana

Kaç kilosun ki? Neden milletin lafına göre hareket ediyosun, kim ne derse desin boşver herkesin her şeye bi fikri var zaten. Ben de çok zayıftım herkes de zayıf olduğumu söylerdi, yemek yemiyo musun az kilo al kansızlık mı var sende vs. Ben memnunum sağlığım yerinde çok şükür, kan değerlerim de iyi dedim hiç takmadım. Seneler geçtikçe yavaş yavaş aldım zaten kilo da. Şimdi senin böyle çabalaman sadece sağlıksız kilo olarak döner sana
2 gün önce 72.4tüm bu sabah 73.4 oldum çok yemeye çalışıyorum özellikle geceleri sadece 1 kilo aldım eskiden daha rahat kilo alırdım sanki ya da iki günde 1 kilo alabilmek iyidir belki bilmiyorum sadece ağlıyorum hep

Zayıf değilsin öncelikle. Hatta yaşını boyunu bilmiyorum ama kilolu bile olabilirsin. O kilolardan 50 60lara düşmeye çalışanlarla dolu etraf. Ben zayıfım derken 42 kiloydum.. Bence kilo almaya çalışma, geceleri yiyerek 2 günde 1 kilo alarak sağlıksız bi şekilde kilo alırsın sadece. Ya diyetisyenden yardım almalısın ya da psikolojik destek almalısın bence.

Zayıf değilsin öncelikle. Hatta yaşını boyunu bilmiyorum ama kilolu bile olabilirsin. O kilolardan 50 60lara düşmeye çalışanlarla dolu etraf. Ben zayıfım derken 42 kiloydum.. Bence kilo almaya çalışma, geceleri yiyerek 2 günde 1 kilo alarak sağlıksız bi şekilde kilo alırsın sadece. Ya diyetisyenden yardım almalısın ya da psikolojik destek almalısın bence.
1.78 boyum. Zayıf değilim evet ama mesele zayıf olmak da değil zayıflamak. Ben istem dışı zayıflama fobisi geliştirdim aşırı derecede. Elim ayağım titriyor

1.78 boyum. Zayıf değilim evet ama mesele zayıf olmak da değil zayıflamak. Ben istem dışı zayıflama fobisi geliştirdim aşırı derecede. Elim ayağım titriyor
O zaman dediğim gibi diyetisyen eşliğinde en azından kilonu korumaya çalış yoksa böyle daha kötü sonuç elde edersin

Kilo vermekle alakalı yaşadığınız travmatik bir olay mı var? Mesela kg verdiğinizde vücudunuzda ne olacağını düşünüyorsunuz?

X